strona główna forum dyskusyjne















PUCHAR WIOSNY , COMPAK SPORTING PSSP
21-22.05.2016. SKORACZEWO

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Kategoria: OPEN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwiski i imięKat.Kraj21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.VRazemWynik
1Karagadya GrigorySRUS25/2424/2323/2425/2397/94191
2Włodarczyk RemigiuszSPOL25/2322/2224/2223/2494/91185
3Tsutskov OleksandrWUKR23/2524/2324/2419/2290/94184
4Szablovski AndrejSRUS23/2124/2322/2124/2393/88181
5Kamiński MarcinSPOL24/1824/2323/2324/2195/85180
6Gazdowski HubertSPOL23/2222/2124/2022/2391/86177
7Dytkowski PrzemysławJPOL23/2324/2224/2122/2193/83176
8Łyczykowski KrzysztofWPOL22/2022/2223/2223/2090/84174
9Kopczyński JanuszSPOL23/2322/2022/2122/2189/85174
10Montowski ZbyszkoSPOL22/2422/2324/1921/1989/85174
11Kamiński RyszardWPOL20/2323/2123/2422/1888/86174
12Kamiński KrzysztofSPOL21/1824/2023/2421/2289/84173
13Isaryk SergijWUKR24/1521/2323/2321/2089/81170
14Ostrowski WitoldWPOL22/1820/2324/1922/2288/82170
15Gniado MichałJPOL22/1722/2221/2225/1890/79169
16Pluciński MarcinSPOL20/2222/2320/1823/2085/83168
17Brun OlegSUKR22/1922/2522/1919/2085/83168
18Dytkowski PiotrSPOL22/1722/1919/2323/2286/81167
19Pacyga BartekSPOL23/2124/2021/2022/1690/77167
20Vehma JouniSFIN21/2116/2220/2321/2278/88166
21Szober KrzysztofSPOL22/1921/1821/2122/2286/80166
22Wilski KrzysztofWPOL21/2221/1923/2124/1489/76165
23Szurlej ŁukaszSPOL22/1423/1721/2221/2487/77164
24Jarecki JacekSPOL24/1924/2120/1920/1788/76164
25Juskevics EdmundWLAT22/2017/2221/2221/1981/83164
26Jedros WitoldSPOL23/1822/1921/1921/2187/76163
27Savickas SauliusSLIT23/1922/2021/1822/1788/74162
28Shustow IgorSRUS19/1921/2121/2021/1882/78160
29Borzych JanuszSPOL21/1423/2124/1823/1891/69160
30Montowski HubertSPOL21/2022/1821/1720/1684/71155
31Łąpieś SławekWPOL21/1621/1821/1922/1785/70155
32Mohr AndrzejSPOL22/1615/1922/1921/2080/74154
33Spierewka EdwardWPOL19/2015/2119/2319/1872/82154
34Kotzian DanielSPOL21/1922/2023/1317/1983/71154
35Kryszkiewicz HubertWPOL20/2020/2015/1722/1977/76153
36Tokarz PawełSPOL23/1517/1621/1921/1982/69151
37Węsierski TomaszSPOL21/1419/1820/1621/2181/69150
38Bauć WojciechSPOL18/1719/142019211978/69147
39Gmitrzak MateuszSPOL20/1420/2120/1817/1777/70147
40Kokociński MirosławSPOL22/1521/1820/1818/1481/65146
41Sadowski GrzegorzSPOL17/1621/1619/1623/1880/66146
42Muszyński WojciechWPOL18/1822/1915/1520/1875/70145
43Lissowski AndrzejSWPOL22/1615/1324/1821/1682/63145
44Mielcarski KrzysztofSPOL16/1625/1619/1718/1878/67145
45Zawadzki KrzysztofSPOL20/1221/1423/1323/1887/57144
46Krzciuk KrzysztofSPOL21/1716/1221/2121/1379//63142
47Furczoń MarianWPOL18/1722/1520/152/15080/62142
48Kogut LeszekWPOL21/1515/1716/1618/2270/70140
49Sala BeataKPOL20/1419/2114/1420/1873/67140
50Król RobertSPOL21/1414/1521/1618/2074/65139
51Jędros MichałSPOL19/1219/1716/1717/2071/66137
52Wożniak JerzySPOL17/1717/1617/1617/1968/68136
53Skibicki RyszardWPOL21/1316/1213/1520/1870/58128
54Kamiński JerzySWPOL19/1720/1220/20079/49128
55Helbin BartłomiejSPOL18/1319/1418/1519/1866/60126
56Gniado MiroslawSWPOL19/1613/1417/1617/1066/56122
57Kokiel MarekWPOL17/1513/1717/1121/968/52120
58Tokaruk ViktorSPOL16/1016/1214/1716/1762/56118
59Sztuczka JanuszWPOL15/1012/1515/1619/961/50111
60Szałkiewicz MichałSPOL14/56/1318/2016/1654/54108
61Czułek JarosławSPOL14/129/1414/1217/1254/50104
62Krześniewska MałgorzataKPOL11/1119/118/1017/1555/47102
63Łąpieś JulitaKPOL11/78/917/88/1344/3781
64Chomacki JarosławWPOL17/017/018/019/071/071
65Rupiński LeszekWPOL19/011/017/017/064/064
66Skibicka AlinaKPOL7/07/08/06/028/028


