strona główna forum dyskusyjne















Najlepsze wyniki DIAN za 2014 rok


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Ambroziak GrażynaPuchar Jezior Mazurskich908550502759193184459
2Ambroziak GrażynaOgólnopolski Puchar Dian907550502658798185450
3Ambroziak GrażynaIII Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm809550452708095175445
4Ambroziak GrażynaMemoriał Adama Kraińskiego708545502509193184434
5Sala BeataPuchar Chmielakowy908050502707191162432
6Ambroziak GrażynaPuchar Podlasia857540352358094174409
7Ambroziak GrażynaPuchar Prezydenta Miasta Olsztyna708045452407492166406
8Ambroziak GrażynaI Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg657025452058397180385
9Sala BeataPuchar Toruńskiej Katarzynki858545202356980149384
10Ambroziak GrażynaPuchar Prezydenta Miasta Łomży806030402108094174384
11Sala BeataOgólnopolski Puchar Dian758545402455285137382
12Ambroziak GrażynaPuchar Prezydenta Miasta Konina658535402256293155380
13Sala BeataMemoriał Adama Kraińskiego706050452257380153378
14Ambroziak GrażynaII Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok556035401909395188378
15Sala BeataI Edycja Ligi Strzeleckiej Radom758535302257869147372
16Sala Beata Puchar FAM Pionki 757540302207378151371
17Ambroziak GrażynaPuchar Toruńskiej Katarzynki557050502255194145370
18Sala BeataKrajowy Konkurs Kół Łowieckich708030352156090150365
19Sala BeataBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua755535452105895153363
20Sala BeataPuchar Opolszczyzny807535102007388161361
21Sala BeataII Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce658545452405361114354
22Ambroziak GrażynaPuchar Swarovski Optik653540401806898166346


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Kraska EwaOgólnopolski Puchar Dian908545502708390173443
2Dzięcioł- Gęsiarz AleksandraOgólnopolski Puchar Dian809040502608292174434
3Kraska EwaCzarny Diament Ziemi Śląskiej808550352508499183433
4Hein BeataOgólnopolski Puchar Dian758550452558789176431
5Jasiorowska Aleksandra IrenaIII Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm858040502557198169424
6Lubecka MartynaPuchar Jezior Mazurskich759045502607588163423
7Kraska EwaPuchar Grodu nad Prosną955545502459286178423
8Dzięcioł- Gęsiarz AleksandraPuchar Prezydenta Miasta Łomży857545402458689175420
9Kraska EwaPuchar Swarovski Optik859550352656683149414
10Kraska EwaBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua857545502556989158413
11Jasiorowska Aleksandra IrenaTarnobrzeski Puchar Wiosny607550502358296178413
12Kraska EwaIII Edycja Ligi Strzeleckiej Jelenia Góra758045352358494178413
13Lubecka MartynaOgólnopolski Puchar Dian659545452506795162412
14Jasiorowska Aleksandra IrenaOgólnopolski Puchar Dian908545452655193144409
15Kraska EwaI Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz756545402258499183408
16Dzięcioł- Gęsiarz AleksandraMistrzostwa PZŁ kl powszechna957045402507581156406
17Kraska EwaMistrzostwa PZŁ kl powszechna658540502408581166406
18Jamróz Aleksandra IrenaI Edycja Ligi Strzeleckiej Radom807545402406794161401
19Kutnik AgataOgólnopolski Puchar Dian558545502357389162397
20Sobczyk BibianaPuchar Opolszczyzny859030152208096176396
21Kraska EwaPuchar Prezydenta Miasta Łomży758540302307093163393
22Dzięcioł- Gęsiarz AleksandraII Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno957045502605576131391
23Gębala BeataOgólnopolski Puchar Dian706540402158095175390
24Szumera AnnaIII Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm857545352405495149389
