strona główna forum dyskusyjne















I Puchar MKS „ASTRA” w Compak Sportingu
SKORACZEWO 25.03.2012 r.


Kategoria Kobiet

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Małgorzata Borzych33K
22.Marta Szurlej28K


Kategoria Juniorów:

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Mateusz Gmitrzak72J
22.Kamil Węgielewski67J
33.Szymon Hultański54J


Kategoria Super Weteranów

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Henryk Zaworski65SW
22.Zbigniew Barłóg60SW
33.Tadeusz Sejda52SW


Kategoria Weteranów

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Ryszard Kamiński81W
22.Edward Spierewka70W
33.Sławomir Łąpieś69W
44.Paweł Gondek64W
54.Janusz Sztuczka64W
64.Aleksander Conrad64W
75.Jerzy Kamiński63W
85.Maciej Gmitrzak63W
95.Waldemar Jendrzejewski63W
106.Leszek Rupiński62W
116.Grzegorz Karpik62W
126.Andrzej Skawiński62W
137.Leszek Kogut61W
148.Zbigniew Przybylski57W
159.Krzysztof Deja55W


Wg regulaminu zawodów kategoria Seniorów została podzielona na dwie grupy: Seniorów A i Seniorów B – według rankingu osiągniętych wyników dzieli się całą grupę na dwie części i rozdziela miejsca w każdej z nich. Kategoria Seniorów A

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Hubert Montowski86S
22.Krzysztof Kamiński85S
33.Remigiusz Włodarczyk84S
44.Jacek Jarecki82S
54.Paweł Pokrzywka82S
64.Hubert Gazdowski82S
74.Andrzej Mohr82S
85.Marek Posłuszny80S
96.Hubert Szurik79S
106.Sergij Isaryk79S
117.Zbyszko Montowski78S
127.Tomasz Jendrzejewski78S
138.Marcin Krutczenko77S
148.Leszek Kamiński77S
159.Roman Rączka75S
1610.Dariusz Skibiak74S
1710.Jaromir Wojtasiewicz74S
1811.Piotr Jędrusiński72S
1911.Marcin Smykowski72S
2012.Tomasz Prill70S
2112.Krzysztof Wilski70S
2212.Jacek Suryn70S
2312.Michał Karpik70S
2412.Daniel Dobrzykowski70S
2513.Artur Szurik69S
2613.Leszek Chełstowski69S
2714.Piotr Smoliński68S
2814.Lubomir Stotko68S
2914.Jan Mackiewicz68S
3015.Adrian Grela67S
3115.Ryszard Cybula67S
3216.Hubert Kuskowski66S
3316.Bogdan Gałęcki66S


Kategoria Seniorów B

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Zdzisłąw Prowancki65S
21.Mirosław Kokociński65S
31.Jacek Beutler65S
42.Bartłomiej Kubiak64S
52.Stanisław Biernat64S
62.Cezary Pełka64S
73.Mariusz Jagła63S
84.Piotr Piosik62S
94.Paweł Turczyn62S
105.Łukasz Szurlej61S
116.Rafał Jarecki60S
126.Józef Żernicki60S
136.Mariusz Kaźmierczak60S
146.Adam Gradowy60S
157.Jakub Mielcarek59S
167.Marek Murawa59S
178.Wojciech Muszyński57S
188.Wiktor Semenel57S
198.Bogdan Dudek57S
209.Bronisław Rupiński56S
219.Rafał Dobrzykowski56S
2210.Marian Michalski54S
2311.Andrzej Jędrusiński53S
2412.Adrian Franskowiak52S
2513.Tomasz Kubiak50S
2614.Jacek Modrzejewski49S
2714.Maciej Chełstowski49S
2815.Adam Karczewski48S
2916.Marcin Wiczk45S
3016.Józef Prowadzisz45S
3117.Artur Świąć39S
3218.Tomasz Wesołek35S
3319.Jarosław Kwaśnik31S
3419.Maciej Olejniczak31S
3520.Mariusz Mierzejewski8S


