strona główna forum dyskusyjne















III Strzeleckie Mistrzostwa Internautów Łowiectwa
Osie 31.08.2014


Klasyfikacja Diany

Miej.Nazwisko i imięKlasaPowiatKrągParkurWynik
1Smykowska MagdaDRadziejów16232160
2Marczak - Grzybek MariolaDSochaczew13211852
3Grynia BarbaraDKoszalin1416636


Klasa Mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlasaPowiatKrągParkurWynik
1Kokociński MirosławMBydgoszcz19242164
2Szurlej ŁukaszMŚwiecie16242464
3Szymański PawełMGrudziądz20242064
4Kwaśnik JarosławMGdańsk19242063
5Smykowski MarcinMRadziejów18222363
6Lewandowski RyszardMSzczecinek17192258
7Gajer ZdzisławMŚwiecie19211757
8Król TadeuszMGorzów Wielkopolski16231857
9Moroz PiotrMWłocławek19211656
10Grynia JerzyMKoszalin17221655
11Zająć WitoldMKoszalin16182155
12Chuderski KazimierzMGorzów Wielkopolski18211554
13Stefański KazimierzMTrzcianka18201654
14Woropaj ZbigniewMSzczecinek17201754
15Dudek BogdanMBrodnica15241453
16Bauer BogusławMGostynin14191043


Klasa Powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlasaPowiatKrągParkurWynik
1Adamczyk JacekPChełmno18232263
2Prokop RomualdPGorzów Wielkopolski17251961
3Gmitrzak MateuszPŚwiecie18182157
4Zakrzewski MaciejPZgierz17221756
5Czarnowski BartoszPWąbrzeżno17201956
6Moroz MichałPToruń15202156
7Ławniczak ŁukaszPZłotów20201555
8Bobkowski LeszekPTuchola18251255
9Zielaskiewicz TomaszPGrudziądz18211655
10Mielcarski KrzysztofPChełmno17181954
11Piątkowski MaciejPTuchola14221854
12Kraśniewski ZdzisławPKielce14231653
13Kogut LeszekPBydgoszcz13202053
14Wiśniewski PiotrPGorzów Wielkopolski19201251
15Rupiński BronisławPBrodnica18201351
16Kuprian BogusławPOlsztyn16211451
17Zalewski ArturPOlsztyn15211450
18Gajer MarcinPŚwiecie16181549
19Dziedziński DamianPKwidzyn16171548
20Domaszczyński MaciejPKwidzyn17181247
21Stangenberg GrzegorzPBydgoszcz16211047
22Dziedziński KrzysztofPKwidzyn18141345
23Murawa MarekPSieradz1916944
24Marcinek MarianPTuchola15181144
25Korczyński TomaszPWarszawa14151544
26Cybula TomaszPKoszalin13151644
27Czermiński RadekPToruń12181444
28Suchodół JerzyPŁęczna15151242
29Urbański WiesławPBrodnica15121037
30Tokarz PawełPŚwiecie10111334
31Gniado MirosławPRybnik11101233
32Pluto - Prowdziński RafałPBytów1212832


Klasyfikacja Stażyści

Miej.Nazwisko i imięKlasaPowiatKrągParkurWynik
1Gniado MichałSCieszyn15162152
2Sobczak MarekSSzczecinek13171545
3Błaszczyk MichałSChełmno17141142
4Małgorzewicz KarolSGdańsk1011930

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.