strona główna forum dyskusyjne















Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn - Gutkowo 09.07.2016


Klasyfikacja "RODZIN"

Miej.NazwiskoImięMiastoPole nr 1Pole nr 2Pole nr 3Punkty zespołuPunkty drużyny
1JankowscyGrzegorzOlsztyn8510590280875
1JankowscyMaciejOlsztyn10595105305875
1JankowscyMichałOlsztyn9010595290875
2JesionowskiJakubBiskupiec859595275825
2Łożyński PawełCiechanów959085270825
2Łożyński PiotrCiechanów7511590280825
3SzypowskiStanisław JuniorWarszawa507065185810
3SzypowskiStanisławOstróda657075210810
3SzypowskiMaciejOlsztynek8570100255810
3SzypowskiMarcinSpychowo355540130810
3SzypowskiJacekOlsztyn959595285810
3WiśniewskiMarekRypin704585200810
3SzypowskiRobertOstróda7590105270810
3WiśniewskiJakubRypin358560180810
4NowickiKarolOlsztyn858590260770
4NeugebauerJerzy Olsztyn11090120320770
4TułodzieckiMieczysławOlsztyn753580190770
4NeugebauerJanOlsztyn456560170770
5BieniekJanuszOlsztyn8090105275740
5BieniekTomaszOlsztyn657595235740
5BieniekŁukaszOlsztyn808070230740
6StefańskiMarcinKościerzyna759070235725
6StefańskiMariuszKościerzyna558075210725
6StefańskiWojciechKościerzyna9075100265725
6StefańskiRobertGdańsk6560100225725
6StefańskiMarianKościerzyna404580165725
7ŁakomyWojciechOlsztyn909595280660
7ŁakomyJakubWarszawa606590215660
7ŁakomyMateuszLegia W-wa356070165660
8GabiecPatrykOlsztyn405050140645
8ZapadkaIzydorDorotowo30254095645
8ZapadkaEugeniuszSzczytno658040185645
8KuprianBogusławOlsztyn1056565235645
8ZalewskiArturOlsztyn5510070225645
9WortonickiPawełToruń505550155625
9AniołkowskiPiotrToruń10010070270625
9DzięgielDawidToruń755570200625
10OlszewskiJakubLegia W-wa605050160620
10OlszewskiMarcinSiedlce557590220620
10MolęgowskiStanisławLegia W-wa709575240620
11WasilewskiMirosławOlsztyn757060205605
11BelkaKrzysztofOlsztyn808080240605
11WasilewskiMarekDobre Miasto802555160605
12KościńskiWłodzimierzDobre Miasto857560220580
12KościńskiWojciechOlsztyn9080100270580
12KościńskaAnnaOlsztyn5404590580
13KossakowskiLeszekZalewo755570200520
13KossakowskiJacekZalewo606565190520
13KossakowskiJanZalewo503050130520
14GadeckiJarosławPiła805070200500
14SzudarskiJarosławElbląg705065185500
14SzudarskaEdytaElbląg504520115500
15FigielskiJakubOlsztyn457575195500
15BorkowskiAndrzejOlsztynek25451080500
15FigielskiDariuszOlsztyn757575225500
16LeźnickiJerzy Olsztyn25353595475
16LeźnickiJacekOlsztyn605560175475
16LeźnickiMateuszOlsztyn657070205475
17WojsiatJacekOlsztyn405040130465
17WojsiatKrzysztofOlsztyn807580235465
17WojsiatMichałOlsztyn353530100465
18JanczewskaAnitaOlsztyn20401575385
18JanczewskiJanOlsztyn20203575385
18JanczewskiKarolOlsztyn957070235385
19CyrulikRomanKętrzyn15153565365
19CyrulikMarcinKętrzyn556045160365
19KiziewiczPiotrKętrzyn406535140365
20MinkowskiAdamOlsztyn20252065335
20ZakrzewskiPawełOlsztyn655030145335
20SaprykaAndrzejOlsztyn65555125335


Klasyfikacja "DIAN"

Miej.NazwiskoImięMiastoPole nr 1Pole nr 2Pole nr 3WYNIK
1SzudarskaEdytaElbląg504520115
2KościńskaAnnaOlsztyn5404590
3JanczewskaAnitaOlsztyn20401575


Klasyfikacja indywidualna "RODZIN"