25Kraska EwaII Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno807040402307184155385
26Sobczyk-Rosak BibianaOgólnopolski Puchar Dian707540352207886164384
27Kutnik AgataPuchar Toruńskiej Katarzynki707030502207483157377
28Jamróz Aleksandra IrenaPuchar Swarovski Optik808550302454288130375
29Łyczykowska AleksandraOgólnopolski Puchar Dian807025402157483157372
30Łabenda AgataPuchar Jezior Mazurskich555545452008488172372
31Klejnotowska AlicjaMemoriał Adama Kraińskiego757040402255492146371
32Kraska EwaPuchar Browninga i Winchestera 706040302008586171371
33Lubecka MartynaII Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok656540452157082152367
34Łabenda AgataBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua806525302008483167367
35Łabenda AgataOgólnopolski Puchar Dian806530452205591146366
36Łyczykowska AleksandraMistrzostwa PZŁ kl powszechna607535352057583158363
37Sobczyk-Rosak BibianaCzarny Diament Ziemi Śląskiej657525201857889167352
38Klejnotowska AlicjaOgólnopolski Puchar Dian655045351955990149344
39Sobczyk-Rosak BibianaII Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno655525351806994163343
40Sobczyk-Rosak BibianaTarnobrzeski Puchar Wiosny456540401906685151341
41Łabenda AgataMemoriał Adama Kraińskiego557040352006871139339
42Przeorek Dominika MartaBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua706040201906584149339
43Grynia BarbaraOgólnopolski Puchar Dian707030251955983142337
44Szumera AnnaPuchar Chmielakowy505545451955977136331
45Osak HannaMemoriał Adama Kraińskiego604545151657786163328
46Dzięcioł-Gęsiarz AleksandraPuchar Browninga i Winchestera 853550302005868126326
47Przeorek Dominika MartaOgólnopolski Puchar Dian707040101904687133323
48Sieracka DorotaOgólnopolski Puchar Dian655035201706687153323
49Przeorek Dominika MartaII Edycja Ligi Strzeleckiej Białystok603040401707082152322
50Spólna ZofiaOgólnopolski Puchar Dian706015301757175146321
51Grynia BarbaraBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua506035351805387140320
52Marczak- Grzybek MariolaCzarny Diament Ziemi Śląskiej656535151805288140320
53Łyczykowska AleksandraII Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno557030301855773130315
54Królak MagdalenaOgólnopolski Puchar Dian557535301956752119314
55Smykowska MagdalenaOgólnopolski Puchar Dian807040152053671107312
56Korczyc JolantaOgólnopolski Puchar Dian406015451607379152312
57Szumera AnnaOgólnopolski Puchar Dian605535201704992141311
58Sarbinowska RenataOgólnopolski Puchar Dian75654535220573289309
59Nowak LilianaOgólnopolski Puchar Dian606040201807054124304
60Smykowska MagdalenaPuchar Toruńskiej Katarzynki854530101704093133303
61Grynia BarbaraMemoriał Adama Kraińskiego506520351704781128298
62Gumna RenataOgólnopolski Puchar Dian454025351456687153298
63Przeorek Dominika MartaPuchar Prezydenta Miasta Łomży603045201554990139294
64Gołda NataliaOgólnopolski Puchar Dian70703030200553489289
65Osak HannaOgólnopolski Puchar Dian605525251653390123288
66Nowak LilianaTarnobrzeski Puchar Wiosny454530301505482136286
67Marczak-Grzybek MariolaOgólnopolski Puchar Dian456030251603986125285
68Helizanowicz KlaudiaOgólnopolski Puchar Dian557515351804062102282
69Arczykowska- Gościak JaninaOgólnopolski Puchar Dian354045301504188129279
70Piątkowska MartaOgólnopolski Puchar Dian553530401605660116276
71Opanowska JulitaOgólnopolski Puchar Dian504025251405482136276
72Głazowska SylwiaOgólnopolski Puchar Dian205530251306479143273
73Piątkowska - Klimaszewska EwaOgólnopolski Puchar Dian65503530180236992272
