strona główna forum dyskusyjne















IX Otwarte Mistrzostwa Polski Compak®Sporting
Śiemianowice Śląskie 13-14 wrzesień 2014
POLISH OPEN 2014 Compak®Sporting


OPEN

Miej.Nazwisko i imięKrajKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4I DzieńOś 1Oś 2Oś 3Oś 4II DzieńWynik
1Mucka IgorCZES22232423922425222596188
2Karagadian GrigoriRUSS22242223912224202389180
3Kamiński MarcinPOLS21242520902421222390180
4Pluciński MarcinPOLS21222221862323212592178
5Włodarczyk RemigiuszPOLS22202324892224172487176
5Łyczykowski KrzysztofPOLW23251921882122222388176
7Istomynov SerhyyUKRS22242320892121192384173
7Grabałowski ZbigniewPOLS23212420881622232485173
9Radzimski KrzysztofPOLJ18252221861923202183169
9Gazdowski HubertPOLS20212120822324182287169
9Pacyga BartłomiejPOLS21231919822419202487169
9Kamiński RyszardPOLW23221720822321202387169
13Montowski ZbyszkoPOLS22231722842022192384168
13Gilerman AleksanderRUSS21212119822323192186168
15Isaryk SergeyUKRS21232120852023182182167
15Redisz MirosławPOLS20202318812118232486167
17Kopczyński JanuszPOLS20231817782124222188166
18Dawydyuk MychaylUKRS21202222852118192179164
18Prykladovskyi OlegUKRS17221917752220242389164
20Radu FlaviuROUS22202122851919182278163
20Spierewka EdwardPOLW21231722831420222480163
22Pokrzywka PawełPOLS22202119821918212280162
22Ostrowski WitoldPOLW21231620802122182182162
24Jarecki JacekPOLS20222019812221162180161
25Adamski ŁukaszPOLS20232318841423192076160
26Adamczyk JacekPOLS19232021832118152276159
27Shustov AndreyRUSS16201921761821182582158
27Balikov SergeiRUSS21222019822314162376158
29Szober KrzysztofPOLS23221522821923112275157
29Danylov ValentynUKRS20181720752121182282157
29Shustov IgorRUSS21201918782120182079157
32Zimovin AntoliiRUSW19202013722219232084156
33Kwyatkyvskyi OleksandrUKRS18192018752219192181156
33Czerski PawełPOLS18232020811821171975156
35Hess SławomirPOLS15212016722119182381153
35Wilski KzysztofPOLW24191717771920172076153
37Ryabov AlexanderRUSS17181919731821172379152
38Wojtasiewicz JaromirPOLS14212318761820172075151
38Petrov VladimirRUSS18191916721819212179151
40Yudin MaksymUKRS19222114762017191874150
40Jędros WitoldPOLS18201719741419222176150
40Conrad AlexanderPOLW19222017782020151772150
43Vollynskyy MykolaUKRS20201620761919191673149
43Łyczykowska AleksandraPOLK17201722761616172473149
45Yudin MykolaUKRS19182019762015162172148
46Esin AlexanderRUSS17172019731921171774147
46Korbut LeonidRUSS18182315742215211573147
48Wieryho MichałPOLS19191817731817191973146
48Petrov VadimRUSS18171919732017181873146
48Kornylyev IgorRUSS16201620722021122174146
51Kotzian DanielPOLS17202015721520172173145
52Dytkowski PrzemysławPOLJ18212015741715191869143
52Tat GigiROUS19171915702020161773143
52Lissowski AndrzejPOLSW19171520711916162172143
55Kryszkiewicz HubertPOLW20202017771713171865142
55Dytkowski PiotrPOLS15161721692016172073142
57Mucka MichaelCZEJ15201618691922121972141
58Kaczmarek KrystianPOLS19191418701719161769139
59Wojtylak WłodzimierzPOLW18181717701912161966136
60Gęsiarz SzymonPOLS21201815741618111661135
60Khripunov EduardRUSS17211816721517141763135
62Król RobertPOLS19181320701815141764134
62Cieplik ŁukaszPOLS16151919691911142165134
64Zaworski HenrykPOLSW19181618711613112262133
64Bygus KonstantinUKRS18171817701911141963133
64Morozova JulyaUKRK15181714641917151869133
67Belov AlexanderRUSS18161615652018111867132
67Litvin AleksanderUKRS18151217622018171570132
69Jarecki RafałPOLS15211818721213161859131
70Proszewski MichałPOLS17211413651518171363128
71Borhidan VasileROUS19171611631716141764127
71Kotlarz RafałPOLS17181418671610171760127
73Dzięcioł-Gęsiarz OlaPOLK14151316581919141668126
74Maltseva NatalyaUKRK17151712611814151663124
75Kamiński JerzyPOLW1517151764161582059123
76Semenel ViktorUKRS1214189531617181869122
76Meshkov AndreyRUSS16171312581419161564122
78Vorobev OlegRUSS12131612531717131966119
79Buniowska KatarzynaPOLK16171414611414131556117
80Gniado MichałPOLJ16151414591217121455114
81Szopiński JanPOLSW1415121960171451753113
82Staroszik JacekPOLS1017915511716111155106
82Stępień MieczysławPOLS9181512541313131352106
84Danylova JulyaUKRK18141011531512131252105
85Yudina OleksandraUKRJ91611104613139104591
86Gniado MirosławRUSSW1012813439149114386
87Maciejczyk MarekPOLS00000152113166565
88Grabowy AdamPOLS16141513580000058
89Gaweł PiotrPOLS13121515550000055
90Jędrusinski PiotrPOLS00000111312165252
91Jędrusinski AndrzejPOLW00000101414104848
92Sobczyk BibianaPOLK141399450000045
93Kasprzyk AdamPOLS000000110122323
100ŚREDNIE WYNIKI00192019187619191720760


