strona główna forum dyskusyjne















XIV Mistrzostwa Okręgu Płockiego Karolewo 16.06.2013


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Pankowski Marcin Akteon W-wa 959545452808996185465
2Szkopek Hubert WKŁ Mszary 74 959550452857795172457
3Skonieczny Jarosław 80100504527582100182457
4Kruczkowski Marek Jeleń Żychlin 858050252409498192432
5Wojciechowski Sławomir Szarak Kutno 759050402558190171426
6Pawlak Wojciech WKŁ 170 Zgoda 758050352408797184424
7Szczypka Hubert Petroponowa 759050502655797154419
8Kryska Bartosz Bażant Gostynin 907530502457598173418
9Polańczyk Rafał Jeleń Żychlin 858550402605899157417
10Leśkiewicz Krzysztof Leśnik Łąck 808550452605494148408
11Piotrowski Grzegorz Leśnik Łąck 657545452307899177407
12Michalski Michał Łoś w Gostyninie 808045352407188159399
13Witeczek Robert Jeleń Żychlin 658545302256499163388
14Oziembło Stanisław Petroponowa 657045402207483157377
15Szczypka Józef Petroponowa 707540202054395138343
16Szkopek Jan WKŁ Mszary 74 70804050240474491331
17Szum Janusz Leśnik Łąck 455535251604370113273


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Pietrzak Robert WKŁ Nr 310 Soból 808545452559197188443
2Kaszewski Andrzej Petroponowa 959050352707399172442
3Sosiński Bartosz Daniel w Płocku 859045502707490164434
4Balcerzak Adam Bażant Gostynin 758550452557196167422
5Kołodziejski Albert Szarak Kutno 1009050202606893161421
6Zielak Jarosław Jenot Łąck 558545402258899187412
7Królikowski Longin WKŁ Mszary 74 758045402407596171411
8Czajka Krzysztof Jeleń Żychlin 707545352257796173398
9Czajka Robert Jeleń Żychlin 758545352405998157397
10Wasiak Maciej Kniaź w Płocku 757050352307194165395
11Bielecki Witold Petroponowa 758535352306295157387
12Szafrański Wojciech Żbik w Iłowie 806540302157991170385
13Książkiewicz Eryk Leśnik Łąck 657045402206397160380
14Polańczyk Sylwester Jeleń Żychlin 757045252156297159374
15Kurowski Bogdan Łowiczanin 655545452106987156366
16Moszczyński Robert Kniaź w Płocku 658045402303797134364
17Karpiński Maciej Kniaź w Płocku 656050352105494148358
18Żebrowski Jarosław Ponowa Włocławek 656045452155884142357
19Liwarski Marek Jeleń Żychlin 458050352108856144354
20Wiliński Roman Bażant Gostynin 757550352353379112347
21Bobowski Kamil Jenot Łąck 756050302153891129344
22Leśkiewicz Edward Jenot Łąck 607545202005486140340
23Majdowski Wojciech Daniel w Płocku 854035151756786153328
24Witeczek Hubert Jeleń Żychlin 458535101756686152327
25Jędrzejewski Mirosław Petroponowa 7580453023098594324
26Dawidczyk Kazimierz Leśnik Łąck 706540101855375128313
27Żółtowski Paweł Bażant Gostynin 556535301853777114299
28Michalak Andrzej Wisła w Płocku 50704535200346296296
29Buła Wojciech Jemioła w W-wie 554525251505490144294
30Balcerzak Artur Leśnik Łąck 652045101406687153293
31Markowski Leszek Wisła w Płocku 50704525190108696286
32Banasiak Jakub Darz Bór Kutno 507030251753080110285
33Baranowski Marcin Jeleń W-wia 406050101603678114274
34Nyckowski Arkadiusz Jenot Łąck 556020301653176107272
35Skonieczny Ryszard Daniel w Płocku 5060352517006565235
36Kacprzyk Dariusz Zgoda W-wa 25352515100353570170

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.