strona główna forum dyskusyjne















I Puchar Spotkań Hubertowskich Białystok - Karakule 31.08.2013


Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tuszkowski RyszardM1009550502959199190485
2Szymczuk MarcinP759550502709498192462
3Kulikowski MarekM8010050502808199180460
4Sawicki DariuszP909040502709097187457
5Roszko MarcinM909550502856995164449
6Drobniuch AndrzejP909040402608991180440
7Rybiński WojciechP908035402459297189434
8Ziniewicz RobertP758550402507293165415
9Szydłowski ŁukaszM808545452556990159414
10Bujnowski MarcinP708035402259296188413
11Uździto WitoldP758540502505290142392
12Topczewski ZdzisławP709045402455988147392
13Legacki SławomirP658040402258183164389
14Grzybowski JanuszP758550402505468122372
15Czyrski LechP907550252403393126366
16Żukowski JarosławM757035402204294136356
17Kwieciński TadeuszP556025451855291143328
18Chyliński PawełP60603540195286088283
19Kiczuk LeszekP65652540195246185280
20Kisło KarolCL456535251704664110280
21Chodkiewicz StanisławP30303030120384381201

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.