strona główna forum dyskusyjne















XVI Mistrzostwa Polski Lekarzy Osie 29.08.2015 r.


Klasyfikacja Lekarzy

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Jedwabiński MarekLBydgoska2020242488
2Isaryk SergijLBydgoska2120192282
3Mohr AndrzejLGdańska1821231981
4Szymański PawełLToruńska1820222181
5Wiśniewski MaciejLBydgoska1623182077
6Nowak RadosławLGdańska2113202276
7Kraśniewski ZdzisławLŚwiętokrzyska1818182175
8Reetz AndrzejLToruńska1814212275
9Witkowski AdamLBydgoszcz1417212173
10Gmitrzak MaciejLBydgoska1616181969
11Stefański KazimierzLWielkopolska1618171566
12Kuprian BogusławLWarm-Maz.1514151963
13Wójcicki TomaszLLubelska1416161763
14Murawa MarekLŁódzka1618111459
15Stencel AdamLGdańska1415181158
16Zalewski ArturLWarm-Maz.1317131558
17Adamkiewicz MarekLPodlaska1017141758
18Fesser ZbigniewLToruńska915141048
19Guz RobertLToruńska109121546
20Markiewicz KarolLToruńska101213843
21Stankiewicz WojciechLBydgoska17561240


Klasyfikacja Sympatycy

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Adamczyk JacekSToruń2523212594
2Kamiński RyszardSWarszawa2224242393
3Smykowski MarcinSWłocławek2322202489
4Suryn JacekSPoznań2122232288
5Aniołkowski PiotrSToruń1922232286
6Spierewka EdwardSGdańsk2118212383
7Wierycho MichałSGdańsk2416202282
8Zaworski HenrykSGdańsk1822192281
9Pepliński TomaszSToruń1921231780
10Skibicki RyszardSWłocławek2119182179
11Król TadeuszSGorzów Wlkp.1821221879
12Kogut LeszekSBydgoszcz2018211978
13Łąpieś SławomirSToruń1920221778
14Lewandowski RyszardSKoszalin1721231778
15Gmitrzak MateuszSBydgoszcz1717172478
16Kamiński JerzySBydgoszcz2216211776
17Borzych JanuszSPoznań2016192075
18Piątkowski MaciejSBydgoszcz1918182075
19Prokop RomualdSGorzów Wlkp.1220212275
20Bernacki RomanSKatowice1920201574
21Mielcarski KrzysztofSToruń1918172074
22Werachowski JózefSBydgoszcz1815202174
23Muszyński WojciechSGdańsk1717182274
24Rozumczyk TomaszSBydgoszcz1520191974
25Woropaj ZbigniewSKoszalin1919152073
26Kotzian DanielSWarszawa2216201472
27Sztuczka JanuszSSłupsk1517172372
28Piosik PiotrSPoznań1520181871
29Szopiński JanSGdańsk1616191667
30Wożniak DamianSBydgoszcz1813171765
31Arcimowicz MaciejSToruń1112192365
32Arcimowicz AndrzejSToruń1415171763
33Tokarz PawełSBydgoszcz1314171862
34Świrydo JerzySKoszalin1318141661
35Marcinek MarianSBydgoszcz1017161659


Klasyfikacja Dian

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Smykowska MagdaDWłocławek1914141966
2Krześniewska MałgorzataDPoznań1613161358
3Nowak KimDElbląg71071337
4Stencel KarolinaDGdańsk9881136
5Nowak IwonaDElbląg7531025
6Cieślicka JuliaDSieradz2814024


Klasyfikacja Juniorzy

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Mądzielewski JakubJBydgoszcz1919161973
2Błaszczyk MichałJToruń1816161868
3Nowak FranekJElbląg89121140

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.