strona główna forum dyskusyjne















Zawody w praktycznym strzelaniu myśliwskim
Puchar Prezesa COMP
Warszawa-Rembertów 20 września 2014


Kategoria OPEN

Miej.Nazwisko i imięKategoriaOś 1Oś 2Oś 3Oś 4Wynik
1Kamiński Ryszardweteran2325232394
2Kamiński Krzysztofsenior2322242493
3Szum Łukaszsenior2123242391
4Szugajew Michałsenior2323242191
5Kotzian Danielsenior2321212590
6Ostrowski Witoldweteran2223222390
7Gazdowski Hubertsenior2323242090
8Gawron Jakubsenior1623222485
9Wilski Krzysztofweteran1623222384
10Chełstowski Leszeksenior1819202279
11Burza Artursenior1421212278
12Wiśniewska Elżbietakobiety1522231878
13Ostrowski Tomaszsenior1421212076
14Ziółkowski Marcinsenior1722191775
15Szymankiewicz Pawełjunior1320182374
16Turczyn Pawełweteran1520221774
17Gawron Pawełsenior1518172272
18Szymankiewicz Inezkobiety1118191967
19Sobański Damiansenior1419141865
20Olszewski Marcinsenior1019191765
21Mazurek Michałsenior819171559
22Rostkowski Mariuszjunior1213151757
23Krajewski Zbigniewsenior1215151456
24Molenda Pawełsenior813151955
25Molęgowski Krzysztofsenior1018131455
26Matusik Piotrweteran1019151054
27Molęgowski Stanisławjunior111717853
28Kostro Robertsenior720121352
29Poźlewicz Krzysztofjunior419141148
30Podbielski Tomaszsenior81691245
31Hałat Mateuszjunior61416945
32Molęgowski Robertweteran71491343
33Szum Januszweteran61371541
34Górski Adamweteran411131038
35Królikowski Piotrweteran10108735
36Jędral Wojciechjunior4871029


Kategoria SENIOR

Miej.Nazwisko i imięKategoriaOś 1Oś 2Oś 3Oś 4Wynik
1Kamiński Krzysztofsenior2322242493
2Szum Łukaszsenior2123242391
3Szugajew Michałsenior2323242191
4Kotzian Danielsenior2321212590
5Gazdowski Hubertsenior2323242090
6Gawron Jakubsenior1623222485
7Chełstowski Leszeksenior1819202279
8Burza Artursenior1421212278
9Ostrowski Tomaszsenior1421212076
10Ziółkowski Marcinsenior1722191775
11Gawron Pawełsenior1518172272
12Sobański Damiansenior1419141865
13Olszewski Marcinsenior1019191765
14Mazurek Michałsenior819171559
15Krajewski Zbigniewsenior1215151456
16Molenda Pawełsenior813151955
17Molęgowski Krzysztofsenior1018131455
18Kostro Robertsenior720121352
19Podbielski Tomaszsenior81691245


Kategoria KOBIETY

Miej.Nazwisko i imięKategoriaOś 1Oś 2Oś 3Oś 4Wynik
1Wiśniewska Elżbietakobiety1522231878
2Szymankiewicz Inezkobiety1118191967


Kategoria WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKategoriaOś 1Oś 2Oś 3Oś 4Wynik
1Kamiński Ryszardweteran2325232394
2Ostrowski Witoldweteran2223222390
3Wilski Krzysztofweteran1623222384
4Turczyn Pawełweteran1520221774
5Matusik Piotrweteran1019151054
6Molęgowski Robertweteran71491343
7Szum Januszweteran61371541
8Górski Adamweteran411131038
9Królikowski Piotrweteran10108735


Kategoria JUNIOR

Miej.Nazwisko i imięKategoriaOś 1Oś 2Oś 3Oś 4Wynik
1Szymankiewicz Pawełjunior1320182374
2Rostkowski Mariuszjunior1213151757
3Molęgowski Stanisławjunior111717853
4Poźlewicz Krzysztofjunior419141148
5Hałat Mateuszjunior61416945
6Jędral Wojciechjunior4871029

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.