strona główna forum dyskusyjne















V Puchar MKS ASTRA w Compak Sportingu
11-12.07.2015.Skoraczewo


Kategoria: OPEN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Isaryk SergijSAUkraina24/2325/*2522/2322/2293/93186
2Ostrowski WitoldWAWarszawa24/2219/*2524/2422/*2589/96185
3Czerski PawełSAKrotoszyn23/2422/2124/2323/2392/91183
4Kamiński KrzysztofSAWarszawa21/2223/2322/*2521/*2587/95182
5Kopczyński JanuszSAKraków23/2322/2222/2319/2486/92178
6Jarecki JacekSABydgoszcz21/2322/2121/2324/2188/88176
7Gazdowski HubertSAWarszawa21/2019/2222/2423/2385/89174
8Kamiński RyszardWAWarszawa21/2318/2021/2220/2280/87167
9Spierewka EdwardWAGdańsk22/2218/1722/2220/2282/83165
10Wilski KrzysztofWAWarszawa23/2117/2217/2120/2177/85162
11Buniowski KrzysztofJZduny21/2215/2119/1823/2078/81159
12Wierycho MichałSAGdańsk20/2017/1919/2021/2077/79156
13Jarecki RafałSABydgoszcz20/2418/1618/1723/2473/81154
14Mohr AndrzejSABytów19/1817/1921/2017/2074/77151
15Kryszkiewicz HubertWAZduny22/1916/1918/2119/1575/74149
16Conrad AlexWAŁódź22/2015/2018/1917/1672/75147
17Walczak ŁukaszSAZduny19/1819/2116/1516/2070/74144
18Chmielarz MarekSBZduny24/1614/1815/1821/1774/69143
19Kokociński MirosławSBBydgoszcz20/1710/2118/1715/2263/77140
20Buniowska KatarzynaKZduny22/1812/1518/1520/1872/66138
21Markiewicz MaciejSBPoznań12/2013/2018/1821/1664/74138
22Stotko LubomirSBGorzów Wlk.16/1815/2013/1817/1961/75136
23Zaworski HenrykSWBydgoszcz17/1710/1119/2019/2165/69134
24Staroszik JacekSBGdańsk14/2112/1914/2114/1554/76130
25Grynia JerzyWBKoszalin18/1613/1716/1816/1563/66129
26Król RobertSABydgoszcz16/169/1512/2017/2254/73127
27Szopiński JanSWGdańsk13/1512/1317/1818/2160/67127
28Błażutycz JakubJZduny20/1611/1415/1813/1859/66125
29Chomacki JarosławWBBytów17/1811/1713/2015/1456/69125
30Montowski ZbyszkoSABydgoszcz0/180/170/220/250/8282
31Kogut LeszekWBBydgoszcz15/017/018/019/069/069
32Rupiński LeszekWBBrodnica15/014/019/013/061/061
33Sadowski GrzegorzSBKraków14/010/019/017/060/060
34Reetz AndrzejWBGrudziądz14/09/017/013/053/053
35Chomacki WojciechSBBytów14/07/08/07/036/036


Kategoria: Senior A

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Isaryk SergijSAUkraina24/2325/*2522/2322/2293/93186
2Czerski PawełSAKrotoszyn23/2422/2124/2323/2392/91183
3Kamiński KrzysztofSAWarszawa21/2223/2322/*2521/*2587/95182
4Kopczyński JanuszSAKraków23/2322/2222/2319/2486/92178
5Jarecki JacekSABydgoszcz21/2322/2121/2324/2188/88176
6Gazdowski HubertSAWarszawa21/2019/2222/2423/2385/89174
7Wierycho MichałSAGdańsk20/2017/1919/2021/2077/79156
8Jarecki RafałSABydgoszcz20/2418/1618/1723/2473/81154
9Mohr AndrzejSABytów19/1817/1921/2017/2074/77151
10Walczak ŁukaszSAZduny19/1819/2116/1516/2070/74144
11Król RobertSABydgoszcz16/169/1512/2017/2254/73127
12Montowski ZbyszkoSABydgoszcz0/180/170/220/*250/8282


Kategoria: Senior B

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Chmielarz MarekSBZduny24/1614/1815/1821/1774/69143
2Kokociński MirosławSBBydgoszcz20/1710/2118/1715/2263/77140
3Markiewicz MaciejSBPoznań12/2013/2018/1821/1664/74138
4Stotko LubomirSBGorzów Wlk.16/1815/2013/1817/1961/75136
5Staroszik JacekSBGdańsk14/2112/1914/2114/1554/76130
6Sadowski GrzegorzSBKraków14/010/019/017/060/060
7Chomacki WojciechSBBytów14/07/08/07/036/036


Kategoria: Weteran A

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Ostrowski WitoldWAWarszawa24/2219/*2524/2422/*2589/96185
2Kamiński RyszardWAWarszawa21/2318/2021/2220/2280/87167
3Spierewka EdwardWAGdańsk22/2218/1722/2220/2282/83165
4Wilski KrzysztofWAWarszawa23/2117/2217/2120/2177/85162
5Kryszkiewicz HubertWAZduny22/1916/1918/2119/1575/74149
6Conrad AlexWAŁódź22/2015/2018/1917/1672/75147


Kategoria: Weteran B

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Grynia JerzyWBKoszalin18/1613/1716/1816/1563/66129
2Chomacki JarosławWBBytów17/1817-lis13/2015/1456/69125
3Kogut LeszekWBBydgoszcz15/017/018/019/069/069
4Rupiński LeszekWBBrodnica15/014/019/013/061/061
5Reetz AndrzejWBGrudziądz14/09/017/013/053/053


Kategoria: Kobiet

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Buniowska KatarzynaKZduny22/1812/1518/1520/1872/66138


Kategoria: Super Weteran

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Zaworski HenrykSWBydgoszcz17/1710/1119/2019/2165/69134
2Szopiński JanSWGdańsk13/1512/1317/1818/2160/67127


Kategoria: Junior

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwisko i imięKatMiasto11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VII11.VII/12.VIIRazemOgółem
1Buniowski KrzysztofJZduny21/2215/2119/1823/2078/81159
2Błażutycz JakubJZduny20/1611/1415/1813/1859/66125

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.