strona główna forum dyskusyjne















XVI Mistrzostwa Powiatu Świeckiego Osie 12.06.2016


Klasyfikacja mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięMiejscowośćKrągOś… Parkur 1Parkur 4WYNIK
1Adamczyk JacekChełmno2018192077
2Isaryk SergijBydgoszcz1919201775
3Goerick MarekElbląg1918181974
4Smykowski MarcinRadziejów K.1720191874
5Spierewka EdwardTczew1717201872
6Sarzyński GrzegorzTuchola1816191871
7Woropaj ZbigniewSzczecinek1716201871
8Sztuczka JanuszCzłuchów1619191771
9Onopiak RyszardElbląg1618181971
10Szymański PawełGrudziądz1916171870
11Muszyński WojciechKartuzy1816191770
12Niczyporuk LeszekGdańsk1719201470
13Lipiński JacekKościerzyna1616191970
14Zaworski HenrykSt.Gdański1515202070
15Pietraszek PiotrSt.Gdański1615191969
16Miotke Daniel Gdańsk1815171767
17Mohr AndrzejBytów1615181867
18Kokociński MirosławBydgoszcz1515181967
19Jedwabiński MarekBydgoszcz1415191766
20Tomoń EdwardBrodnica1815161665
21Peret LeszekKwidzyn1712181865
22Błaszczyk GrzegorzŚwiecie1616171665
23Zakrzewski BogdanBrodnica1215181863
24Lewandowski RyszardSzczecinek141519957


Klasyfikacja powszechna

Miej.Nazwisko i imięMiejscowośćKrągOś… Parkur 1Parkur 4WYNIK
1Mielcarski KrzysztofChełmno1819182075
2Gmitrzak MateuszŚwiecie1919181874
3Tokarz PawełŚwiecie1916201974
4Wożniak DamianChojnice1718181972
5Barański AndrzejGolub Dob.1818171871
6Kogut LeszekBydgoszcz1720171771
7Marcinkowski BartoszGolub Dob.1616182070
8Banaczek PatrykChojnice1615192070
9Czarnowski BartoszWąbrzeżno1816171869
10Kalinowski PawełToruń1718171769
11Kwasigroch JakubBytów1915181567
12Galikowski RobertChojnice2016161466
13Peret MichałKwidzyń1719131766
14Błaszczyk MichałChełmno1616171766
15Reetz AndrzejGrudziądz1516171866
16Góralczyk TymoteuszSt.Gdański1515181866
17Tęgowski ArturN.Miasto Lub.1916171365
18Prowadzisz JózefToruń1817161465
19Bobkowski LeszekTuchola1816161565
20Piątkowski MaciejTuchola1717141765
21Brzeziński MariuszGrudziądz1716171565
22Szopiński JanSt.Gdański1713171764
23Rozumczyk TomaszŚwiecie1415191664
24Żernicki JózefBydgoszcz1317171764
25Codrow HubertTuchola1815181263
26Thomas WojciechŚwiecie1614181563
27Zielaskiewicz TomaszGrudziądz1318161663
28Gąsiorowski KamilN.Miasto Lub.1712171662
29Siedlecki JakubBydgoszcz1313181761
30Pac AdamBrodnica1715121559
31Sarzynska AnnaTuchola1316171258
32Urbański WiesławBrodnica1415141457
33Szymański AdamŚwiecie1712141356
34Lech MarcinBydgoszcz1311151756
35Grugel MarekTuchola1213151656
36Słabicki WojciechCzłuchów176161554
37Gierszewski BartoszChojnice191481152
38Rewoliński TomaszŚwiecie1613121152
39Gierszewski PiotrChojnice1410131552
40Kalemba ZenonBydgoszcz158141451
41Wożniak AndrzejChojnice1212161151
42Bollin AdamGrudziądz1313131150
43Warmbier PiotrŚwiecie1011141348
44Czarnecki MichałToruń1110121447
45Turzyński RadosławBytów121213946
46Lewandowski MarekToruń1110131145
47Romańczuk ArekChojnice1010111243
48Cechowski ŁukaszN.Miasto Lub.91012940
49Kamiński TomaszZłotów12761237
50Tęgowski EdmundN.Miasto Lub.93121135

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.