strona główna forum dyskusyjne















XXIV Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Olsztyn - Gutkowo 16.08.2015 r.


Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Rubiś MariuszM1009050502908398181471
2Prill TomaszM959050502858697183468
3Jakubiak PawełM909550452809195186466
4Szyłejko RafałM909550452808896184464
5Marlęga SławomirM7510050502759396189464
6Knaga WojciechM859050502759493187462
7Leźnicki JacekM909545452758898186461
8Roszko MarcinM909550502858095175460
9Aniołowski PiotrM908550452708599184454
10Zawadzki KrzysztofM909050502807697173453
11Dorniak RobertM909045502758294176451
12Łakomy WojciechM809550452708495179449
13Mierzejewski JacekM908050452658797184449
14Niemiec PiotrM959050352708197178448
15Neneman TomaszM809040502609096186446
16Smoliński PiotrM809045502658298180445
17Pawszyk JarosławM859050452707499173443
18Szymczuk MarcinM809045502659286178443
19Łożyński PawełP809040502608796183443
20Bałdyga GrzegorzM859050402658097177442
21Ostrowski JanM809045502658591176441
22Szypowski StanisławP8510045402707793170440
23Wiśniewski MarekM809050452658194175440
24Święcicki KrzysztofM909040452658391174439
25Turczyn PawełM858540502608096176436
26Osipiński RafałP709550402558497181436
27Smykowski MarcinM857550502607797174434
28Kwaśnik JarosławM808050452558791178433
29Tuszkowski RyszardM858545502657592167432
30Semkiw KrzysztofP758045452459295187432
31Onopiak RyszardM958545452705994153423
32Kapuściński RafałM8010045452706093153423
33Przeorek JerzyM809045352507697173423
34Kowalski MarekP807050402408598183423
35Werhun IgorP758545402458493177422
36Szypowski RobertM608545452358996185420
37Żak MichałM759050452606098158418
38Gromacki KrzysztofM809050402606691157417
39Gawliński JanuszM607550452309393186416
40Łassa PawełP758045452458288170415
41Kiedrowski MaciejP758050402456398161406
42Kostrzewa DariuszM658045402308289171401
43Szul MarekP757540502406793160400
44Hajczuk WiesławM708550402456092152397
45Denziak RyszardM606550402158993182397
46Cieślak RajmundP808050452556674140395
47Gąssowski WojciechM557050452207993172392
48Łożyński Piotr WitoldM705550502255994163388
49Szypowski JacekM808045402454297139384
50Korwek KazimierzP858530352355494148383
51Wilczak MichałP707050252157890168383
52Kuształa GrzegorzP458045402108584169379
53Sadowski SławomirM657045402206490154374
54Kuprian BogusławP705550402157978157372
55Łakomy JakubP607050402205989148368
56Grzybowski RafałP657535302056985154359
57Skonieczny PiotrP456540402304284126356
58Malina Hubert TomaszP607040251957486160355
59Smykowska MagdalenaP804045251906185146336
60Filipiński TadeuszP753540301806094154334
61Kossakowski LeszekP508545302103883121331
62Zamojski MarcinP606035401955283135330
63Kościński WłodzimierzP457045351955872130325
64Kossowski JacekP555540251754083123298

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.