strona główna forum dyskusyjne















PUCHAR 4 strzelnic - Osie, Unisław, Bydgoszcz, Włocławek
Włocławek - Ostrowy 19.09.2015 r.


Klasyfikacja końcowa Pucharu 4 strzelnic. Do klasyfikacji zaliczane są 3 najlepsze wyniki wraz z udziałem w finale.

Miej.Nazwisko i imięOsieUnisławBydgoszczWłocławekMiejsce%
1Adamczyk Jacek96,92097,101001294,02
2Smykowski Marcin100,00100,0092,7589,552292,75
3Mielczarski Krzysztof95,3893,6585,5195,523284,56
4Wierycho Michał95,3880,9588,4192,544276,33
5Sztuczka Janusz96,9288,8982,6186,575272,38
6Spierewka Edward87,6993,6589,8683,586271,20
7Pokrzywka Paweł84,6296,8375,3686,577268,01
8Barański Andrzej81,54100,00082,098263,63
9Kamiński Jerzy95,3866,6769,5792,549257,49
10Dudek Bogdan76,9290,48082,0910249,49
11Zaworski Henryk78,4693,65071,6411243,75
12Kogut Leszek75,3871,4376,8186,5712238,76
13Czarnowski Bartosz81,5484,13070,1513235,81
14Smykowska Magda73,8580,9579,7170,1514234,51
15Szopiński Jan81,5487,30064,1815233,02
16Gruss Marcin69,2363,49080,6016213,32
17Góralczyk Tymoteusz75,3861,90064,1817201,47


Puchar 4 strzelnic - Osie 31.05.2015 r.

Miej.Nazwisko i imięSkeetTrapCompakRazemMiejsce%
1Smykowski Marcin242120651100,00
2Woropaj Zbigniew232220652100,00
3Prowandzki Zdzisław21222164398,46
4Sztuczka Janusz21222063496,92
5Adamczyk Jacek18252063596,92
6Kamiński Jerzy20222062695,38
7Wierycho Michał23172262795,38
8Mielczarski Krzysztof21212062895,38
9Karpiński Krzysztof20212061993,85
10Burnos Kamil202020601092,31
11Pietraszek Piotr191920581189,23
12Stosik Robert211918581189,23
13Kalinowski Paweł211918581189,23
14Zieliński Mariusz191920581189,23
15Łąpieś Sławomir211918581189,23
16Spierewka Edward211521571687,69
17Piecyk Łukasz211718561786,15
18Skibicki Ryszard201817551884,62
19Rupiński Leszek182017551884,62
20Pokrzywka Paweł191620551884,62
21Karpiński Andrzej221914551884,62
22Szopiński Jan182114532281,54
23Czarnowski Bartosz171917532281,54
24Piątkowski Maciej201617532281,54
25Barański Andrzej191915532281,54
26Zaworski Henryk201516512678,46
27Muszyński Wojciech191814512678,46
28Dudek Bogdan191813502876,92
29Wirydo Jerzy201812502876,92
30Góralczyk Tymoteusz181516493075,38
31Kogut Leszek161716493075,38
32Rupiński Bronisław191514483273,85
33Smykowska Magda151617483273,85
34Gruss Marcin181512453469,23
35Reetz Andrzej171315453469,23
36Łassa Paweł161215433666,15
37Michalski Ryszard191410433666,15
38Wierzbowski Stanisław131415423864,62
39Lewandowski Ryszard121511383958,46
40Krych Piotr8613274041,54
41Skibicka Alina585184127,69
42Lewandowski Andrzej971174226,15


Puchar 4 strzelnic - Unisław 05.07.2015 r.

Miej.Nazwisko i imięSkeetTrapCompakRazemMiejsce%
1Smykowski Marcin202320631100,00
2Karpiński Krzysztof232119632100,00
3Barański Andrzej192321633100,00
4Pokrzywka Pawel18222161496,83
5Zaworski Henryk20251459593,65
6Piątkowski Maciej15212359593,65
7Mielcarki Krzysztof16212259593,65
8Spierwska Edward20221759593,65
9Dudek Bogdan19182057990,48
10Arcimowicz Maciej17202057990,48
11Gil Jarek182117561188,89
12Kowalski Marek191819561188,89
13Łassa Paweł162119561188,89
14Sztuczka Janusz172118561188,89
15Szopiński Jan152020551587,30
16Błaszczyk Michał152119551587,30
17Czarnowski Bartosz191519531784,13
18Andrzejewski Ryszard172015521882,54
19Smykowska Magda161817511980,95
20Wierycho Michal172014511980,95
21Moroz Michał211911511980,95
22Błaszczyk Grzegorz131819502279,37
23Człapa Robert151322502279,37
24Gawlak Łukasz171515472474,60
25Kogut Leszek141912452571,43
26Kamiński Jerzy161016422666,67
27Gruss Marcin91813402763,49
28Góralczyk Tymoteusz11199392861,90
29Błaszczyk Adam91512362957,14
30Krych Piotr81111303047,62


Puchar 4 strzelnic - Bydgoszcz 22.08.2015 r.

Miej.Nazwisko i imięSkeetTrapCompakRazemMiejsce%
1Pieściński Adam252123691100,00
2Adamczyk Jacek23212367297,10
3Isaryk Sergij21212567397,10
4Jedwabiński Marek16242464492,75
5Smykowski Marcin23202164492,75
6Spierewka Edward20212162689,86
7Wierycho Michał18202361788,41
8Trzebiński Jakub21172260886,96
9Mielcarski Krzysztof20221759985,51
10Sztuczka Janusz162021571082,61
11Piątkowski Marcin221617551179,71
12Aniołkowski Piotr192016551179,71
13Smykowska Magda201619551179,71
14Kogut Leszek161918531476,81
15Rupiński Leszek171917531476,81
16Pokrzywka Paweł151720521675,36
17Kamiński Jerzy141519481769,57


FINAŁ Puchar 4 strzelnic - Włocławek 19.09.2015 r.

Miej.Nazwisko i imięSkeetTrapCompakRazemMiejsce%
1Adamczyk Jacek222421671100,00
2Mielczarski Krzysztof19222364295,52
3Wierycho Michał20202262392,54
4Kamiński Jerzy22231762492,54
5Sobczak Łukasz22221761591,04
6Smykowski Marcin20211960689,55
7Jedwabiński Marek20221759788,06
8Sztuczka Janusz22171958886,57
9Kogut Leszek21211658886,57
10Pokrzywka Paweł18192158886,57
11Ośmiałowski Radosław21201758886,57
12Gaweł Łukasz212115571285,07
13Spierewka Edward172118561383,58
14Barański Andrzej191917551482,09
15Dudek Bogdan222013551482,09
16Gruss Marcin161820541480,60
17Stasiniewski Przemysław181816521777,61
18Moroz Piotr211813521877,61
19Komorowski Tomasz212010511976,12
20Michalski Ryszard191616511976,12
21Stefański Daniel181614482171,64
22Zaworski Henryk171714482171,64
23Smykowska Magda161912472370,15
24Kraśniewski Zdzisław181316472370,15
25Czarnowski Bartosz171416472370,15
26Andrzejewski Ryszard131716462668,66
27Molewski Marcin191214452767,16
28Góralczyk Tymoteusz121516432864,18
29Szopiński Jan121615432864,18
30Kaczorowski Waldemar121511383056,72
31Czynszak Piotr11119313146,27
32Skibicka Alina8156293243,28

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.