strona główna forum dyskusyjne















XII Mistrzostw Okręgu PZŁ Chełm
Kumowa Dolina 19.05.2012


Miej.Nazwisko i imięKlKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Piecuch PiotrMChTPM w Chełmie958550452757699175450
2Kita JanMSOKÓŁ w Chełmie709550402558998187442
3Bobola GrzegorzPpoza konkurencją709045502558996185440
4Opielak GrzegorzPpoza konkurencją808550452608594179439
5Dados PiotrPSokół w Rejowcu808540502559193184439
6Piętak PawełMChTPM w Chełmie908045452608196177437
7Szymczuk MarcinPpoza konkurencją807050452458698184429
8Kokłowski RobertPDUBELT w Chełmie758550452557794171426
9Maciąg AndrzejMSOKÓŁ w Chełmie758545452507898176426
10Rak WładysławMpoza konkurencją759040352408487171411
11Szwaj KrzysztofPpoza konkurencją808550452606482146406
12Iskrzycki LeszekPpoza konkurencją659545452507977156406
13Makuch AndrzejMChTPM w Chełmie758545502555197148403
14Wawrzyszuk AndrzejMSOKÓŁ w Chełmie657550452356596161396
15Troć MarcinMSzarak w Chełmie809035302355997156391
16Pituch JózefMPONOWA we Włodawie609045502455194145390
17Znój ArkadiuszPSOKÓŁ w Chełmie707050402306396159389
18Pączek KrzysztofMCIETRZEW w Dubecznie706545352157494168383
19Mioduchowski MariuszMChTPM w Chełmie658025302007899177377
20Filipczak DariuszPCIETRZEW w Dubecznie6545454019582100182377
21Torbicz PawełPCIETRZEW w Dubecznie707550452404588133373
22Kabała MirosławMDUBELT w Chełmie306550501958395178373
23Kabała AdamMDUBELT w Chełmie805550352206884152372
24Kaszczuk MarekPSzpak w Woli Uhruskiej707545352256183144369
25Młynarski AndrzejPSzpak w Woli Uhruskiej657545402255292144369
26Armaciński JarosławPSokół w Starym Brusie704540401957494168363
27Szydłowski RafałPpoza konkurencją808050402503474108358
28Janeczko JarosławPpoza konkurencją85754052056583148353
29Jaruga MirosławPSokół w Rejowcu507040452057275147352
30Mazurkiewicz MariuszPLis w Łopienniku Górnym50854551857295167352
31Stopa RobertMChTPM w Chełmie657045252055193144349
32Wiórko DariuszP556040452006088148348
33Suchodół Jerzy WojciechPPrzepiórka w Cycowie557045352054498142347
34Choręgiwicz KonradPRogacz w Bończy707050302206558123343
35Mazur-Betiuk AnnaPSzarak w Chełmie656050151905894152342
36Szutkiewicz KrzysztofPDUBELT w Chełmie656035251856691157342
37Kot MariuszPpoza konkurencją65803551856390153338
38Krakowski LeszekPpoza konkurencją755535352005283135335
39Antoniak GrzegorzPSZARAK w Krasnymstawie654545251807772149329
40Mąka AndrzejPChTPM w Chełmie555530351756187148323
41Kazimierczuk MarekPPONOWA we Włodawie657525301954681127322
42Choma RomanPSzarak w Chełmie558530352054173114319
43Kasperski StanisławPDUBELT w Chełmie807030202002586111311
44Krysa WiesławPLis w Łopienniku Górnym706520251803390123303
45Wołkowicz AndrzejPSokół w Starym Brusie656035301903874112302
46Choma AlfredPSzarak w Chełmie556530401903675111301
47Kędzierawski LechPWKŁ Nr 163 Orlik w Chełmie407040301803780117297
48Armaciński StanisławPSokół w Starym Brusie607535151852586111296
49Kot PiotrPRogacz w Bończy75702030195574299294
50Grela MaciejPChTPM w Chełmie65552551504794141291
51Sierpiński PiotrPSzpak w Woli Uhruskiej257050201656060120285
52Kunz PawełPPONOWA we Włodawie553030301455287139284
53Tkaczuk MariuszPChTPM w Chełmie456025201504090130280
54Mazurkiewicz WojciechPLis w Łopienniku Górnym453545301554179120275
55Dulniak MariuszP81 w Gorzkowie45702045180305787267
56Artur WrzyszczPSZARAK w Krasnymstawie7065452520583442247
57Knieć MirosławP81 w Gorzkowie45454020150544195245
58Kowalczuk AndrzejPPONOWA we Włodawie504525151354952101236
59Zawiślak PawełPSOKÓŁ w Chełmie105025301152197118233
60Skubisz KrzysztofP81 w Gorzkowie255515301255155106231
61Troć KrzysztofPSOKÓŁ w Chełmie70503520175232649224
62Choręgiewicz LucjanPRogacz w Bończy5055525135177087222
63Szewczuk DariuszPWKŁ Nr 163 Orlik w Chełmie353025101005958117217
64Harańczuk LeszekPWKŁ Nr 163 Orlik w Chełmie35603510140224971211
65Biszkont AndrzejPSZARAK w Krasnymstawie3575351516036036196
66Haratym HenrykPSokół w Rejowcu303552090162743133

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.