strona główna forum dyskusyjne















Klasyfikacja Drużynowa Ligi Strzeleckiej PZŁ - 2008


Region I

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Gorzów Wlk. II Edycja - Piła III Edycja - Zielona Góra Razem - wyniki
1 Kalisz2665270826578030
2 Piła2676261727168009
3Słupsk2653263927108002
4 Szczecin2666259727347997
5 Gorzów Wielkopolski2676259826667940
6 Zielona Góra2615260526657885
7 Poznań2639256626187823
8 Koszalin2567252005087
9 Gdańsk0000
10Leszno0000
11 Konin0000


Region II

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Bydgoszcz II Edycja - Elbląg III Edycja - Ostrołeka Razem - wyniki
1Białystok2714261627438073
2Elbląg2699261226697980
3Olsztyn2635270226397976
4Ostrołęka2686253727327955
5Bydgoszcz2680253326937906
6Toruń2600249626757771
7Łomża2552254226067700
8Ciechanów2519245226567627
9Radom2497245824867441
10Suwałki2393240824197220
11Warszawa2085219025886863
12Włocławek1207001207
13Siedlce0000
14Płock0000


Region III

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Katowice II Edycja - Bielsko Biała III Edycja - Sieradz Razem - wyniki
1 Katowice2746272427988268
2 Piotrków Trybunalski2680273027198129
3 Wrocław2721266527198105
4Sieradz2650271526738038
5 Opole2669272226168007
6Bielsko Biała2602261426597875
7 Łódż2499254524947538
8 Wałbrzych2452251724527421
9 Skierniewice2465232425767365
10Jelenia Góra237004052775
11 Częstochowa83100831
12 Legnica0000


Region IV

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁ I Edycja - Chełm II Edycja - Nowy Sącz III Edycja - Rzeszów Razem - wyniki
1Rzeszów2713272527318169
2Tarnobrzeg2718269026988106
3Kielce2626270426878017
4Przemyśl2648263526397922
5Lublin2625259926087832
6Krosno2527242225447493
7Chełm2380196324366779
8Nowy Sącz2358253113086197
9Tarnów0243423424776
10Kraków0000
11Zamość0000
12 Biała Podlaska0000


Do finału Ligi Strzeleckiej zakwalifikowały się następujące drużyny.

Miej.Zarząd Okręgowy PZŁWyniki po III edycjachRegion
1 Katowice8268Reg III
2Rzeszów8169Reg IV
3 Piotrków Trybunalski8129Reg III
4Tarnobrzeg8106Reg IV
5 Wrocław8105Reg III
6Białystok8073Reg II
7Sieradz8038Reg III
8 Kalisz8030Reg I
9Kielce8017Reg IV
10 Piła8009Reg I
11 Opole8007Reg III
12Słupsk8002Reg I
13 Szczecin7997Reg I
14Elbląg7980Reg II
15Olsztyn7976Reg II
16Ostrołęka7955Reg II
17 Gorzów Wielkopolski7940Reg I
18Przemyśl7922Reg IV
19Bydgoszcz7906Reg II
20 Zielona Góra7885Reg I

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.