strona główna forum dyskusyjne















III Zawody Rodzinne w Strzelaniach Myśliwskich
Olsztyn - Gutkowo 29.06.2014


Klasyfikacja rodzinna

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
1Szypowski MaciejOlsztyn9580100275790
1Szypowski MarcinOlsztyn458045170790
1Szypowski RobertOlsztyn858585255790
1Szypowski RomanOlsztyn505080180790
1Szypowski StanisławOlsztyn506095205790
1Szypowski JacekOlsztyn957590260790
2Bieniek TomaszOlsztyn10580100285760
2Bieniek ŁukaszOlsztyn808560225760
2Bieniek JanuszOlsztyn807595250760
3Łożyński PiotrCiechanów1008080260750
3Łożyński PawełGdańsk758050205750
3Hajczuk WiesławCiechanów1059090285750
4Jankowski MaciejOlsztyn857595255740
4Jankowski MichałOlsztyn1106070240740
4Jankowski GrzegorzOlsztyn758585245740
5Nowicki KarolOlsztyn1058095280690
5Neugebauer JerzyOlsztyn959580270690
5Neugebauer JanOlsztyn402575140690
6Stefański MarcinGdańsk509080220660
6Stefański MariuszGdańsk757055200660
6Stefański RobertGdańsk708065215660
6Stefański WojciechGdańsk658080225660
7Sowiński MateuszOlsztyn202555100640
7Sowiński SebastianOlsztyn705555180640
7Sowiński PrzemysławOlsztyn858585255640
7Sowiński JakubPoznań758545205640
8Pankowski WiesławPłock806050190620
8Graczyk TomaszCiechanów407080190620
8Pankowski MarcinPłock757590240620
9Nałęcz-Leźnicki MateuszOlsztyn808570235610
9Leźnicki JerzyOlsztyn453560140610
9Leźnicki JacekOlsztyn608095235610
10Ciecierski ArkadiuszOlsztyn806595240585
10Ciecierski HenrykOlsztyn757075220585
10Ciecierski MirosławGdańsk357020125585
11Kowalski ArkadiuszOlsztyn456085190550
11Kowalski WiesławOlsztyn604550155550
11Draszek PiotrOlsztyn557080205550
12Figielski DariuszOlsztyn657055190505
12Figielski JakubOlsztyn455055150505
12Borkowski AndrzejOlsztyn655545165505
13Kościńska AnnaOlsztyn20151045485
13Kościński WłodzimierzOlsztyn5065100215485
13Kościński WojciechOlsztyn607590225485
14Wójcik WaldemarOlsztyn404540125415
14Wójcik ŁukaszOlsztyn654525135415
14Gąsior MarcinOlsztyn555545155415
15Gromacki KrzysztofOlsztyn1057095270360
15Gromacka MirosławaOlsztyn010010360
15Gromacka WeronikaOlsztyn3545080360


Klasyfikacja rodzinna - indywidualna

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
1Bieniek TomaszOlsztyn10580100285285
1Jesionowski JakubOlsztyn100100100300300
2Hajczuk WiesławCiechanów1059090285285
3Nowicki KarolOlsztyn1058095280280
4Szypowski MaciejOlsztyn9580100275275
5Gromacki KrzysztofOlsztyn1057095270270
5Neugebauer JerzyOlsztyn959580270270
6Łożyński PiotrCiechanów1008080260260
6Szypowski JacekOlsztyn957590260260
7Sowiński PrzemysławOlsztyn858585255255
7Szypowski RobertOlsztyn858585255255
7Jankowski MaciejOlsztyn857595255255
8Bieniek JanuszOlsztyn807595250250
9Jankowski GrzegorzOlsztyn758585245245
10Ciecierski ArkadiuszOlsztyn806595240240
10Jankowski MichałOlsztyn1106070240240
10Pankowski MarcinPłock757590240240
11Leźnicki JacekOlsztyn608095235235
11Nałęcz-Leźnicki MateuszOlsztyn808570235235
12Stefański WojciechGdańsk658080225225
12Bieniek ŁukaszOlsztyn808560225225
12Kościński WojciechOlsztyn607590225225
13Ciecierski HenrykOlsztyn757075220220
13Stefański MarcinGdańsk509080220220
14Stefański RobertGdańsk708065215215
14Kościński WłodzimierzOlsztyn5065100215215
15Łożyński PawełGdańsk758050205205
15Szypowski StanisławOlsztyn506095205205
15Sowiński JakubPoznań758545205205
15Draszek PiotrOlsztyn557080205205
16Stefański MariuszGdańsk757055200200
17Kowalski ArkadiuszOlsztyn456085190190
17Figielski DariuszOlsztyn657055190190
17Pankowski WiesławPłock806050190190
17Graczyk TomaszCiechanów407080190190
18Szypowski RomanOlsztyn505080180180
18Sowiński SebastianOlsztyn705555180180
19Szypowski MarcinOlsztyn458045170170
20Borkowski AndrzejOlsztyn655545165165
21Kowalski WiesławOlsztyn604550155155
21Gąsior MarcinOlsztyn555545155155
22Figielski JakubOlsztyn455055150150
23Leźnicki JerzyOlsztyn453560140140
23Neugebauer JanOlsztyn402575140140
24Wójcik ŁukaszOlsztyn654525135135
25Wójcik WaldemarOlsztyn404540125125
25Ciecierski MirosławGdańsk357020125125
26Sowiński Mateusz202555100100
27Gromacka Weronika354508080
28Kościńska AnnaOlsztyn2015104545
29Gromacka Mirosława01001010


Klasyfikacja gości - indywidualna

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
2Onopiak RyszardElbląg1009090280280
3Czepułkowski RyszardElbląg1056595265265
4Chełstowski LeszekOlsztyn958085260260
5Ostrowski ArkadiuszElbląg857595255255
6Chełstowski MaciejOlsztyn1008070250250
7Kuprian BogusławOlsztyn758090245245
8Czarnowski BartoszToruń856585235235
8Dornak RobertElbląg707590235235
8Adamkiewicz MarekŁomża906580235235
9Zalewski ArturOlsztyn857070225225
10Krawiec WładysławOlsztyn904585220220
11Dębski DariuszOlsztyn705590215215
11Ostrowski WaldemarOlsztyn756575215215
12Marczuk ArkadiuszOlsztyn407580195195
13Fiedorowicz PiotrOlsztyn407080190190
14Baszak KrzysztofOlsztyn504590185185
15Radziszewski WojciechOlsztyn606555180180
16Witak GrzegorzOlsztyn355055140140
17Janicki Marcin2525156565

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.