Kategoria: SENIOR

Miej.Nazwisko i imięKrajKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4I DzieńOś 1Oś 2Oś 3Oś 4II DzieńWynik
1Mucka IgorCZES22232423922425222596188
2Karagadian GrigoriRUSS22242223912224202389180
3Kamiński MarcinPOLS21242520902421222390180
4Pluciński MarcinPOLS21222221862323212592178
5Włodarczyk RemigiuszPOLS22202324892224172487176
6Grabałowski ZbigniewPOLS23212420881622232485173
6Istomynov SerhyyUKRS22242320892121192384173
8Pacyga BartłomiejPOLS21231919822419202487169
8Gazdowski HubertPOLS20212120822324182287169
10Gilerman AleksanderRUSS21212119822323192186168
10Montowski ZbyszkoPOLS22231722842022192384168
12Isaryk SergeyUKRS21232120852023182182167
12Redisz MirosławPOLS20202318812118232486167
14Kopczyński JanuszPOLS20231817782124222188166
15Dawydyuk MychaylUKRS21202222852118192179164
15Prykladovskyi OlegUKRS17221917752220242389164
17Radu FlaviuROUS22202122851919182278163
18Pokrzywka PawełPOLS22202119821918212280162
19Jarecki JacekPOLS20222019812221162180161
20Adamski ŁukaszPOLS20232318841423192076160
21Adamczyk JacekPOLS19232021832118152276159
22Shustov AndreyRUSS16201921761821182582158
22Balikov SergeiRUSS21222019822314162376158
24Shustov IgorRUSS21201918782120182079157
25Danylov ValentynUKRS20181720752121182282157
27Szober KrzysztofPOLS23221522821923112275157
27Kwyatkyvskyi OleksandrUKRS18192018752219192181156
29Czerski PawełPOLS18232020811821171975156
30Hess SławomirPOLS15212016722119182381153
31Ryabov AlexanderRUSS17181919731821172379152
32Wojtasiewicz JaromirPOLS14212318761820172075151


Kategoria: WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKrajKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4I DzieńOś 1Oś 2Oś 3Oś 4II DzieńWynik
1Łyczykowski KrzysztofPOLW23251921882122222388176
2Kamiński RyszardPOLW23221720822321202387169
3Spierewka EdwardPOLW21231722831420222480163
4Ostrowski WitoldPOLW21231620802122182182162
5Zimovin AntoliiRUSW19202013722219232084156
6Wilski KzysztofPOLW24191717771920172076153
7Conrad AlexanderPOLW19222017782020151772150
8Kryszkiewicz HubertPOLW20202017771713171865142
9Wojtylak WłodzimierzPOLW18181717701912161966136
10Kamiński JerzyPOLW1517151764161582059123


Kategoria: KOBIETY

Miej.Nazwisko i imięKrajKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4I DzieńOś 1Oś 2Oś 3Oś 4II DzieńWynik
1Łyczykowska AleksandraPOLK17201722761616172473149
2Morozova JulyaUKRK15181714641917151869133
3Dzięcioł-Gęsiarz OlaPOLK14151316581919141668126
4Maltseva NatalyaUKRK17151712611814151663124
5Buniowska KatarzynaPOLK16171414611414131556117
6Danylova JulyaUKRK18141011531512131252105
7Sobczyk BibianaPOLK141399450000045


Kategoria: SUPER WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKrajKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4I DzieńOś 1Oś 2Oś 3Oś 4II DzieńWynik
1Lissowski AndrzejPOLSW19171520711916162172143
2Zaworski HenrykPOLSW19181618711613112262133
3Szopiński JanPOLSW1415121960171451753113
4Gniado MirosławRUSSW1012813439149114386


Kategoria: JUNIOR

Miej.Nazwisko i imięKrajKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4I DzieńOś 1Oś 2Oś 3Oś 4II DzieńWynik
1Radzimski KrzysztofPOLJ18252221861923202183169
2Dytkowski PrzemysławPOLJ18212015741715191869143
3Mucka MichaelCZEJ15201618691922121972141
4Gniado MichałPOLJ16151414591217121455114
5Yudina OleksandraUKRJ91611104613139104591

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.