strona główna forum dyskusyjne















Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot Piła - Chodzież 17.05.2008


Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Czerwień JózefM9595505029088100188478
2Ropiński PawełM8510050502859099189474
3Ziółkowski WojciechM958550502809599194474
4Sawicz AlbertM1009550402858999188473
5Buda MarekM909050502809499193473
6Prill TomaszM908550502759899197472
7Czerski PawełM8510050502858697183468
8Modrzejewski JacekM908550502759498192467
9Turbaczewski KrzysztofM1008550502857999178463
10Grecki KrzysztofM10010050402907696172462
11Bialic JuliuszM9590505028576100176461
12Senger MarcinP1009550402857897175460
13Bąkowski JacekM1007050502709298190460
14Kuzior RomanM908550402659895193458
15Kamiński JerzyM959050502857993172457
16Kadziszewski JacekP909045502758399182457
17Kujawski JacekP908550502758498182457
18Daukszyc TadeuszM958550402708997186456
19Waligóra TadeuszM809550452708997186456
20Winkowski LeszekM1009050502907392165455
21Komosiński MarcinM85100505028570100170455
22Onopiak RyszardM908050502708699185455
23Smoliński PiotrM809550452708599184454
24Piotrowski KrzysztofM909550452807796173453
25Bogaczyński GrzegorzM1008545452757999178453
26Dobrzykowski RafałM858550502708895183453
27Fiszer MarcinP859550502807396169449
28Jachimiak Jan LeszkM959050302658599184449
29Rozpendowski ŁukaszM759050502658697183448
30Szurik ArturM1009550502955597152447
31Smykowski MarcinM808550502658299181446
32Morawiak KrzysztofP858550502707896174444
33Kwiatkowski WiesławM958550502806397160440
34Witczyk RafałM909550452806793160440
35Burdyński RobertP8075505025585100185440
36Trawiński KrzysztofM809050502707297169439
37Galos MichałP858550452657796173438
38Sztuczka JanuszM759045502608098178438
39Błoński PiotrM909545352657399172437
40Witkowski AdamM1009050452855398151436
41Czerwień MarekM758050502558596181436
42Goerick MarekM908050452658188169434
43Woropaj ZbigniewM859550402706895163433
44Danek WłodzimierzM909045402656999168433
45Król TadeuszM859045352558492176431
46Dobrzykowski DanielM808050452558294176431
47Mróz SzymonM8510050502854798145430
48Brzdęk JacekM809050502706892160430
49Laszecki ZdzisławM758550452558194175430
50Jarecki JacekM909050352656896164429
51Olejarz LeszekP858045452557993172427
52Kneblewski ŁukaszM807050502507998177427
53Szurik HubertP959050452807272144424
54Damaz WiesławM859545402656197158423
55Gredczyszyn WaldemarM807545352359098188423
56Jędros WitoldM858545452606894162422
57Kowalski JanM757550502507894172422
58Wierzbicki KrzysztofP709045452508191172422
59Rączka RomanM856050402358998187422
60Plenkiewicz MichałM857050452508784171421
61Kramer TadeuszP908550352606496160420
62Pawlak HubertM758050452507990169419
63Cieplik WaldemarM807550452507197168418
64Jasiński HubertP859050302556595160415
65Sakwa MaciejP758550452557981160415
66Bazarewski JerzyM858050452607282154414
67Muszyński WojciechP908050352557188159414
68Daniec JanM7090453524071100171411
69Kurzac SławomirM758550502605298150410
70Makowski SławomirP758050252308395178408
71Wawrzyniak LeszekP658545402357597172407
72Hryniewicz StanisławM709050302407393166406
73Załęski BogdanM8510050352704093133403
74Pawlak AndrzejP808545352456691157402
75Zieliński RyszardM706050402208493177397
76Biernat StanisławP808050352456090150395
77Bogaczyński RomanP807050502506477141391
78Kaiser WaldemarP808050402504788135385
79Świrydo JerzyM758045452454890138383
80Kołodziński ZdzisławP6555454521072100172382
81Marko HenrykP807040252157089159374
82Sot ŁukaszP657540402205796153373
83Wojtera SławomirP703050451958584169364
84Lipiński JacekP656045452153997136351
85Malinowski WaldemarM809545022078078298
86Karpiński MarcinP60454545195266894289

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.