strona główna forum dyskusyjne















I Puchar Blasera - parkur
Poznań - Antoninek 28.05.2016 r


Kategoria: OPEN

Miej.MiejsceNazwisko i imięKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4WYNIK
11Montowski ZbyszkoS2523242597
22Włodarczyk RemigiuszS2323242595
33Grabałowski ZbigniewS2125252495
44Łyczykowski KrzysztofW2422232594
55Pluciński MarcinS2522212593
66Kotzian DanielS2519252392
76Czerski PawełS2222252392
86Buniowski Krzysztof - juniorJ2024232592
98Kopczyński JanuszS2224222391
108Adamczyk JacekS2422212491
118Jarecki JacekS2324222291
128Pokrzywka PawełS2322232391
1312Kamiński RyszardW2319242490
1412Szober KrzysztofS2222232390
1512Łyczykowska AleksandraK2320222590
1615Spierewka EdwardW2224222189
1716Król RobertS2022242288
1816Montowski HubertS2324182388
1916Posłuszny MarekS2023212488
2016Pasztaleniec MariuszS2421202388
2116Dobrzykowski DanielS2123202488
2216Szurlej ŁukaszS2123222288
2322Wojtasiewicz JaromirS1924202487
2423Haufa LeszekS2019232486
2523Mohr AndrzejS2124212086
2624Lipiński JacekS1823202485
2724Bać StanisławS2122202285
2824Muszyński WojciechW2123172485
2928Turczyn PawełW1921222284
3028Markiewicz MaciejS1622232384
3128Suryn JacekS2218212384
3228Adamczyk BartoszS2120192484
3332Borzych JanuszS2122192183
3432Jędral RobertS2018212483
3532Żymierski LechS1720222483
3635Kotlarz RafałS1722202382
3735Zwierz ArturS2020212182
3835Niczyporuk LeszekS2221211882
3935Kamiński JerzySW1818232382
4035Mackiewicz JanS1722202382
4135Proszewski MichałS2022182282
4235Szyszka PiotrS2021202182
4342Tarnowy ZenonS2021162481
4442Buniowska KatarzynaK2119182381
4542Kryszkiewicz HubertW2124142281
4642Zawadzki KrzysztofS1919212281
4742Tokarz PawełS1722202281
4847Jędros WitoldS1819232080
4947Pietraszek PiotrS1722221980
5049Michalski MarianW1920192179
5150Szymczuk MarcinS2021181574
5250Sala BeataK1819172074
5350Węsierski TomaszS1718182174
5453Tomala SławomirS1720181873
5554Górski HenrykS1417182372
5654Radzimski JacekS1516192272
5754Samborski JakubS1717191972
5854Plata ŁukaszS1517211972
5958Szczęch KonradS1319172170
6059Grynia JerzyW1714191969
6159Gaj MichałS1019211969
6261Pulcer ŁukaszS1715162068
6361Kraśniewski ZdzisławS1618181668
6463Długosz JacekS1815161867
6564Zalewski ArturS1516161663
6665Król TadeuszS1116151759
6765Krześniewska MałgorzataK1215112159
6867Przeorek DominikaK1314161558
6968Kwasigroch JakubS1116141455
7069Malec PrzemysławS811101544
7170Zawadzki WojciechS87111339


Kategoria: KOBIET

Miej.MiejsceNazwisko i imięKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4WYNIK
11Łyczykowska AleksandraK2320222590
22Buniowska KatarzynaK2119182381
33Sala BeataK1819172074
44Krześniewska MałgorzataK1215112159
55Przeorek DominikaK1314161558


Kategoria: SENIOR

Miej.MiejsceNazwisko i imięKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4WYNIK
11Montowski ZbyszkoS2523242597
22Włodarczyk RemigiuszS2323242595
33Grabałowski ZbigniewS2125252495
44Pluciński MarcinS2522212593
55Kotzian DanielS2519252392
65Czerski PawełS2222252392
76Kopczyński JanuszS2224222391
86Adamczyk JacekS2422212491
96Jarecki JacekS2324222291
106Pokrzywka PawełS2322232391
1110Szober KrzysztofS2222232390
1211Król RobertS2022242288
1311Montowski HubertS2324182388
1411Posłuszny MarekS2023212488
1511Pasztaleniec MariuszS2421202388
1611Dobrzykowski DanielS2123202488
1711Szurlej ŁukaszS2123222288
1817Wojtasiewicz JaromirS1924202487
1918Haufa LeszekS2019232486
2018Mohr AndrzejS2124212086
2120Lipiński JacekS1823202485
2220Bać StanisławS2122202285
2322Markiewicz MaciejS1622232384
2422Suryn JacekS2218212384
2522Adamczyk BartoszS2120192484
2625Borzych JanuszS2122192183
2725Jędral RobertS2018212483
2825Żymierski LechS1720222483
2928Kotlarz RafałS1722202382
3028Zwierz ArturS2020212182
3128Niczyporuk LeszekS2221211882
3228Mackiewicz JanS1722202382
3328Proszewski MichałS2022182282
3428Szyszka PiotrS2021202182
3534Tarnowy ZenonS2021162481
3634Zawadzki KrzysztofS1919212281
3734Tokarz PawełS1722202281
3837Jędros WitoldS1819232080
3937Pietraszek PiotrS1722221980
4039Szymczuk MarcinS2021181574
4139Węsierski TomaszS1718182174
4240Tomala SławomirS1720181873
4341Górski HenrykS1417182372
4441Radzimski JacekS1516192272
4541Samborski JakubS1717191972
4641Plata ŁukaszS1517211972
4745Szczęch KonradS1319172170
4846Gaj MichałS1019211969
4947Pulcer ŁukaszS1715162068
5047Kraśniewski ZdzisławS1618181668
5149Długosz JacekS1815161867
5250Zalewski ArturS1516161663
5351Król TadeuszS1116151759
5452Kwasigroch JakubS1116141455
5553Malec PrzemysławS811101544
5654Zawadzki WojciechS87111339


Kategoria: WETERAN

Miej.MiejsceNazwisko i imięKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4WYNIK
11Łyczykowski KrzysztofW2422232594
22Kamiński RyszardW2319242490
33Spierewka EdwardW2224222189
44Muszyński WojciechW2123172485
55Turczyn PawełW1921222284
66Mackiewicz JanW1722202382
77Kryszkiewicz HubertW2124142281
88Michalski MarianW1920192179
99Grynia JerzyW1714191969


Kategoria: SUPER WETERAN

Miej.MiejsceNazwisko i imięKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4WYNIK
11Kamiński JerzySW1818232382


Kategoria: JUNIOR

Miej.MiejsceNazwisko i imięKat.Oś 1Oś 2Oś 3Oś 4WYNIK
11Buniowski KrzysztofJ2024232592

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.