strona główna forum dyskusyjne















I Puchar Czeskiej Zbrojowki Piła - Chodzież 22.04.2017 r.


Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Kołodziński JacekM1009050502908399182472
2Czerwień DariuszM95100504028582100182467
3Szyszka PiotrM9085505027592100192467
4Senger MarcinM10010050503007094164464
5Bekasiak SzymonM959050502858990179464
6Bekasiak HubertP909550502858990179464
7Gałęcki BogdanM1009050352759296188463
8Przybyłowicz RemigiuszM909050452758894182457
9Szober KrzysztofM908550502759091181456
10Szarpak ŁukaszM908045502659099189454
11Kołodziejczyk PiotrP1007050502708697183453
12Wróblewski AndrzejM859040502659196187452
13Senger KrzysztofM7595454526090100190450
14Banasiak TomaszM858550452659093183448
15Szymański TomaszM907050502608999188448
16Oborski PrzemysławM908050502708196177447
17Świerczek MarekM8570505025592100192447
18Lipiński JacekM808550502658893181446
19Rachwał MarcinP908550452708392175445
20Kęsicki MateuszP1008545302608796183443
21Sidoruk AndrzejM959050352708188169439
22Szarpak AndrzejM957550502707594169439
23Piotrowski KrzysztofM907550502658094174439
24Pulikowski EugeniuszM906550452509297189439
25Śmiałek DamianP809050502707097167437
26Szczotka GrzegorzM757550452459398191436
27Usowski PatrykP959050452806887155435
28Kolasiński MichałM9565455025580100180435
29Goerick MarekM958050402657396169434
30Fiebig MarianM759550452657891169434
31Janicki MichałP907540502558594179434
32Rączka RomanM858050402558098178433
33Witczyk RafałM958545402657986165430
34Wojtyniak AndrzejM958050402657689165430
35Smykowski MarcinM1007045452607496170430
36Smoliński RyszardM958550452756093153428
37Jachimiak Jan LeszekM908050502706296158428
38Pietrusza WojciechM856545452409296188428
39Jóźwiak PiotrM907045502557596171426
40Skorobogaty TadeuszM807050502507897175425
41Tomczak BartoszP1006550402557099169424
42Pulcer ŁukaszM808550452606994163423
43Narowski TomaszP858045452558187168423
44Weryszko MichałP905550402358997186421
45Kaszewski AndrzejP807540452408595180420
46Sot Łukasz SebastianP808550402557985164419
47Andrzejczyk PawełM856545402358896184419
48Sokół PiotrP808050502606098158418
49Wiśniewski PiotrM758050452507296168418
50Tarnowy ZenonM8565504524573100173418
51Żołądkiewicz DariuszP758550402507194165415
52Buda MarekM958050302558277159414
53Adamski PawełM807545502507787164414
54Bekasiak PawełM707550502457396169414
55Kurzac SławomirM908040452556296158413
56Konowalski MaciejP808050402507588163413
57Kmieć TomaszM906545352359088178413
58Onopiak RyszardM957545502655196147412
59Chuderski KazimierzM857540502507092162412
60Guza MichałP906545402407496170410
61Zaborowski GrzegorzP908040452556390153408
62Biernat StanisławM908050502706275137407
63Biernat Hubert ŁukaszP857550502606581146406
64Grams DominikP857545502557378151406
65Czerwień MarekM1006535502506195156406
66Nicpoń DariuszM955545502456794161406
67Bogdański PrzemysławP858545452605292144404
68Liberski RobertP806545352258692178403
69Jakóbczyk JarosławP707050502407190161401
70Olejarz LeszekM806050452357688164399
71Patelka JakubP756540502307594169399
72Dobrzykowski RafałM807550502554398141396
73Buda SławomirP906045452406986155395
74Sowa MarekP757035352158892180395
75Siejka MariuszP856045352257396169394
76Perskiewicz TadeuszM807040452356098158393
77Włodarczak TomaszP807050152158394177392
78Moroz PiotrM657535452207893171391
79Urban WojciechM1006550252407277149389
80Kazimierczak PatrykP855550402307089159389
81Mucho AndrzejM906550402455489143388
82Kasperek AdamP656550502306593158388
83Sanocki KarolP806545402307480154384
84Tomaszewski MaciejP857540302305994153383
85Dawidczyk KazimierzP758045502504982131381
86Czerwień JózefM804550452207089159379
87Kutnik Agata DorotaM855040402156895163378
88Gaweł ŁukaszP808040402404786133373
89Urban NataliaP805540452206192153373
90Hein BeataM656040402057494168373
91Włodarczyk WaldemarP805550302156095155370
92Śmiechowski TomaszP657540502305085135365
93Michalski RyszardM903540452106984153363
94Ośmiałowski RadosławP804040452057880158363
95Broniecki JacekP657520402007290162362
96Pszczółka TomaszM807045452404080120360
97Brzeziński AdrianP755040352006891159359
98Patelka AndrzejM705545452157073143358
99Kowal KrzysztofP855535302056784151356
100Gredczyszyn WaldemarM754050452104896144354
101Kukanów MaciejP803545201808192173353
102Łozowski TomaszP804020451856794161346
103Wiśniewski PawełP605540401957178149344
104Kołodziński ZdzisławM604540301756996165340
105Kutnik AdamP755545352105178129339
106Szczypka JózefM656050302056073133338
107Sztuczka JanuszM85554001807186157337
108Ślusarz AndrzejP754540201806090150330
109Dreger MikołajP803525251657191162327
110Gębala BeataP506045401956756123318
111Lecko RomanP504515351457296168313
112Głazowska Sylwia ElżbietaP754545301953579114309
113Banachowicz TomaszP55604545205167995300
114Kaczmarek TomaszP654050301853272104289
115Ślachciak WojciechP504030201404878126266
116Połczyński KrzysztofP05550251303073103233
117Otworowska BarbaraP552030201253964103228

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.