strona główna forum dyskusyjne















Mistrzostwa Okręgu Gdańskiego
Gdańsk - Jaśkowa Dolina 05.09.2015 r.


Klasa mistrzowska

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Szyłejko RafałK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk10010050503008999188488
2Kraiński PiotrK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk8510050502858096176461
3Szugajew MichałK.Ł. "Wybrzeże" Gdańsk10080505028081100181461
4Demps KrzysztofWKŁ 286 "Sokół" Pruszcz Gd.908050502708798185455
5Muszyński WojciechWKŁ "BAŻANT" Malbork959035502708991180450
6Makowski SławomirK.Ł. "Szarak" Gdańsk8585504526585100185450
7Lipiński JacekŻuraw Dretyń907545502609496190450
8Skonieczny JarosławNr 27 "Stobrawa" w Sochaczewie8590355026088100188448
9Grynia JerzyBażant Strzekęcin859540502708390173443
10Klaman AndrzejK.Ł. "Knieja" Gdańsk909050402707195166436
11Szram ka MichałK.Ł. "Knieja" Gdańsk858545452609081171431
12Niczyporuk LeszekK.Ł. "Nadmorskie" Gdynia759050452607892170430
13Pietraszek PiotrK.Ł. "Ryś" Starogard Gd.757540502408396179419
14Sobczak JarosławK.Ł. "Ogar" Gdańsk857045352358891179414
15Demps WojciechWKŁ 286 "Sokół" Pruszcz Gd.755050502258796183408
16Łożyński Piotr WitoldDzik w Lidzbarku8075454024065100165405
17Wasilewski RomanK.Ł. "Knieja" Gdańsk857545352406399162402
18Pięta TomaszK.Ł. "Jedność" Gdańsk807540452405192143383
19Mruk MirosławK.Ł. "Jedność" Gdańsk708040502403596131371


Klasa powszechna

Miej.Nazwisko i ImięKoło ŁowieckieKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Kiedrowski MaciejK.Ł. "Knieja" Gdańsk959045502809099189469
2Szul MarekCzajka Biskupiec8095503025581100181436
3Kamiński WiesławK.Ł. "Knieja" Gdańsk858050502656999168433
4Łożyński Pawełniestowarzyszony856550452458697183428
5Schultka RobertPomorskie Koło Łowieckie "Sokół-Gdańsk"808045402458397180425
6Plata ŁukaszK.Ł. "Ryś" Gdańsk758040452408399182422
7Miłosz KarolK.Ł. "Odyniec Ostrowo"709045502557686162417
8Rutkowski MarcinK.Ł. "Knieja" Gdańsk807545402407394167407
9Michałowski MarcinK.Ł. "Jeleń" Gdańsk607545352158798185400
10Niczyporuk MichałK.Ł. "Nadmorskie" Gdynia709035452406790157397
11Dettiaff KarolK.Ł. "Jastrząb" Puck706550402258784171396
12Suchta ZbigniewK.Ł. "im. Wojskiego" Gdynia556550502208591176396
13Richert KrzysztofK.Ł. "Łabędź" Kartuzy607540452208086166386
14Dettiaff MariuszK.Ł. "Jastrząb" Puck657535502257584159384
15Koseda GrzegorzK.Ł. "Głuszec Wejherowo757540402306192153383
16Ogiński AndrzejWKŁ 271 "Sokół" Gdynia758530352257088158383
17Smoliński SebastianWKŁ 326 "Łoś" Gdynia806035402157195166381
18Klaman MichałK.Ł. "Łabędź" Kartuzy854040452107992171381
19Dettiaff KrzysztofK.Ł. "Jastrząb" Puck705035452008595180380
20Rutkowski WacławK.Ł. "Knieja" Gdańsk856540352257480154379
21Chwiej JanK.Ł. "Hodowca" Gdańsk707540352207386159379
22Skrzypczak JakubPetroponowa w Płocku708550252304798145375
23Mańkiewicz WojciechK.Ł. "Hodowca" Gdańsk706040402107293165375
24Jankowski Marek Grzegorz Daniel w Płocku707050302205995154374
25Tafiiński MarekK.Ł. "Knieja" Tczew756530302005589144344
26Kościuk TomaszWKŁ 286 "Sokół" Pruszcz Gd.756025351956482146341
27Kępa KarolK.Ł. "Ogar" Gdańsk708050202202594119339
28Sieniek KrzysztofK.Ł. "Słonka" Sierakowice457525451906386149339
29Miotk RyszardK.Ł. "Knieja" Gdańsk755550302104680126336
30Węsierski TomaszWKŁ 326 "Łoś" Gdynia758035452352575100335
31Sawicki MaciejRyś Kołobrzeg555545251807282154334
32Paszylk BłażejK.Ł. "Hodowca" Gdańsk704025351707282154324
33Borsuk PawełPomorskie Koło Łowieckie "Sokół-Gdańsk"406020301508089169319
34Goć ArturK.Ł. "Jedność" Gdańsk604040301706781148318
35Szutenberg WitoldK.Ł. "Słonka" Sierakowice556525401856072132317
36Leszczyński PiotrK.Ł. "Szarak" Gdańsk604540201654098138303
37Sadowski TomaszK.Ł. "Szarak" Gdańsk654030301655680136301
38Stencel HenrykK.Ł. "Odyniec Ostrowo"70603535200316495295
39Koszyk DamianWKŁ 326 "Łoś" Gdynia204035401356083143278
40Okoń KrzysztofK.Ł. "Odyniec Ostrowo"655020351703270102272
41Rytlewski GrzegorzK.Ł. "Leśnik" w Okoninach454030351503587122272
42Stencel KarolinaK.Ł. "Ogar" Gdańsk506010201405774131271
43Nowak AndrzejK.Ł. "Ryś" Gdańsk454520201305382135265
44Szwarc MariuszK.Ł. "Knieja" Gdańsk65454510165484997262
45Syldatk WojciechK.Ł. "Słonka" Sierakowice6575453522031839259
46Ptach PiotrK.Ł. "Knieja" Gdańsk402020201006192153253
47Nawra Przemysławniesto warzyszony403020201105571126236
48Drawc ZenonK.Ł. "Głuszec" Kartuzy256010151105372125235
49Kulas MarlenaK.Ł. "Ponowa w Gdyni"401520301054683129234
50Ptach AleksandraK.Ł. "Knieja" Gdańsk40301510956574139234
51Pustkowski DanielK.Ł. "Knieja" Tczew55503510150295281231
52Langer KrzysztofK.Ł. "Ponowa w Gdyni"353530101104159100210
53Kowalczyk AndrzejK.Ł. "Leśnik" w Okoninach2030525803389122202
54Uklejewski AdamK.Ł. "Głuszec" Kartuzy40451515115294978193
55Baran RafałK.Ł. "Ponowa w Gdyni"2040105753773110185
56Stąsiek JarosławK.Ł. "Leśnik" w Okoninach2030301595234164159

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.