strona główna forum dyskusyjne















III Edycja o Kryształowy Puchar " GOOD SNACK"
Tarnów - Sieradza Fiuk 30.08.2015 r.


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Bać StanisławRzeszów1009550502957796173468
2Gawron JakubRzeszów8510050502858284166451
3Zawiślan MarcinNowy Sącz908545502708298180450
4Włodyka HubertRzeszów857550502608894182442
5Wójs ArturNowy Sącz809050502707694170440
6Pudełko JanuszKraków659050452509394187437
7Gajda RobertWarszawa956050502558293175430
8Szwiec RyszardTarnów858550452657392165430
9Gawliński JanuszWarszawa858540452557894172427
10Ilnicki RyszardTarnobrzeg906540502289187178406
11Zbrożek PiotrNowy Sącz808050402507697173423
12Bobola GrzegorzRzeszów759535452507686162412
13Górnik JerzyKatowice658550402408091171411
14Zawadzki KrzysztofRadom709050502605793150410
15Szaro JanuszRzeszów857550251856991160345
16Hadam DominikRzeszów705550302059491185390
17Ambroziak GrażynaWarszawa557040452107899177387
18Sala BeataWarszawa607525301905082132322
19Gawron Paweł Rzeszów505540301755986145320


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Pasztaleniec MariuszTarnobrzeg909050502809098188468
2Iskrzycki LeszekRzeszów8010040452657596171436
3Barszcz KrzysztofRzeszów908030452458295177422
4Wiśniewski HubertTarnów858040352118294176387
5Knap WojciechKraków857540452037385158361
6Smolarski MarcinKielce708050501976681147344
7Kłos ArturTarnów856050252208394177397
8Kuta TomaszTarnów808040201907793170360
9Kęski AdamTarnów657535402158095175390
10Szaro WiesławRzeszów608035251866794161347
11Krzan TomaszPrzemyśl655540402006096156356
12Nowak LilianaTarnów456540301807793170350
13Małyszek HubertTarnobrzeg307045351754496140315
14Mach GabrielaTarnów356020351507692168318
15Szymkiewicz MonikaRadom655525301757268140315
16Powroźnik PiotrPrzemyśl65605025200415192292
17Kuta MarcinTarnów555040351453674110255
18Król AndrzejPrzemyśl60552040175563288263
19Widomaski PiotrNowy Sącz404025351564477121277
20Widomski SławomirNowy Sącz553025401474562107254
21Stopa KingaRzeszów353020201054887135240
22Kobylarczyk MariuszTarnów65251030128247498226
23Krawiec-Grabczak MartaRzeszów4545255120333164184
24Wróbel AntoniTarnów40251546126122335161
25Wiśniewski KamilRadom554010511004141151


Klasa Diany

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Ambroziak GrażynaWarszawa557040452107899177387
2Nowak LilianaTarnów456540301807793170350
3Sala BeataWarszawa607525301905082132322
4Mach GabrielaTarnów356020351507692168318
5Szymkiewicz MonikaRadom655525301757268140315
6Stopa KingaRzeszów353020201054887135240
7Krawiec-Grabczak MartaRzeszów4545255120333164184

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.