strona główna forum dyskusyjne















III Puchar Wójta Gminy Sośno w Compak Sportingu
Skoraczewo 16.03.2014 ( 100 rzutków według prawideł F.I.T.A.S.C.)


SENIOR

Miej.MiejsceNazwisko i imięMiejscowośćOGÓŁEM
11Sergij IsarykUkraina93/ 100
21Remigiusz Włodarczyk Opole93/ 100
32Jacek AdamczykToruń91/100
43Zbyszko Montowski Bydgoszcz90/100
54Jacek Jarecki Bydgoszcz87/100
65Witek Jendros Kalisz86/100
75Piotr Kołodziej Kalisz86/100
86Marcin Smykowski Włocławek85/100
96Andrzej Mohr Bytów85/100
107Michał Wierzycho Gdańsk80/100
117Mirosław Kokociński Bydgoszcz80/100
128Józef Ziernicki Bydgoszcz79/100
139Paweł Kubiak Koszalin78/100
1410Rafał Dobrzykowski Poznań77/100
1510Jacek Suryn Poznań77/100
1610Bogdan ZychWrocław77/100
1711Krystian Kaczmarek Poznań76/100
1811Łukasz Szurlej Bydgoszcz76/100
1912Witold ZającKoszalin75/100
2013Sławomir Łąpieś Toruń74/100
2114Wojciech Muszyński Gdańsk72/100
2214Piotr Aniołkowski Toruń72/100
2315Paweł Zygowski Bydgoszcz71/100
2416Tomasz Narowski Poznań70/100
2517Leszek ChełstowskiOlsztyn69/100
2618Hubert Kuskowski Bydgoszcz68/100
2719Piotr Pietraszek Gdańsk67/100
2820Piotr Dydkowski Katowice64/100
2921Marcin Lech Bydgoszcz62/100
3022Jacek Staroszik Gdańsk59/100
3122Zenon Kalemba Bydgoszcz59/100


SUPER WETERAN

Miej.MiejsceNazwisko i imięMiejscowośćOGÓŁEM
11Ulricht Hadrian Niemcy79/100
22Zbyszek Mazurowski Gdańsk67/100
33Jan Szopinski Gdańsk61/100
44Tadeusz LechBydgoszcz53/100


WETERAN

Miej.MiejsceNazwisko i imięMiejscowośćOGÓŁEM
11Edward Spierewka Gdańsk86/100
22Alex Conrad Łódz83/100
33Janusz Sztuczka Człuchów80/100
44Krzysztof WilskiWarszawa76/100
55Marek Murawa Łódz53/100


OPEN - po barażu Sergij Isaryk ( w barażu 23+ 8 ) Remigiusz Włodarczyk ( w barażu 23+7 )

Miej.MiejsceNazwisko i imięMiejscowośćOGÓŁEM
11Sergij IsarykUkraina93/ 100
21Remigiusz Włodarczyk Opole93/ 100
32Jacek AdamczykToruń91/100
43Zbyszko Montowski Bydgoszcz90/100
54Jacek Jarecki Bydgoszcz87/100
65Witek Jendros Kalisz86/100
75Piotr Kołodziej Kalisz86/100
85Edward Spierewka Gdańsk86/100
96Marcin Smykowski Włocławek85/100
106Andrzej Mohr Bytów85/100
117Alex Conrad Łódz83/100
128Michał Wierzycho Gdańsk80/100
138Mirosław Kokociński Bydgoszcz80/100
148Janusz Sztuczka Człuchów80/100
159Józef Ziernicki Bydgoszcz79/100
169Ulricht Hadrian Niemcy79/100
1710Paweł Kubiak Koszalin78/100
1811Rafał Dobrzykowski Poznań77/100
1911Jacek Suryn Poznań77/100
2011Bogdan ZychWrocław77/100
2112Krystian Kaczmarek Poznań76/100
2212Łukasz Szurlej Bydgoszcz76/100
2312Krzysztof WilskiWarszawa76/100
2413Witold ZającKoszalin75/100
2514Sławomir Łąpieś Toruń74/100
2615Wojciech Muszyński Gdańsk72/100
2715Piotr Aniołkowski Toruń72/100
2816Paweł Zygowski Bydgoszcz71/100
2917Tomasz Narowski Poznań70/100
3018Leszek ChełstowskiOlsztyn69/100
3119Hubert Kuskowski Bydgoszcz68/100
3220Piotr Pietraszek Gdańsk67/100
3320Zbyszek Mazurowski Gdańsk67/100
3421Piotr Dydkowski Katowice64/100
3522Marcin Lech Bydgoszcz62/100
3623Jan Szopinski Gdańsk61/100
3724Jacek Staroszik Gdańsk59/100
3824Zenon Kalemba Bydgoszcz59/100
3925Marek Murawa Łódz53/100
4025Tadeusz LechBydgoszcz53/100

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.