strona główna forum dyskusyjne















IV Zawody Rodzinne w Strzelaniach Myśliwskich
Olsztyn - Gutkowo 05.07.2015


Klasyfikacja "RODZIN"

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
1Jankowski MaciejOlsztyn1009070260836
1Jankowski MichałOlsztyn9590106291836
1Jankowski GrzegorzOlsztyn9010095285836
2Szypowski RobertOlsztyn858585255810
2Wiśniewski MarekOlsztyn452550120810
2Szypowski JacekOlsztyn9510095290810
2Szypowski MaciejOlsztyn908095265810
2Szypowski StanisławOlsztyn806575220810
2Szypowski MarcinOlsztyn206065145810
3Tułodziecki MieczysławOlsztyn805055185770
3Neugebauer JanOlsztyn855070205770
3Neugebauer JerzyOlsztyn8090100270770
3Nowicki AdamOlsztyn404040120770
3Nowicki KarolOlsztyn8595115295770
4Łakomy WojciechOlsztyn9010590285765
4Łakomy JakubOlsztyn858065230765
4Łakomy MariuszOlsztyn808090250765
5Nałęcz-Leźnicki MateuszOlsztyn1059585285765
5Leźnicki JerzyOlsztyn903575200765
5Leźnicki JacekOlsztyn9090100280765
6Bieniek TomaszOlsztyn8010080260750
6Bieniek JanuszOlsztyn708595250750
6Bieniek ŁukaszOlsztyn859560240750
6Romel GrzegorzGdańsk20303585750
7Stefański MarcinGdańsk858585255745
7Stefański MarianGdańsk355575165745
7Stefański MariuszGdańsk754060175745
7Stefański RobertGdańsk808095255745
7Stefański WojciechGdańsk907075235745
8Figielski DariuszOlsztyn758090245660
8Figielski JakubOlsztyn859095270660
8Borkowski AndrzejOlsztyn552565145660
9Ptasiewicz TomaszCiechanów906575230650
9Przeorek MaciejCiechanów808595260650
9Przeorek DominikaCiechanów605545160650
10Kieżun ZdzisławSuwałki506060170545
10Kieżun HubertSuwałki705065185545
10Kieżun PiotrSuwałki557560190545
11Gromacki KrzysztofOlsztyn8010085265540
11Wierzbiński KamilSiedlce453570150540
11Wierzbiński KonradSuwałki452060125540
12Kościński WłodzimierzOlsztyn654070175520
12Kościński WojciechOlsztyn806095235520
12Kościńska AnnaOlsztyn255035110520
13Kossakowski LeszekOlsztyn554060155485
13Kossakowski JacekOlsztyn805550185485
13Kossakowski JanOlsztyn603550145485
14Wójcik WaldemarOlsztyn15254585445
14Wójcik ŁukaszOlsztyn803065175445
14Gąsior ZdzisławOlsztyn254530100445
14Gąsior MarcinOlsztyn507050170445


Klasyfikacja "DIAN"

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
1Przeorek DominikaCiechanów605545160160
2Kościńska AnnaOlsztyn255035110110


Klasyfikacja indywidualnie "RODZIN"

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
1Nowicki KarolOlsztyn8595115295295
2Jankowski MichałOlsztyn9590106291291
3Szypowski JacekOlsztyn9510095290290
4Nałęcz-Leźnicki MateuszOlsztyn1059585285285
4Łakomy WojciechOlsztyn9010590285285
4Jankowski GrzegorzOlsztyn9010095285285
7Leźnicki JacekOlsztyn9090100280280
8Neugebauer JerzyOlsztyn8090100270270
8Figielski JakubOlsztyn859095270270
10Szypowski MaciejOlsztyn908095265265
10Gromacki KrzysztofOlsztyn8010085265265
12Przeorek MaciejCiechanów808595260260
12Bieniek TomaszOlsztyn8010080260260
12Jankowski MaciejOlsztyn1009070260260
15Szypowski RobertOlsztyn858585255255
15Stefański RobertGdańsk808095255255
15Stefański MarcinGdańsk858585255255
18Łakomy MariuszOlsztyn808090250250
18Bieniek JanuszOlsztyn708595250250
20Figielski DariuszOlsztyn758090245245
21Bieniek ŁukaszOlsztyn859560240240
22Stefański WojciechGdańsk907075235235
22Kościński WojciechOlsztyn806095235235
24Łakomy JakubOlsztyn858065230230
24Ptasiewicz TomaszCiechanów906575230230
26Szypowski StanisławOlsztyn806575220220
27Neugebauer JanOlsztyn855070205205
28Leźnicki JerzyOlsztyn903575200200
29Kieżun PiotrSuwałki557560190190
30Tułodziecki MieczysławOlsztyn805055185185
30Kossakowski JacekOlsztyn805550185185
30Kieżun HubertSuwałki705065185185
33Szypowski StanisławOlsztyn606060180180
34Kościński WłodzimierzOlsztyn654070175175
34Wójcik ŁukaszOlsztyn803065175175
34Stefański MariuszGdańsk754060175175
37Gąsior MarcinOlsztyn507050170170
37Kieżun ZdzisławSuwałki506060170170
39Stefański MarianGdańsk355575165165
40Przeorek DominikaCiechanów605545160160
41Kossakowski LeszekOlsztyn554060155155
42Wierzbiński KamilSiedlce453570150150
43Szypowski MarcinOlsztyn206065145145
43Kossakowski JanOlsztyn603550145145
43Borkowski AndrzejOlsztyn552565145145
46Wierzbiński KonradSuwałki452060125125
47Nowicki AdamOlsztyn404040120120
47Wiśniewski MarekOlsztyn452550120120
49Kościńska AnnaOlsztyn255035110110
50Gąsior ZdzisławOlsztyn254530100100
51Wójcik WaldemarOlsztyn1525458585
51Romel GrzegorzGdańsk2030358585


Klasyfikacja "GOŚCI"

Miej.Nazwisko i imięOkrg PZŁPole 1 parkurPole 2 ośPole 3 przelotWynikRAZEM
1Bałdyga GrzegorzOlsztyn10010096296296
2Chełstowski LeszekOlsztyn90100105295295
3Zalewski ArturOlsztyn859095270270
4Onopiak RyszardElbląg6510095260260
4Ciecierski ArekOlsztyn808595260260
6Dorniak RobertOlsztyn908570245245
7Białaś MichałOlsztyn857080235235
7Marciniak MariuszOlsztyn808570235235
9Krawiec WładysławOlsztyn857075230230
10Powąska AdamOlsztyn656595225225
11Kuprian BogusławOlsztyn905570215215
12Oleksy DamianOlsztyn807060210210
12Korczak JacekOlsztyn906060210210
14Dębski DariuszOlsztyn657055190190
14Chełstowski MaciejOlsztyn506575190190

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.