strona główna forum dyskusyjne















Puchar Burmistrza miasta Kolno
Łomża - Czerwony Bór 20.07.2014


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Tuszkowski RyszardM1009050502908799186476
2Godula MirosławM1009050502908896184474
3Święcki KrzysztofM1008550502857798175460
4Krajewski MarekM959045402709199190460
5Kulikowski MarekM858050502659199190455
6Kaczyński MaciejM958545502758297179454
7Deniziak RyszardM858530502508999188438
8Sawicki DariuszM859045502706896164434
9Kostrzewa DariuszM958040402558094174429
10Przeorek JerzyM858550402607691167427
11Matysiewicz JarosławM608545452359292184419
12Zielewicz PawełM759030402357597172407
13Włostowski JerzyM958545452704385128398
14Lichomski HubertM858545252406682148388
15Runo SylwesterM856540502405690146386
16Gąssowski WojciechM707035402157888166381


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Osipiński RafałP807550502558689175430
2Adamkiewicz MarekP958040402557792169424
3Drobniuch AndrzejP907540502556996165420
4Wojtulewicz JarosławP858540352457995174419
5Grzybowski JanuszP708550502556990159414
6Kozikowski KrzysztofP808540402458582167412
7Chodowiec AndrzejP808050352457394167412
8Wyszyński ZbigniewP859545402656085145410
9Motyliński PrzemysławP757550502506587152402
10Łopuski WojciechP707040452257491165390
11Kozikowski RafałP609035452305592147377
12Waszczuk KrzysztofP706020451956093153348
13Sycz BogusławP607035352005689145345
14Brzostek AndrzejP756540302104477121331
15Truszkowski ZbigniewP70554045210138497307
16Kozłowski RafałP555530401804773120300
17Ostapowicz PiotrP45452025135295281216

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.