strona główna forum dyskusyjne















Zawody Gwarectwa Myśliwych Katowice - Siemianowice 04.08.2013


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Ożlanski MarekP759550502705390173443
2Szczepański JarosławP859550452756994163438
3Gembalczyk PawełP759050402557698174429
4Lewczuk GrzegorzP957050502656199160425
5Wróblewski JarosławP758545452508094174424
6Solecki MichałP756550502409094184424
7Mrówczyński RadosławP708545352358892180415
8Mołdrzyk DawidP659540452457098168413
9Kopel TomaszP809045452605399152412
10Binko DanielP807045402357995174409
11Kraska EwaP658050452407491165405
12Famuła MariuszP608050502406495159399
13Smolarski MarcinP659035352257793170395
14Mołdrzyk JanuszP806045402257980159384
15Szykowny MichałP608545402306283145375
16Niestroj MarkusP708035402256187148373
17Knap WojciechP758540202206775142362
18Paszenda JacekP606545402104894142352
19Skotnicki PiotrP505045401856799166351
20Gembalczyk JózefP705535452056279141346
21Janeczko JarosławP55804001755475129304


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Grabałowski ZbigniewM9510050502958899187482
2Kocoń AdrianM959050502857899177462
3Witański StefanM8510045502808096176456
4Pudełko JanuszM759550502708698184454
5Bernacki RomanM909550502857097167452
6Paszenda RyszardM908550502758388171446
7Gawdzik MichałM8090455026573100173438
8Górnik JerzyM809050452656697163428
9Kocoń AleksanderM808545502607296168428
10Pawlikowski PawełM756550502407198169409
11Wojtylak WłodzimierzM759040502556375138393
12Solarz SławomirM658550452457472146391
13Kaczmarzyk AdamM607030351956296158353


Stara punktacja Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Szczepański JarosławP17191095516193590
2Ożlanski MarekP151910105418183690
3Gembalczyk PawełP15181085118203889
4Solecki MichałP151310104819193886
5Lewczuk GrzegorzP191410105312203285
6Wróblewski JarosławP1517995015193484
7Mrówczyński RadosławP1417974719183784
8Binko DanielP1614984718193784
9Mołdrzyk DawidP1319894914203483
10Kraska EwaP13161094816193583
11Skotnicki PiotrP16131094716203683
12Smolarski MarcinP1318774518203683
13Kopel TomaszP161899529202981
14Szykowny MichałP1217984614183278
15Mołdrzyk JanuszP1612984516173378
16Famuła MariuszP121610104811182977
17Niestroj MarkusP1316784414183276
18Knap WojciechP1517844414163074
19Paszenda JacekP121398429192870
20Gembalczyk JózefP1411794113122566
21Janeczko JarosławP111680359I42358


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Grabałowski ZbigniewM192010105919203998
2Kocoń AdrianM191810105717203794
3Witański StefanM17209105618203894
4Bernacki RomanM181910105716203693
5Pudełko JanuszM151910105417203791
6Paszenda RyszardM181710105517183590
7Gawdzik MichałM16189105315203588
8Kocoń AleksanderM16179105216203688
9Górnik JerzyM16181095312193184
10Pawlikowski PawełM151310104813203381
11Wojtylak WłodzimierzM15188105114152980
12Solarz SławomirM13171094916143079
13Kaczmarzyk AdamM1214663813203371

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.