strona główna forum dyskusyjne















PUCHAR ŚWIĘTEGO HUBERTA
Turniej Czterech Strzelnic


TURNIEJ CZTERECH STRZELNIC - Klasa Mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięChodzieżPoznańKrzywińWolsztynRAZEM
1Mackiewicz Jan0260275285820
2Kołak Marek270255260285815
3Wojtyniak Andrzej0225280290795
4Chuderski Kazimierz2502552500755
5Nyc Przemysław2352302450710
6Dobrzykowski Rafał02452800525
7Jaszczak Jarosław02302600490
8Metler Wojciech00240245485
9Patelka Andrzej02352450480
10Dobrzykowski Daniel02352100445
11Kosmowski Jacek00235205440
12Buda Marek000285285
13Gocałek Krzysztof028000280
14Suryn Jacek028000280
15Szpak Piotr002800280
16Szydełko Aleksander002800280
17Skowroński Jan000280280
18Modrzejewski Jacek000280280
19Misiuk Wojciech000275275
20Czerwień Dariusz270000270
21Czerwień Józef270000270
22Szymański Tomasz270000270
23Szarpak Łukasz000270270
24Kadziszewski Jacek026500265
25Kobus Leszek002650265
26Kocoń Adrian026500265
27Grocholski Tomasz002550255
28Kurzac Sławomir255000255
29Czerwień Marek250000250
30Daniec Jan002500250
31Witczyk Rafal250000250
32Marko Henryk000245245
33Szarpak Andrzej000245245
34Gredczyszyn Waldemar235000235
35Litwin Franciszek000220220
36Kęsicki Tadeusz210000210
37Banaś Zbigniew000205205
38Michalski Marian020000200


TURNIEJ CZTERECH STRZELNIC - Klasa Powszechna

Miej.Nazwisko i imięChodzieżPoznańKrzywińWolsztynRAZEM
1Łazik Krzysztof0255250280785
2Kaiser Waldemar215210250245710
3Breska Norbert0230230240700
4Jóźwiak Zbigniew2152400220675
5Nowaczyk Tomasz2002050265670
6Zabiegło Edward00250275525
7Konowalski Maciej02502350485
8Dziuba Marcin02350250485
9Banaszak Robert02652150480
10Kaliński Hubert02052600465
11Meler Jakub22023000450
12Nowak Piotr02152300445
13Kukanow Maciej00195240435
14Nowacki Mateusz002800280
15Ignaszewski Roman002700270
16Stankowski Zbigniew000265265
17Zaborowski Grzegorz000260260
18Pluskota Marcin025500255
19Kęsicki Mateusz250000250
20Nowacki Łukasz002500250
21Motwicki Janusz002400240
22Sokół Piotr002400240
23Skupski Bogusław002350235
24Piosik Piotr022500225
25Siudek Krzysztof002250225
26Węgrzyn Jarosław022000220
27Łazik Mieczysław000215215
28Patelka Jakub021000210
29Nowi ń ski Jarosław021000210
30Kobus Tomasz000210210
31Suchora Michał000210210
32Małek Waldemar002050205
33Raszke Daniel002000200
34Przybyła Wiesław019500195
35Jaszczak Andrzej001950195
36Garsztka Zenon001950195
37Miszczuk Dariusz000195195
38Nowyń ski Jarosław190000190
39Lisowski Marek001750175
40Urban Marcin165000165
41Snieżyński Zbigniew001600160


TURNIEJ CZTERECH STRZELNIC - Klasa C

Miej.Nazwisko i imięChodzieżPoznańKrzywińWolsztynRAZEM
1Metler Bartłomiej0260235250745
2Ratajczak Tomasz235235230255725
3Wiśniewski Piotr215200245260720
4Kadziszewski Maciej0180260260700
5Włodarczyk Waldemar0185225260670
6Kasperek Adam185170195180560
7Janicki Michał02000250450
8Zygmanowski Andrzej02002450445
9Narowski Tomasz01801800360
10Kotas Dawid17518000355
11Bakacz Adam029500295
12Papiór Sławomir01201600280
13Klawe Hubert027000270
14Augustyniak Szymon000250250
15Mark Jan024500245
16Piechocki Hubert024500245
17Woźny Marcin000245245
18Kaczmarek Krystian022500225
19Kaczmarek Roman205000205
20Foraita Marcin002000200
21Byczyk Andrzej019000190
22Łuszczyński Krzysztof001800180
23Staniszczak Piotr001800180
24Kubiaczyk Mikołaj001700170
25Jankowski Adam001600160
26Trzciński Radosław001550155
27Sekuła Łukasz001500150
28Wasilewski Michał015000150
29Stroiński Damian001250125
30Adamski Szymon001200120
31Busz Bartosz001200120
32Ostrowski Marek001200120
33Włodarczak Sławomir0085085
34Nowak Dariusz0080080
35Picz Katarzyna0010010

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.