strona główna forum dyskusyjne















Parcour Zimowy Runda III - Częstochowa Kochcice 18.03.2017 r.


Miej.Nazwisko i imięTrapSkeetBażantZającWYNIK
1Włodarczyk Remigiusz2125232594
2Dytkowski Przemysław2225242394
3Pypłacz Maciej2323242191
4Adamczyk Jacek2124252191
5Pacyga Bartłomiej2025242190
6Adamczyk Bartosz2224232089
7Kamiński Marcin2022232388
8Kopczyński Janusz2023222287
9Dytkowski Piotr2322241887
10Pluciński Marcin2124231987
11Dzierżanowski Łukasz2121212285
12Pasztaleniec Mariusz2122231985
13Kołodziej Piotr2022222084
14Mielcarski Krzysztof2124182184
15Tomala Sławomir1823222083
16Kokot Jarek2021222083
17Maciaszek Konrad2021231983
18Bożych Janusz2023231783
19Załoga Paweł2119251782
20Sztangierski Paweł1722241982
21Pilarz Tomasz1922221881
22Mielcarski Oskar1922241681
23Dudek Rafał1721241880
24Kwiatkowski Miłosz1820241880
25Lizurej Tomasz1819222180
26Adamski Łukasz2123201680
27Ząbek Krzysztof1524241780
28Długosz Jacek1817242180
29Regał Damian1821231880
30Pilarz Błażej2022221680
31Kryszkiewicz Hubert1624211980
32Pierlak Wojciech1721202179
33Furczoń Marian2120211779
34Tomczyk Marcin1919221878
35Buniowski Krzysztof1822211778
36Kasprzyk Adam1622221777
37Rozpondek Przemysław1823211577
38Kujawski Konrad1920221677
39Polak Szymon1722211676
40Dąbrowski Piotr1919191875
41Buniowska Katarzyna1722171975
42Krzciuk Krzysztof1720182075
43Bożych Małgorzata2017211674
44Jędros Witold1719191873
45Biereśniewicz Wacław1619201671
46Górski Henryk1421171971
47Kowalczyk Tomasz1222191871
48Wojtylak Włodzimierz1319221670
49Gospodarczyk Rafał1017212270
50Knap Wojciech1220191970
51Łapucewicz Józef1718211369
52Masłow Rafał1418201769
53Bauć Wojciech1519171869
54Cieplik Łukasz1317182068
55Pilarz Hubert1920131668
56Szczęch Konrad1621141667
57Gąsiorowski Piotr1417191767
58Świńczyk Krystian1419181566
59Jędros Michał1419151765
60Adamska Bibiana1519161262
61Molenda Paweł1614161460
62Wiktorczyk Tomasz1315181460
63Lalowicz Mateusz1018141860
64Łosiowski Mariusz1415171359
65Wożniak Jerzy1215131959
66Nańdok Jarosław716141552
67Lenartowicz Piotr1215131151
68Tomala Damian131515851
69Cichowski Mariusz1012121246
70Stotko Krzysztof110171644
71Kukurowski Tomasz110201344
72Adolf Artur71491141

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.