Miej.NazwiskoImięMiastoPole nr 1Pole nr 2Pole nr 3WYNIK
1NeugebauerJerzy Olsztyn11090120320
2JankowscyMaciejOlsztyn10595105305
3JankowscyMichałOlsztyn9010595290
4SzypowskiJacekOlsztyn959595285
5ŁakomyWojciechOlsztyn909595280
6JankowscyGrzegorzOlsztyn8510590280
7Łożyński PiotrCiechanów7511590280
8BieniekJanuszOlsztyn8090105275
9JesionowskiJakubBiskupiec859595275
10SzypowskiRobertOstróda7590105270
11KościńskiWojciechOlsztyn9080100270
12AniołkowskiPiotrToruń10010070270
13Łożyński PawełCiechanów959085270
14StefańskiWojciechKościerzyna9075100265
15NowickiKarolOlsztyn858590260
16SzypowskiMaciejOlsztynek8570100255
17BelkaKrzysztofOlsztyn808080240
18MolęgowskiStanisławLegia W-wa709575240
19BieniekTomaszOlsztyn657595235
20JanczewskiKarolOlsztyn957070235
21WojsiatKrzysztofOlsztyn807580235
22StefańskiMarcinKościerzyna759070235
23KuprianBogusławOlsztyn1056565235
24BieniekŁukaszOlsztyn808070230
25FigielskiDariuszOlsztyn757575225
26StefańskiRobertGdańsk6560100225
27ZalewskiArturOlsztyn5510070225
28KościńskiWłodzimierzDobre Miasto857560220
29OlszewskiMarcinSiedlce557590220
30ŁakomyJakubWarszawa606590215
31SzypowskiStanisławOstróda657075210
32StefańskiMariuszKościerzyna558075210
33WasilewskiMirosławOlsztyn757060205
34LeźnickiMateuszOlsztyn657070205
35WiśniewskiMarekRypin704585200
36KossakowskiLeszekZalewo755570200
37GadeckiJarosławPiła805070200
38DzięgielDawidToruń755570200
39FigielskiJakubOlsztyn457575195
40KossakowskiJacekZalewo606565190
41TułodzieckiMieczysławOlsztyn753580190
42SzypowskiStanisław JWarszawa507065185
43SzudarskiJarosławElbląg705065185
44ZapadkaEugeniuszSzczytno658040185
45WiśniewskiJakubRypin358560180
46LeźnickiJacekOlsztyn605560175
47NeugebauerJanOlsztyn456560170
48ŁakomyMateuszLegia W-wa356070165
49StefańskiMarianKościerzyna404580165
50CyrulikMarcinKętrzyn556045160
51WasilewskiMarekDobre Miasto802555160
52OlszewskiJakubLegia W-wa605050160
53WortonickiPawełToruń505550155
54ZakrzewskiPawełOlsztyn655030145
55KiziewiczPiotrKętrzyn406535140
56GabiecPatrykOlsztyn405050140
57SzypowskiMarcinSpychowo355540130
58KossakowskiJanZalewo503050130
59WojsiatJacekOlsztyn405040130
60SaprykaAndrzejOlsztyn65555125
61SzudarskaEdytaElbląg504520115
62WojsiatMichałOlsztyn353530100
63LeźnickiJerzy Olsztyn25353595
64ZapadkaIzydorDorotowo30254095
65KościńskaAnnaOlsztyn5404590
66BorkowskiAndrzejOlsztynek25451080
67JanczewskiJanOlsztyn20203575
68JanczewskaAnitaOlsztyn20401575
69CyrulikRomanKętrzyn15153565
70MinkowskiAdamOlsztyn20252065


Klasyfikacja "GOŚCIE"

Miej.NazwiskoImięMiastoPole nr 1Pole nr 2Pole nr 3WYNIK
1SzurlejŁukaszBydgoszcz110110100320
2GmitrzakMateuszBydgoszcz9590100285
3ChełstowskiLeszekOlsztyn7510090266
4BałdygaGrzegorzMrągowo8580100265
5KozłowskiPiotrMrągowo859090265
6ChełstowskiMaciejWielbark909580265
7CiecierskiArekOlsztyn758590250
8CiecierskiRobertOlsztyn958075250
9OnopiakRyszardElbląg809070240
10GromackiKrzysztofOlsztyn6510070235
11FitaszewskiMarianOlsztyn6010075235
12BiałaśMichałOlsztyn807065215
13KrawiecWładysławOlsztyn706570205
14PrzeorekJerzy Ciechanów506095205
15NowińskiPiotrOlsztyn556085200
16FiedorowiczPiotrOlsztyn656560190
17DębskiDariuszOlsztyn606065185
18GałązkaMaciejMrągowo505085185
19PieklikHubertOlsztyn606065185
20DrężekMariuszSpychowo258565175
21BiałaśAndrzejOlsztyn605055165
22KubrakPiotrOlsztyn606045165
23MolęgowskiKrzysztofLegia W-wa307065165
24TarnowskiLechGdańsk405060150
25SzabelskiSławomirOlsztyn255560140
26CiemięgaZbigniewGarda-Ostróda654530140
27KorzeniewskiOlegGarda-Ostróda305020100
28BaszakKrzysztofSpychowo20255095
29FiedorowiczJacekGągławki15403590
30NowińskiIreneuszOlsztyn15302570

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.