74Binek Kasperkowiak MartynaOgólnopolski Puchar Dian604540251703664100270
75Szymkiewicz- Wójcik Monika EwelinaOgólnopolski Puchar Dian554030251504772119269
76Janus MagdalenaOgólnopolski Puchar Dian352530351254894142267
77Socha DominikaOgólnopolski Puchar Dian553525301454774121266
78Osak HannaBałtycki Puchar Anschuetz & Lapua604035101452887115260
79First DanutaOgólnopolski Puchar Dian354525301355170121256
80Kocoń AgataOgólnopolski Puchar Dian30754025170493483253
81Chamczyk KatarzynaOgólnopolski Puchar Dian40601040150187896246
82Mach GabrielaOgólnopolski Puchar Dian55304020145177895240
83Stopa KingaOgólnopolski Puchar Dian404530151302386109239
84Janus MagdalenaPuchar Toruńskiej Katarzynki302530401253281113238
85Michalak DorotaOgólnopolski Puchar Dian502010301106760127237
86Szymonek AnnaOgólnopolski Puchar Dian354025301303571106236
87Maj EwaOgólnopolski Puchar Dian6040530135415798233
88Szymkiewicz MonikaPuchar Dymarek Świętokrzyskich503030201304360103233
89Idcza k-Popielas KatarzynaOgólnopolski Puchar Dian50402520135247296231
90Kubik AriadnaOgólnopolski Puchar Dian3550303014508484229
91Adamczyk Marzanna BeataOgólnopolski Puchar Dian45552020140177188228
92Burdzy EwaOgólnopolski Puchar Dian50502515140404888228
93Skibicka AlinaOgólnopolski Puchar Dian45154045145483482227
94Szymkiewicz- Wójcik Monika Puchar Chmielakowy65501020145136578223
95Połom GrażynaOgólnopolski Puchar Dian40452030135334780215
96Nurczyńska MałgorzataOgólnopolski Puchar Dian254020151006246108208
97Lach GabrielaOgólnopolski Puchar Dian15253035105356499204
98Zduńczyk JadwigaOgólnopolski Puchar Dian4535525110157893203
99Sycz KatarzynaPuchar Stock Polska60151515105336396201
100Jańczak AnnaOgólnopolski Puchar Dian4040530115275481196
101Okoń HannaOgólnopolski Puchar Dian30252520100267096196
102Arczykowska- Gościak JaninaPuchar Toruńskiej Katarzynki155555805161112192
103Marcinkowska EwaOgólnopolski Puchar Dian20251515755062112187
104Paszkowska Aleksandra,DorotaOgólnopolski Puchar Dian3020201585197998183
105Krawiec - Grabczak MartaOgólnopolski Puchar Dian5035525115402060175
106Kondrusik EwaOgólnopolski Puchar Dian35352530125212041166
107Michalik KatarzynaOgólnopolski Puchar Dian351052070315889159
108Melanowicz BarbaraOgólnopolski Puchar Dian353525510048654154
109Jagielska-BudniakOgólnopolski Puchar Dian1535101070433780150
110Szmidt BeataOgólnopolski Puchar Dian3555550316697147
111Bocianowska JulittaOgólnopolski Puchar Dian2020252590203353143
112Żyła MałgorzataOgólnopolski Puchar Dian530253595163147142
113Baczyńska AleksandraOgólnopolski Puchar Dian0101015354656102137
114Gałka LidiaOgólnopolski Puchar Dian4015153010092534134
115Kaczorowska DominikaOgólnopolski Puchar Dian35250208074754134
116Matelska Joanna MariaOgólnopolski Puchar Dian252020309503434129
117Sak-Kaniewska BarbaraOgólnopolski Puchar Dian201501045206080125
118Mandryk EdytaOgólnopolski Puchar Dian20255409072532122
119Sobczak MartynaOgólnopolski Puchar Dian25002550492372122
120Drążek Kowalik BeataOgólnopolski Puchar Dian20002040275481121
121Janicka ŻanetaOgólnopolski Puchar Dian202553080122436116
122Jóźwiak KatarzynaOgólnopolski Puchar Dian51502040224567107
123Suprunowicz MonikaOgólnopolski Puchar Dian1520151565172340105
124Okoniewska KrystynaOgólnopolski Puchar Dian1510020457263378
125Nadborska ZofiaOgólnopolski Puchar Dian152510207006676
126Pieczek ZdzisławaOgólnopolski Puchar Dian155052511243560
127Korzekwa AnetaOgólnopolski Puchar Dian15105535461045
128Musz BeataOgólnopolski Puchar Dian05501004414

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.