Kategoria OPEN

Miej.MiejsceNazwisko i imięPunktyKategoria
11.Hubert Montowski86S
22.Krzysztof Kamiński85S
33.Remigiusz Włodarczyk84S
44.Jacek Jarecki82S
54.Paweł Pokrzywka82S
64.Hubert Gazdowski82S
74.Andrzej Mohr82S
85.Ryszard Kamiński81W
96.Marek Posłuszny80S
107.Hubert Szurik79S
117.Sergij Isaryk79S
128.Zbyszko Montowski78S
138.Tomasz Jendrzejewski78S
149.Marcin Krutczenko77S
159.Leszek Kamiński77S
1610.Roman Rączka75S
1711.Dariusz Skibiak74S
1811.Jaromir Wojtasiewicz74S
1912.Piotr Jędrusiński72S
2012.Marcin Smykowski72S
2112.Mateusz Gmitrzak72J
2213.Edward Spierewka70W
2313.Tomasz Prill70S
2413.Krzysztof Wilski70S
2513.Jacek Suryn70S
2613.Michał Karpik70S
2713.Daniel Dobrzykowski70S
2814.Sławomir Łąpieś69W
2914.Artur Szurik69S
3014.Leszek Chełstowski69S
3115.Piotr Smoliński68S
3215.Lubomir Stotko68S
3315.Jan Mackiewicz68S
3416.Adrian Grela67S
3516.Ryszard Cybula67S
3616.Kamil Węgielewski67J
3717.Hubert Kuskowski66S
3817.Bogdan Gałęcki66S
3918.Zdzisłąw Prowancki65S
4018.Henryk Zaworski65SW
4118.Mirosław Kokociński65S
4218.Jacek Beutler65S
4319.Paweł Gondek64W
4419.Janusz Sztuczka64W
4519.Aleksander Conrad64W
4619.Bartłomiej Kubiak64S
4719.Stanisław Biernat64S
4819.Cezary Pełka64S
4920.Jerzy Kamiński63W
5020.Maciej Gmitrzak63W
5120.Waldemar Jendrzejewski63W
5220.Mariusz Jagła63S
5321.Leszek Rupiński62W
5421.Piotr Piosik62S
5521.Paweł Turczyn62S
5621.Grzegorz Karpik62W
5721.Andrzej Skawiński62W
5822.Łukasz Szurlej61S
5922.Leszek Kogut61W
6023.Zbigniew Barłóg60SW
6123.Rafał Jarecki60S
6223.Józef Żernicki60S
6323.Mariusz Kaźmierczak60S
6423.Adam Gradowy60S
6524.Jakub Mielcarek59S
6624.Marek Murawa59S
6725.Wojciech Muszyński57S
6825.Wiktor Semenel57S
6925.Bogdan Dudek57S
7025.Zbigniew Przybylski57W
7126.Bronisław Rupiński56S
7226.Rafał Dobrzykowski56S
7327.Krzysztof Deja55W
7428.Marian Michalski54S
7528.Szymon Hultański54J
7629.Andrzej Jędrusiński53S
7730.Adrian Franskowiak52S
7830.Tadeusz Sejda52SW
7931.Tomasz Kubiak50S
8032.Jacek Modrzejewski49S
8132.Maciej Chełstowski49S
8233.Adam Karczewski48S
8334.Marcin Wiczk45S
8434.Józef Prowadzisz45S
8535.Artur Świąć39S
8636.Tomasz Wesołek35S
8737.Małgorzata Borzych33K
8838.Jarosław Kwaśnik31S
8938.Maciej Olejniczak31S
9039.Marta Szurlej28K
9140.Mariusz Mierzejewski8S


Kategoria Drużynowa

Miej.MiejsceCzłonkowiePunktyRazem
11Daniel Dobrzykowski70225
11Roman Rączka75225
11Marek Posłuszny80225
22Paweł Turczyn62217
22Tomasz Jendrzejewski78217
22Marcin Krutczenko77217
33Maciej Gmitszak63203
33Łukasz Szurlej61203
33Sergij Isaryk79203
44Leszek Rupiński62175
44Bronisław Rupiński56175
44Bogdan Dudek57175

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.