strona główna forum dyskusyjne















V Puchar Trzech Króli - Osie 06.01.2017 r.

Ze względów czasowych wynik końcowy obliczono wg. %

Klasyfikacja "DIAN"

Miej.Nazwisko i imięKatOkręgKrągTrap Oś 1Oś 4WYNIKWYNIK - %
1Smykowska MagdaDWłocławek16121613570.7125


Kategoria: SENIOR

Miej.Nazwisko i imięKatOkręgKrągTrap Oś 1Oś 4WYNIKWYNIK - %
1Adamczyk JacekSToruń019020390.975
2Włodarczyk RemigiuszSOpole0192018570.95
3Kopczyński JanuszSKraków18181920750.9375
4Mielcarski KrzysztofSToruń18161920730.9125
5Wiśniewski MarekSToruń18191817720.9
5Lipiński JacekSGdańsk17191818720.9
7Piątkowski MaciejSBydgoszcz20171519710.8875
8Karpiński KrzysztofSToruń1917017530.8833
9Gocoł BartoszSSłupsk017018350.875
10Pietraszek PiotrSGdańsk17151918690.8625
11Tomala SławomirSTarnobrzeg015019340.85
11Żak MichałSKoszalin016018340.85
11Vehama JouniSFinlandia1618017510.85
11Smykowski MarcinSWłocławek19141718680.85
15Pokrzywka PawełSBydgoszcz0111920500.8333
15Ruta MirosławSBydgoszcz1619015500.8333
17Kasprzyk AdamSCzęstochowa017016330.825
17Rozumczyk TomaszSBydgoszcz15161916660.825
17Niewiadomski WłodzimierzSBydgoszcz19141419660.825
20Demps KrzysztofSGdańsk20181512650.8125
20Niedziałek KamilSWrocław19151813620.8125
22Kaliński AdamSWarszawa1713018480.8
22Sobczak JarosławSGdańsk1713018480.8
22Maciaszek KonradSKonin16151815640.8
25Karpik MichałSToruń15151518630.7875
26Niczyporuk LeszekSGdańsk1714016470.7833
26Piecyk ŁukaszSRadom1317017470.7833
28Szymański AdamSBydgoszcz15141617620.775
29Rączka RomanSPoznań1816012460.7666
29Woźniak DamianSBydgoszcz0141517460.7666
31Gromacki KrzysztofSOlsztyn19111515600.75
31Banaczek PatrykSGdańsk0151614450.75
33Kowalski MarekSToruń12151220590.7375
34Czarnowski BartoszSToruń1317014440.733
34Łakomy JakubSWarszawa1714013440.7333
36Aniołkowski PiotrSToruń16111813580.725
36Gruss MarcinSToruń1791616580.725
38Werachoski JózefSBydgoszcz0151513430.7166
38Narowski TomaszSPoznań1515013430.7166
38Węsierski TomaszSGdańsk1711015430.7166
41Zygowski PawełSBydgoszcz16131315570.7125
41Moroz MichałSToruń16121415570.7125
41Cetnarowski KamilSWrocław16111515570.7125
44Dziedziński DamianSElbląg18111413560.7
44Łassa PawełSToruń15121712560.7
46Nowogórski AdamSBydgoszcz1216013410.6833
47Galikowski RobertSBydgoszcz13121415540.675
47Rewoliński TomaszSBydgoszcz1491615540.675
49Domaszczyński MaciejSElbląg20111012530.6625
49Sztobnicki PawełSSłupsk13101614530.6625
51Gmitrzak MateuszSBydgoszcz917013390.65
51Zalewski ArturSOlsztyn1411014390.65
51Czarnecki MichałSToruń1116012390.65
51Ptak ZbigniewSKoszalin014012260.65
55Amroży JarosławSToruń1491513510.6375
56Malina HubertSToruń15131111500.625
57Tokarz PawełSBydgoszcz1014013370.6166
58Thomas WojciechSBydgoszcz12101710490.6125
58Jakubowski MariuszSToruń11111512490.6125
60Tomala DamianSTarnobrzeg010014240.6
60Podraza ZbigniewSBydgoszcz1111014360.6
60Kaczmarek KrzysztofSBydgoszcz1310169480.6
60Prowadzisz JózefSToruń178815480.6
64Nowosad JanuszSGdańsk137015350.5833
65Barański AndrzejSToruń1111012340.5666
66Gwizdalla GrzegorzSBydgoszcz1441115440.55
67Tomaszewski JacekSToruń177910430.5375
67Siuzdak PiotrSKoszalin1312711430.5375
69Bakacz MaciejSToruń01209210.525
70Petri HuhtiSFinlandia141089410.5125
70Błaszczyk GrzegorzSBydgoszcz1091012410.5125
70Zygowski GrzegorzSBydgoszcz1010813410.5125
73Gardzisz TomaszSToruń09011200.5
74Dziedziński KrzysztofSElbląg071012290.4833
75Rumiński JarosławSToruń115148380.475
75Drzymalski ArkadiuszSToruń01306190.475
77Oskari MaenpaaSFinlandia12889370.4625
78Brzeziński MariuszSToruń02016180.45
79Karli PulkinenSFinlandia84813330.4125
80Romańczuk ArkadiuszSGdańsk06810240.4
81Karcz ŁukaszSGdańsk10379290.3625
82Rejkiewicz WojciechSElbląg10486280.35
83Wiatrowski MichałSBydgoszcz6705180.3
84Małek KrystianSToruń7402130.2166
85Montowski HubertSBydgoszcz190190380
85Grąbczewski WojciechSBydgoszcz160120280
85Montowski ZbyszkoSBydgoszcz19000190


Kategoria: WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKatOkręgKrągTrap Oś 1Oś 4WYNIKWYNIK - %
1Sarzyński GrzegorzWBydgoszcz15131816620.775
2Muszyński WojciechWGdańsk1813013440.739
3Kuprian BogusławWOlsztyn1613015440.7333
4Marcinek MarianWBydgoszcz19121214570.7125
5Kogut LeszekWBydgoszcz0121315400.6666
5Sztuczka JanuszWSłupsk0121513400.6666
7Bakacz JacekWToruń011015260.65
7Lewandowski RyszardWKoszalin14101612520.65
9Woźniak AndrzejWBydgoszcz091612370.6166
10Skiba PiotrWToruń11101412470.5875
11Bauer BogusławWPłock1581012450.5625
12Urbański WiesławWToruń1281112430.5376


Kategoria: SUPER WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKatOkręgKrągTrap Oś 1Oś 4WYNIKWYNIK - %
1Gilka MarianSWBydgoszcz18171819720.9
2Onopiak RyszardSWElbląg16161515620.775
3Zaworski HenrykSWGdańsk16101618600.75
3Kamiński JerzySWBydgoszcz0111816450.75


Kategoria: JUNIOR

Miej.Nazwisko i imięKatOkręgKrągTrap Oś 1Oś 4WYNIKWYNIK - %
1Góralczyk TymekJGdańsk20131718680.85
2Mielcarski OskarJToruń16141718650.8125
3Błaszczyk MichałJToruń17101517590.7375
4Łakomy MateuszJWarszawa1311012360.6
5Mielczarek ManuelJElbląg0578200.3333

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.