strona główna forum dyskusyjne















II Puchar w Polskiej Myśliwskiej Kombinacji
Bydgoszcz Osie 17.09.2011


SENIORZY

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁŚcieżkaParkurŚrutRogacz 100 mDzik 100 mLis 100 mKulaWynik
1SZURLEJ ŁUKASZB-SZCZ94115121330492545119449
2WARSZEWSKI KAROLSŁUPSK82116101299494647142441
3SZERSZENOWICZ JACEKSŁUPSK88118103309463449129438
4TURCZYN PAWEŁOSTROŁĘKA91107103301504648144437
5SMYKOWSKI MARCINWŁOCŁAWEK86104111301484739134435
6SZERSZENOWICZ TOMASZSŁUPSK7612192289484549142431
7SURYN JACEKTORUŃ61113113287484550143430
8ISARYK SERGIJB-SZCZ72108115295464341130425
9WSZAŁKOWSKI WOJCIECHSŁUPSK7512591291453349127418
10MICHALSKI MARIANPOZNAŃ62114111287483742127414
11JANUS TOMASZTORUŃ991109830735174597404
12ZYGOWSKI PAWEŁB-SZCZ65113104282443840122404
13KARPIŃSKI KRZYSZTOFTORUŃ6610693262483450132394
14JAGŁA MARIUSZTORUŃ7910286267453545125392
15KOKOCIŃSKI MIROSŁAWB-SZCZ7110786264483437119383
16KWAŚNIK JAROSŁAWGDAŃSK6010284246473439120366
17BOJANOWSKI MARCINTORUŃ4810678232494242133365
18STANGENBERG GRZEGORZB-SZCZ4110378222483750135357
19RUPIŃSKI BRONISŁAWTORUŃ5910164224374446127351
20MIERZYŃSKI BARTOSZB-SZCZ4210081223501544109332
21JAKUBOWSKI MARIUSZTORUŃ366272170483548131301
22RAKOWSKI MARIUSZKOSZALIN37988121634142775291


LEKARZE

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁŚcieżkaParkurŚrutRogacz 100 mDzik 100 mLis 100 mKulaWynik
1ISARYK SIERGIJB-SZCZ72108115295464341130425
2GMITRZAK MACIEJB-SZCZ931101053083893279387
3FESSER ZBIGNIEWTORUŃ537153177461542103280


JUNIORZY

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁŚcieżkaParkurŚrutRogacz 100 mDzik 100 mLis 100 mKulaWynik
1WĘGIELEWSKI KAMILTORUŃ7193105269474238127396
2GMITRZAK MATEUSZB-SZCZ6299103264434131115379


KOBIETY

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁŚcieżkaParkurŚrutRogacz 100 mDzik 100 mLis 100 mKulaWynik
1SMYKOWSKA MAGDAWŁOCŁAWEK5610486246246


WETERANI

Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁŚcieżkaParkurŚrutRogacz 100 mDzik 100 mLis 100 mKulaWynik
1WOROPAJ ZBIGNIEWKOSZALIN72113125310493345127437
2KAMIŃSKI RYSZARDW-WA95108104307463450130437
3JENDRZEJEWSKI WALDEMARCIECHANÓW71110114295404548133428
4MALINOWSKI WALDEMARB-SZCZ6911398280504250142422
5DEJA KRZYSZTOFB-SZCZ5312099272494348140412
6SZTUCZKA JANUSZSŁUPSK8010683269504347140409
7TRZECIAK STANISŁAWB-SZCZ53115109277464045131408
8LEWANDOWSKI RYSZARDKOSZALIN5710999265483545128393
9KOGUT LESZEKB-SZCZ6610893267453443122389
10GMITRZAK MACIEJB-SZCZ931101053083893279387
11HERBA ANDRZEJTORUŃ4510688239484646140379
12RUPIŃSKI LESZEKTORUŃ5099103252472547119371
13BOJANOWSKI STANISŁAWTORUŃ3310195229474545137366
14GONDEK PIOTRB-SZCZ71949626135313197358
15FESSER ZBIGNIEWTORUŃ537153177461542103280

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.