strona główna forum dyskusyjne















IX Puchar Wójta Gminy Osie w Strzelectwie Myśliwskim
Bydgoszcz - Osie 10.07.2010


Klasa Mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięMiejscowośćKrągParkurDzikWynik
1Jedwabiński MarekBydgoszcz901009596381
2Sztuczka JanuszCzłuchów901009594379
3Prowancki ZdzisławChełmno100909591376
4Szurik ArturNakło90959593373
5Suryn JacekW.Nieszawa951009578368
6Herba AndrzejGrudziądz95907591351
7Łąpieś SławomirUnisław90859082347
8Błaszczyk GrzegorzJeżewo75859586341
9Rupiński LeszekBrodnica85908085340
10Miętus JerzyUnisław80907595340
11Kokociński MirosławN.Wieś Wielka80957588338
12Skórczewski RobertBrusy65859095335
13Frąckowiak AdrianInowrocław851006081326
14Lubecki WłodzimierzLipusz90804098308


Klasa Powszechna

Miej.Nazwisko i imięMiejscowośćKrągParkurDzikWynik
1Tarkowski ŁukaszGrudziądz95958596371
2Szurik HubertNakło90909596371
3Pestka TomaszBrusy851009095370
4Pestka Andrzej Brusy951007590360
5Gmitrzak MateuszŚwiecie80959093358
6Karczewski AdamInowrocław75959093345
7Deja KrzysztofŚliwice80959079344
8Pestka MirosławBrusy75859093343
9Reetz AndrzejGrudziądz90859570340
10Muszyński WojciechKartuzy80909569334
11Żernicki JózefBydgoszcz90807587332
12Czaczkowski PawełGrudziądz80758589329
13Gmitrzak MaciejŚwiecie90959050325
14Stangenberg GrzegorzN.Wieś Wielka85756591316
15Lewandowski Andrzej Świedziebnia75757095315
16Reetz AgnieszkaGrudziądz65909564314
17Prowadzisz JózefŁubianka65757093303
18Trzeciak StanisławChojnice75708053278
19Kalemba ZenonBydgoszcz70606574269
20Nowiński JarosławInowrocław70555585265
21Łassa PawełToruń75608025240

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.