strona główna forum dyskusyjne















III Edycja Ligi Strzeleckiej
Częstochowa - Kochcice 08.08.2015 r. REGION III


Zwycięzca wyłoniony po barażu trzech pierwszych zawodników. Poprawiono błędne wyniki 10.08.2015

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Włodarczyk RemigiuszM959550502909398191481
2Stokłosa AndrzejM1009550502958898186481
3Grabałowski ZbigniewM9510050502958997186481
4Górnik JerzyM10010045502958095175470
5Obigło MichałM1008550502859095185470
6Gawdzik MichałM8595504527592100192467
7Wróblewski AndrzejM1008550452808799186466
8Zdobylak JarosławP909550402759295187462
9Pindera PawełM809550502759194185460
10Szczotka AdamM809550502758996185460
11Banasiak TomaszM859045502709197188458
12Suchodolski AdamM909550502857498172457
13Mińszczak DariuszM908050502708896184454
14Pospiech SergiuszM858550502708599184454
15Gęsiarz SzymonM1009045502857395168453
16Kowalski JanM1009045452807796173453
17Walisko SławomirM959050402758690176451
18Kostrzewa DariuszM909050452758888176451
19Ficek MichałM9010045502857590165450
20Pypłacz MaciejM859050502758689175450
21Bąkowski JacekM759050502658798185450
22Binko DanielM958045502708990179449
23Piecuch PiotrM908550502757598173448
24Tomczyk MarcinP9010050502906393156446
25Samborski JakubP959040502757694170445
26Wąsik DawidM858045502608696182442
27Sztajner MariuszM958050452707397170440
28Cybula RyszardM956550502608298180440
29Misztela PiotrM758550502608793180440
30Wojtaszuk DariuszP959550302708386169439
31Mielczarkowski WaldemarM858550502707297169439
32Drożdż AleksanderP958550502806098158438
33Surma TomaszM909550452806493157437
34Daukszys TadeuszM858545502657596171436
35Mołdrzyk DawidP859040452608393176436
36Biereśniewicz WacławM1008540352607798175435
37Kocoń KamilM807550502559189180435
38Jeziorowski ZbigniewP709550502656997166431
39Kwiatkowski MiłoszP709045502557996175430
40Bisping AndrzejP1008045452706990159429
41Górniak TomaszM807550452507999178428
42Barański PawełM809545502707087157427
43Paszenda RyszardM759550502707482156426
44Dulęba CzesławM907550452609273165425
45Tokaruk WiktorM808050502607290162422
46Gąssowski WojciechM757550452458195176421
47Długosz JacekM858050352507694170420
48Sztangierski PawełM908550502756975144419
49Kryk ZbigniewM858045502607485159419
50Szymczuk Marcin AleksanderM807545502507494168418
51Kukuła TomaszM908050402606592157417
52Piętak PawełM758545352407994173413
53Gembalczyk PawełP808550452605497151411
54Skoczylas SebastianP758050502556987156411
55Szykowny MichałP908045502656281143408
56Bogdański MaciejM758550502607771148408
57Skotnicki PiotrP906050502506295157407
58Stojek HubertP856545402357694170405
59Malinkiewicz TomaszM658050302258496180405
60Gąsiorowski PiotrM757530502308193174404
61Mrulewicz WaldemarP657540502308391174404
62Malinkiewicz KazimierzM858550302507378151401
63Trojakowski StanisławM859025452457580155400
64Kuchczyński RadosławM808550152307793170400
65Molenda JacekM759045402505396149399
66Błaszczyk JarosławP659050352407088158398
67Kraska EwaM757045352258685171396
68Łapucewicz JózefM808045502556377140395
69Kukułka KarolM757545352307786163393
70Zarycki PiotrP656050452208390173393
71Famuła MariuszP658040352208488172392
72Damaz WiesławM657550452356788155390
73Tomaszewski ArturM607045402157098168383
74Michalski Mirosławp807540452405587142382
75Marona WiesławM806545252157985164379
76Nieznański ZbigniewP706545452257773150375
77Szczerba MichałP607540452208269151371
78Gąsior PiotrM656530351957293165360
79Łyczykowska AleksandraP807545302304863111341
80Mrówczyński RadosławP85555001907168139329
81Grzesiak MarekP005050100000100
82Szydełko AleksanderM850008500085
83Szydełko KrzysztofP075007500075

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.