strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze uzyskane wyniki w sezonie strzeleckim 2011


Miej.Nazwisko i imięOkręg PZŁZawodyKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Szerszenowicz TomaszSłupskIII LS Poznań10010050503009699195495
2Jamróz Kamil Kielce XII Finał LS10010050503009599194494
3Jamróz KamilKielceTurniej Chmielakowy10010050503009598193493
4Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski XII Finał LS10010050503009399192492
5Jędral RobertTarnobrzeg Puchar Tarnobrzeski10010050503009199190490
6Kraiński PiotrGdańskJezior Mazurskich10010050503009199190490
7Suryn JacekToruńTargi Poznań1009550502959699195490
8Szerszenowicz JacekSłupskIII LS Poznań95100505029595100195490
9Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski XII Finał LS10095505029595100195490
10Cybula RyszardPiotrków TrybunalskiTurniej Chmielakowy100100505030088100188488
11Włodarczyk RemigiuszOpolePuchar Opolszczyzny10010050503008899187487
12Grabałowski ZbigniewPiotrków Trybunalski X Beretty & Sako10010050503008799186486
13Mizerski MaciejLublinI LS Kielce1009550502959299191486
14Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiAnschutz & Lapua1009550502959299191486
15Kraiński PiotrGdańskII LS Zielona Góra90100505029096100196486
16Szugajew MichałCiechanówII LS Radom10090505029096100196486
17Adamczyk BartoszOpoleI LS Opole10010050503008798185485
18Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunalskiTargi Poznań100100505030085100185485
19Grynia JerzyKoszalinAnschutz & Lapua1009550502959496190485
20Gaweł PatrycjuszRzeszówDymarek Świętokrzyskich1009550502959397190485
21Jamróz KamilKielceDymarek Świętokrzyskich10010050452959397190485
22Szerszenowicz TomaszSłupskII LS Zielona Góra1009050502909699195485
23Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiGrodu nad Prosną10095504529095100195485
24Cieplik WaldemarOpoleMPM10095505029589100189484
25Grabałowski ZbigniewPiotrków TrybunlaskiMPM10095505029589100189484
26Skibiak DariuszElblągAnschutz & Lapua1009550502959099189484
27Brzdęk JacekSzczecinIII LS Poznań95100505029589100189484
28Barański PawełPiotrków TrybunalskiPuchar Opolszczyzny1009550502959198189484
29Nowicki KarolOlsztynKKKŁ9010050502909599194484
30Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiAnschutz & Lapua9510050452909599194484
31Załoga Paweł Piotrków Trybunalski XII Finał LS90100505029094100194484
32Czerski PawełWrocławIII LS Sieradz10010050503008895183483
33Cybula RyszardPiotrków Trybunalski X Beretty & Sako1009550502959197188483
34Skibiak DariuszElblągIII LS Białystok95100504529093100193483
35Szczęch KrzysztofTarnobrzegIII LS Tarnobrzeg90100505029093100193483
36Nowicki KarolOlsztynJezior Mazurskich9595505029093100193483
37Prill TomaszElblągAnschutz & Lapua85100505028598100198483
38Witak HubertBiałystokPrezydent Łomży1009550502958899187482
39Bekasiak SzymonSzczecinAnschutz & Lapua95100505029587100187482
40Kołodziński JacekGorzów WielkopolskiII LS Zielona Góra9510050452909498192482
41Kokoszkiewicz MarianRadomII LS Radom9010050502909498192482
42Ziółkowski WojciechSzczecinAnschutz & Lapua1009550452909399192482
43Szerszenowicz Jacek Słupsk XII Finał LS9595505029092100192482
44Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiDymarek Świętokrzyskich9010050502909498192482
45Niedziałek KamilWrocław X Beretty & Sako95100505029586100186481
46Szober KrzysztofZielona GóraI LS Koszalin1009550502959195186481
47Grecki Krzysztof Słupsk XII Finał LS1009550502958898186481
48Kokoszkiewicz MarianRadomFAM Pionki959550502909299191481
49Warszewski KarolSłupskTargi Poznań1009550452909299191481
50Jamróz KamilKielceMPM10010050402909695191481
51Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiMPM959550502909299191481
52Gałęcki BogdanBiała PodlaskaAnschutz & Lapua9595505029091100191481
53Bialic JuliuszGorzów WielkopolskiIII LS Poznań95100455029091100191481
54Skorobogaty TadeuszGorzów WielkopolskiIII LS Poznań959550502909398191481
55Gałęcki BogdanGorzów WielkopolskiIII LS Poznań9595505029091100191481
56Suchodolski AdamOpolePuchar Opolszczyzny959550502909299191481
57Szczęch KrzysztofTarnobrzegI LS Kielce85100505028596100196481
58Kita JanTarnobrzegTurniej Chmielakowy95100454528596100196481
59Molski KrzysztofBiałystokII LS Radom95100505029585100185480
60Baliński RomanSieradzIII LS Sieradz10010045502958798185480
61Ziółkowski Wojciech Szczecin XII Finał LS1009550502958897185480
62Skibiak DariuszElbląg X Beretty & Sako9595505029090100190480
63Włodarczyk RemigiuszOpoleII LS Częstochowa9010050502909298190480
64Mizerski MaciejLublinPrezydent Łomży959550502909298190480
65Cichy DariuszOlsztynMemoriał Kraińskiego9595505029090100190480
66Goerick MarekElblągPrezydent Olsztyna10090505029090100190480
67Szugajew MichałCiechanówPuchar Warszawy9590505028595100195480
68Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski XII Finał LS85100505028595100195480
69Golec MariuszSłupskMemoriał Kraińskiego8590505027510099199474

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.