Kategoria: KOBIET

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwiski i imięKat.Kraj21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.VRazemWynik
1Sala BeataKPOL20/1419/2114/1420/1873/67140
2Krześniewska MałgorzataKPOL11/1119/118/1017/1555/47102
3Łąpieś JulitaKPOL11/78/917/88/1344/3781
4Skibicka AlinaKPOL7/07/08/06/028/028


Kategoria: SENIOR

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwiski i imięKat.Kraj21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.VRazemWynik
1Karagadya GrigorySRUS25/2424/2323/2425/2397/94191
2Włodarczyk RemigiuszSPOL25/2322/2224/2223/2494/91185
3Szablovski AndrejSRUS23/2124/2322/2124/2393/88181
4Kamiński MarcinSPOL24/1824/2323/2324/2195/85180
5Gazdowski HubertSPOL23/2222/2124/2022/2391/86177
6Kopczyński JanuszSPOL23/2322/2022/2122/2189/85174
7Montowski ZbyszkoSPOL22/2422/2324/1921/1989/85174
8Kamiński KrzysztofSPOL21/1824/2023/2421/2289/84173
9Pluciński MarcinSPOL20/2222/2320/1823/2085/83168
10Brun OlegSUKR22/1922/2522/1919/2085/83168
11Dytkowski PiotrSPOL22/1722/1919/2323/2286/81167
12Pacyga BartekSPOL23/2124/2021/2022/1690/77167
13Vehma JouniSFIN21/2116/2220/2321/2278/88166
14Szober KrzysztofSPOL22/1921/1821/2122/2286/80166
15Szurlej ŁukaszSPOL22/1423/1721/2221/2487/77164
16Jarecki JacekSPOL24/1924/2120/1920/1788/76164
17Jedros WitoldSPOL23/1822/1921/1921/2187/76163
18Savickas SauliusSLIT23/1922/2021/1822/1788/74162
19Shustow IgorSRUS19/1921/2121/2021/1882/78160
20Borzych JanuszSPOL21/1423/2124/1823/1891/69160
21Montowski HubertSPOL21/2022/1821/1720/1684/71155
22Mohr AndrzejSPOL22/1615/1922/1921/2080/74154
23Kotzian DanielSPOL21/1922/2023/1317/1983/71154
24Tokarz PawełSPOL23/1517/1621/1921/1982/69151
25Węsierski TomaszSPOL21/1419/1820/1621/2181/69150
26Bauć WojciechSPOL18/1719/142019211978/69147
27Gmitrzak MateuszSPOL20/1420/2120/1817/1777/70147
28Kokociński MirosławSPOL22/1521/1820/1818/1481/65146
29Sadowski GrzegorzSPOL17/1621/1619/1623/1880/66146
30Mielcarski KrzysztofSPOL16/1625/1619/1718/1878/67145
31Zawadzki KrzysztofSPOL20/1221/1423/1323/1887/57144
32Krzciuk KrzysztofSPOL21/1716/1221/2121/1379//63142
33Król RobertSPOL21/1414/1521/1618/2074/65139
34Jędros MichałSPOL19/1219/1716/1717/2071/66137
35Wożniak JerzySPOL17/1717/1617/1617/1968/68136
36Helbin BartłomiejSPOL18/1319/1418/1519/1866/60126
37Tokaruk ViktorSPOL16/1016/1214/1716/1762/56118
38Szałkiewicz MichałSPOL14/56/1318/2016/1654/54108
39Czułek JarosławSPOL14/129/1414/1217/1254/50104


Kategoria: WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwiski i imięKat.Kraj21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.VRazemWynik
1Tsutskov OleksandrWUKR23/2524/2324/2419/2290/94184
2Łyczykowski KrzysztofWPOL22/2022/2223/2223/2090/84174
3Kamiński RyszardWPOL20/2323/2123/2422/1888/86174
4Isaryk SergijWUKR24/1521/2323/2321/2089/81170
5Ostrowski WitoldWPOL22/1820/2324/1922/2288/82170
6Wilski KrzysztofWPOL21/2221/1923/2124/1489/76165
7Juskevics EdmundWLAT22/2017/2221/2221/1981/83164
8Łąpieś SławekWPOL21/1621/1821/1922/1785/70155
9Spierewka EdwardWPOL19/2015/2119/2319/1872/82154
10Kryszkiewicz HubertWPOL20/2020/2015/1722/1977/76153
11Muszyński WojciechWPOL18/1822/1915/1520/1875/70145
12Furczoń MarianWPOL18/1722/1520/152/15080/62142
13Kogut LeszekWPOL21/1515/1716/1618/2270/70140
14Skibicki RyszardWPOL21/1316/1213/1520/1870/58128
15Kokiel MarekWPOL17/1513/1717/1121/968/52120
16Sztuczka JanuszWPOL15/1012/1515/1619/961/50111
17Chomacki JarosławWPOL17/017/018/019/071/071
18Rupiński LeszekWPOL19/011/017/017/064/064


Kategoria: SUPER WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwiski i imięKat.Kraj21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.VRazemWynik
1Lissowski AndrzejSWPOL22/1615/1324/1821/1682/63145
2Kamiński JerzySWPOL19/1720/1220/20079/49128
3Gniado MiroslawSWPOL19/1613/1417/1617/1066/56122


Kategoria: JUNIOR

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
0Nazwiski i imięKat.Kraj21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.V21.V/22.VRazemWynik
1Dytkowski PrzemysławJPOL23/2324/2224/2122/2193/83176
2Gniado MichałJPOL22/1722/2221/2225/1890/79169

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.