strona główna forum dyskusyjne















IX Ogólnopolskie Zawody Seniorów
Radom - Piastów 14.07.2007 r.


Klasyfikacja OPEN

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kmieć AntoniM50452520140434184224
2Stokłosa TadeuszP45402525135444387222
3Januszewski PawełM45402525135314879214
4Jurasz RomanM45352525130324981211
5Gruszeczka PiotrP45402025130265076206
6Glista WładysławM35452520125324981206
7Ziomek MarekM50252520120355085205
8Lissowski AndrzejM40452515125334679204
9Rojek RomanM45452525140144761201
10Tatara MarianP40402525130234871201
11Walczak BohdanP35402515115424486201
12Dytkowski StanisławM30352015100425092192
13Auterhoff WiesławM40352025120224870190
14Gliński AndrzejP20402020100404787187
15Płatek RyszardP40301515100404686186
16Pełczyński StanisławM45252520115244569184
17Smolarski JerzyM45152520105324779184
18Rak WładysławM45202015100335083183
19Syperek StanisławM35302020105334477182
20Okrojek StanisławM40302520115174966181
21Wolak JerzyP4515201595324779174
22Schmidt AlojzyP204052590343973163
23Wyrzykowski StanisławP3035101085413778163
24Kwaśniewski WiesławP35401515105193857162
25Małecki WalentyP30252520100154762162
26Szczepański JanuszP40252520110242751161
27Sobkiewicz AndrzejM45202015100154661161
28Lachert RudolfP3535251010544448153
29Sejda TadeuszM40302520115152035150
30Bandyga AndrzejP3020251590253459149
31Ciejpa-Znamirowski KrzysztofP35301520100143347147
32Szydłowski JerzyP30352515105201838143
33Malarczyk ZygmuntP2530251595192948143
34Niestrawski GrzegorzM3015251585232649134
35Nita IgnacyP252510565333366131
36Stańczykowski StefanP35254515120000120
37Kosowski TadeuszP104010157500075


Klasa juniorzy - zawodnicy w wieku 60-69 lat

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kmieć AntoniM50452520140434184224
2Stokłosa TadeuszP45402525135444387222
3Ziomek MarekM50252520120355085205
4Lissowski AndrzejM40452515125334679204
5Rojek RomanM45452525140144761201
6Tatara MarianP40402525130234871201
7Dytkowski StanisławM30352015100425092192
8Auterhoff WiesławM40352025120224870190
9Gliński AndrzejP20402020100404787187
10Płatek RyszardP40301515100404686186
11Pełczyński StanisławM45252520115244569184
12Okrojek StanisławM40302520115174966181
13Wolak JerzyP4515201595324779174
14Kwaśniewski WiesławP35401515105193857162
15Szczepański JanuszP40252520110242751161
16Sobkiewicz AndrzejM45202015100154661161
17Sejda TadeuszM40302520115152035150
18Ciejpa-Znamirowski KrzysztofP35301520100143347147
19Szydłowski JerzyP30352515105201838143
20Malarczyk ZygmuntP2530251595192948143
21Nita IgnacyP252510565333366131


Klasa seniorzy - zawodnicy którzy ukończyli 70 lat

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Januszewski PawełM45402525135314879214
2Jurasz RomanM45352525130324981211
3Gruszeczka PiotrP45402025130265076206
4Glista WładysławM35452520125324981206
5Walczak BohdanP35402515115424486201
6Smolarski JerzyM45152520105324779184
7Rak WładysławM45202015100335083183
8Syperek StanisławM35302020105334477182
9Schmidt AlojzyP204052590343973163
10Wyrzykowski StanisławP3035101085413778163
11Małecki WalentyP30252520100154762162
12Lachert RudolfP3535251010544448153
13Bandyga AndrzejP3020251590253459149
14Niestrawski GrzegorzM3015251585232649134
15Stańczykowski StefanP35254515120000120
16Kosowski TadeuszP104010157500075

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.