strona główna forum dyskusyjne















V Puchar Firmy SKIBICKI
Ostrowy - Włocławek 04.06.2016

Ze względu na awarię maszyny - Przeloty nie zaliczono do wyniku.
ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

Klasyfikacja DIAN

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Łabenda AgataSłupsk807545452007795172372
2Klejnotowska AlicjaSłupsk80800201807072142322
3Oset Maria, MagdalenaBydgoszcz45253025954088128223
4Skibicka AlinaWłocławek8040355125286896221
5Borowska MarzenaŁódź4550350953874112207


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Neneman TomaszKonin959050502359295187422
2Pietrzak RobertPłock959045502358895183418
3Kowalski Marek PiotrToruń1009045452358792179414
4Pankowski MarcinPłock9010045452359287179414
5Daukszys TadeuszŁódź9010045402308298180410
6Wiśniewski MarekToruń909545452308397180410
7Smykowski MarcinWłocławek959050402258897185410
8Surma TomaszŁódź95850402209196187407
9Borowicz PawełBydgoszcz958050452209096186406
10Szyszka PiotrBydgoszcz801000402208896184404
11Jesionowski Jakub PawełOlsztyn908045452159197188403
12Modrzejewski JacekBydgoszcz1009050502408775162402
13Święcki KrzysztofŁomża959045452306998167397
14Misztela PiotrPiotrków Trybunalski958040402158397180395
15Karczewski AdamBydgoszcz808545452108788175385
16Mielczarkowski WaldemarPiotrków Trybunalski808545452108491175385
17Węgielewski KamilToruń70950502157296168383
18Dudek BogdanToruń856550451959292184379
19Maciaszek KonradKonin908550352107098168378
20Szypowski RobertOlsztyn75850502107296168378
21Łabenda AgataSłupsk807545452007795172372
22Moroz PiotrWłocławek858035352008481165365
23Czynszak JarosławWłocławek859550302106378141351
24Rupiński LeszekToruń707035501906089149339
25Jakubowski MariuszToruń808550151805999158338
26Szczypka JózefPłock801000151956082142337
27Stasiniewski PrzemysławPłock809045201906370133323
28Kwiatkowski CzesławToruń75600351707464138308
29Michalski Rysza rdWłocławek756045201554884132287


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięZarząd Okręgowy PZŁKrągPrzelotZającŚrutDzikRogaczKulaWynik
1Szul MarekGdańsk908045452158888176391
2Smólski HubertPiotrków Trybunalski90850352108694180390
3Romanik SylwesterSiedlce85850452157696172387
4Polit RomanSkierniewice809035502207291163383
5Barański AndrzejToruń659550402008693179379
6Marcinkowski BartoszToruń9010050452355587142377
7Cieślak RajmundKonin90850302058488172377
8Kaszewski AndrzejPłock808050402008097177377
9Borowski RobertŁódź858030502157684160375
10Moroz MichałToruń1008035352156494158373
11Kędzierski ZbigniewToruń808540301958294176371
12Kiedrowski MaciejGdańsk85700452007496170370
13Sobczak ŁukaszWłocławek757540401908691177367
14Piątkowski MaciejBydgoszcz759030402056793160365
15Kaczmarski DariuszŁódź857040351908194175365
16Kwiatkowski MichałPiotrków Trybunalski756545451858987176361
17Gąsiorowski KamilToruń1006025301907690166356
18Nowak RobertWłocławek806550451906990159349
19Ciemiecki MarcinWłocławek908540402155477131346
20Kaczmarski PiotrSkierniewice857525402006377140340
21Gaweł ŁukaszWłocławek808550201856383146331
22Samborski JakubPiotrków Trybunalski758550251854798145330
23Ośmiałowski RadosławWłocławek807040201708078158328
24Klejnotowska AlicjaSłupsk80800201807072142322
25Rupiński BronisławToruń906040301805190141321
26Arcimowicz MaciejToruń657045401755482136311
27Dawidczyk KazimierzKonin809530252004266108308
28Tęgowski ArturToruń657040301655290142307
29Podhajski MirosławWłocławek658525351854970119304
30Bogdański PrzemysławKonin504535401358082162297
31Oset Maria, MagdalenaBydgoszcz45253025954088128223
32Skibicka AlinaWłocławek8040355125286896221
33Borowska MarzenaŁódź4550350953874112207
34Celmer DariuszToruń4035402510097887187
35Kaczorowski WaldemarWłocławek40800512518018143

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.