strona główna forum dyskusyjne















V Puchar MKS ASTRA w Sportingu 28-29.03.2015.Skoraczewo


Kategoria: OPEN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Włodarczyk RemigiuszSAOpole23/1721/2322/2423/2289/86175
2Gazdowski HubertSAWarszawa21/2518/2320/1722/2281/87168
3Adamczyk JacekSAToruń22/1922/2019/2224/1787/78165
4Isaryk SergijSAUkraina18/1920/2316/2222/2276/86162
5Jarecki JacekSABydgoszcz19/2014/2124/1919/2376/83159
6Spierewka EdwardWAGdańsk22/2020/2119/1818/1679/75154
7Wierycho MichałSAGdańsk16/1619/1922/2121/2078/76154
8Ostrowski WitoldWAWarszawa21/2019/2118/1522/1580/71151
9Kopczyński JanuszSAKraków22/2317/1419/1721/1779/71150
10Bolsakovas ErikasSBLitwa19/1817/1519/1918/2073/72145
11Wilski KrzysztofWAWarszawa18/1817/1519/1918/1872/70142
12Kryszkiewicz HubertWBZduny15/1814/2022/2013/1764/75139
13Kokociński MirosławSABydgoszcz20/1420/1921/1715/1376/63139
14Malcewa NataliaKUkraina14/1817/1818/1920/1469/69138
15Savickas SauliusSBLitwa18/1915/1817/1716/1866/72138
16Conrad AlexWBŁódź18/2017/1814/1620/1469/68137
17Daniłowa JuliaKUkraina16/1916/1616/1821/1569/68137
18Grot MaciejSBOpole16/1515/1716/1716/1763/66129
19Król RobertSBPoznań15/1718/1720/1314/1466/62128
20Buniowska KatarzynaKPolska19/1515/1514/1617/1765/63128
21Bauer BogusławWBPolska15/1414/1314/818/1561/50111
22Dzięgiel TadeuszSWKraków11/1711/1215/1412/1549/58107
23Andrzejewski RyszardSWGdańsk13/1016/1115/128/1352/4698
24Szopiński JanSWGdańsk14/1110/814/1011/1349/4291
25Sztuczka JanuszWBCzłuchów13/1511/1219/017/160/2888
26Posłuszny MarekSBGniezno0/170/210/200/180/7676
27Radzimski KrzysztofSBLeszno0/210/200/150/160/7272
28Mohr AndrzejSBSłupsk16/019/013/017/065/065
29Montowski ZbyszkoSABydgoszcz22/021/021/00/064/064
30Kogut LeszekWBBydgoszcz16/09/016/018/059/059
31Klimowicz IgorSBBiałoruś0/160/110/170/100/5454
32Jarecki RafałSABydgoszcz0/190/110/160/00/4646
33Kuskowski HubertSABydgoszcz14/09/018/00/041/041
34Zawadzki WojtekSBGniezno0/60/70/50/60/2424


Kategoria: Senior A

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Włodarczyk RemigiuszSAOpole23/1721/2322/2423/2289/86175
2Gazdowski HubertSAWarszawa21/2518/2320/1722/2281/87168
3Adamczyk JacekSAToruń22/1922/2019/2224/1787/78165
4Isaryk SergijSAUkraina18/1920/2316/2222/2276/86162
5Jarecki JacekSABydgoszcz19/2014/2124/1919/2376/83159
6Wierycho MichałSAGdańsk16/1619/1922/2121/2078/76154
7Kopczyński JanuszSAKraków22/2317/1419/1721/1779/71150
8Kokociński MirosławSABydgoszcz20/1420/1921/1715/1376/63139
9Montowski ZbyszkoSABydgoszcz22/021/021/00/064/064
10Jarecki RafałSABydgoszcz0/190/110/160/00/4646
11Kuskowski HubertSABydgoszcz14/09/018/00/041/041


Kategoria: Senior B

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Bolsakovas ErikasSBLitwa19/1817/1519/1918/2073/72145
2Savickas SauliusSBLitwa18/1915/1817/1716/1866/72138
3Grot MaciejSBOpole16/1515/1716/1716/1763/66129
4Król RobertSBPoznań15/1718/1720/1314/1466/62128
5Posłuszny MarekSBGniezno0/170/210/200/180/7676
6Radzimski KrzysztofSBLeszno0/210/200/150/160/7272
7Mohr AndrzejSBSłupsk16/019/013/017/065/065
8Klimowicz IgorSBBiałoruś0/160/110/170/100/5454
9Zawadzki WojtekSBGniezno0/60/70/50/60/2424


Kategoria: Weteran A

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Spierewka EdwardWAGdańsk22/2020/2119/1818/1679/75154
2Ostrowski WitoldWAWarszawa21/2019/2118/1522/1580/71151
3Wilski KrzysztofWAWarszawa18/1817/1519/1918/1872/70142


Kategoria: Weteran B

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Kryszkiewicz HubertWBZduny15/1814/2022/2013/1764/75139
2Conrad AlexWBŁódź18/2017/1814/1620/1469/68137
3Bauer BogusławWBPolska15/1414/1314/818/1561/50111
4Sztuczka JanuszWBCzłuchów13/1511/1219/017/160/2888
5Kogut LeszekWBBydgoszcz16/09/016/018/059/059


Kategoria: Kobiet

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Malcewa NataliaKUkraina14/1817/1818/1920/1469/69138
2Daniłowa JuliaKUkraina16/1916/1616/1821/1569/68137
3Buniowska KatarzynaKPolska19/1515/1514/1617/1765/63128


Kategoria: Super Weteran

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.III28.III/29.IIIRazemOgółem
1Dzięgiel TadeuszSWKraków11/1711/1215/1412/1549/58107
2Andrzejewski RyszardSWGdańsk13/1016/1115/128/1352/4698
3Szopiński JanSWGdańsk14/1110/814/1011/1349/4291

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.