strona główna forum dyskusyjne















XI MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIECKIEGO
BYDGOSZCZ - OSIE, 07.08.2011


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięMiejscowośćKrągParkurWynik
1JANUS TOMASZCHEŁMNO25201964
2JEDWABIŃSKI MAREKB-SZCZ26201763
3WOROPAJ ZBIGNIEWSZCZECINEK27161962
4BŁASZCZYK GRZEGORZŚWIECIE27171761
5MRUK MIROSŁAWGDAŃSK24191861
6LUBECKI WŁODZIMIERZKOŚCIERZYNA26171760
7WIŚNIEWSKI MAREKBRODNICA24191760
8PIĘTA TOMASZGDAŃSK24191659
9DUDEK BOGDANBRODNICA23181859
10DEMPS WOJCIECHGDAŃSK23181758
11SPIEREWKA EDWARDTCZEW23142057
12RUPIŃSKI LESZEKBRODNICA25141655
13ŚWIRYDO JERZYSZCZECINEK24151352
14ZAWORSKI HENRYKST.GDAŃSKI19151852


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięMiejscowośćKrągParkurWynik
1MUSZYŃSKI WOJCIECHKARTUZY26191964
2LEWANDOWSKI RYSZARDSZCZECINEK26181862
3SZAJDA PRZEMYSŁAWBYTÓW26191661
4SZRAMKA MICHAŁGDAŃSK24191760
5GMITRZAK MATEUSZŚWIECIE23191759
6REETZ ANDRZEJGRUDZIĄDZ21191959
7PIEŚCIŃSKI ADAM GRUDZIĄDZ25171658
8GMITRZAK MACIEJŚWIECIE23171858
9PAC ADAMBRODNICA22171958
10WERACHOWSKI JÓZEFCHOJNICE27171357
11TRZECIAK STANISŁAWCHOJNICE22181757
12ADAMCZYK JACEKCHEŁMNO22171857
13PERET MICHAŁKWIDZYN24181456
14WĘGIELEWSKI KAMILBRODNICA23161756
15CHMIELIŃSKI MICHAŁB-SZCZ25161455
16ZYGOWSKI PAWEŁB-SZCZ23191355
17ŻERNICKI JÓZEFB-SZCZ23151755
18MĄDZIELEWSKI JAKUBŚWIECIE20171855
19RUPIŃSKI BRONISŁAWBRODNICA21181554
20ZIELASKOWSKI ARTURGRUDZIĄDZ23161352
21KAWECKI WALDEMARŚWIECIE22191152
22ŁASSA PAWEŁTORUŃ17161952
23KWAŚNIK JAROSŁAWGDAŃSK20171350
24WIERZBOWSKI STANISŁAWTORUŃ20151550
25ZIELASKIEWICZ TOMASZGRUDZIĄDZ15181750
26WICZK MARCINBYTÓW19181350
27MĄDZIELEWSKI SŁAWOMIRŚWIECIE19161550
28URBAŃSKI WIESŁAWBRODNICA19161550
29KALEMBA ZENONB-SZCZ19151549
30MICHALSKI MICHAŁTORUŃ21161148
31REETZ AGNIESZKAGRUDZIĄDZ20131548
32ZAJĄC GRZEGORZSZTUM25101146
33SZAJDA BARTOSZBYTÓW2413845
34MICHALSKI MACIEJLEGIONOWO2215845
35LECH TADEUSZB-SZCZ18121545
36NIEDŹWIECKI ROMANŚWIECIE17141445
37SCHULTEK JANUSZCHOJNICE11131135
38PIECHOWSKI RAFAŁ CHOJNICE1016935

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.