strona główna forum dyskusyjne















IV Puchar Delta Optical
Włocławek - Ostrowy 24.06.2017 r.


KLASYFIKACJA OTWARTA

Miej.Nazwisko i imięWYNIK
1Płata Łukasz487
2Adamski Łukasz473
3Włodarczyk Remigiusz472
4Łożyński Paweł468
5Neneman Tomasz466
6Grobelny Adam465
7Marlęga Sławomir463
8Daukszys Tadeusz462
9Surma Tomasz460
10Szyszka Piotr454
11Karczewski Adam451
12Borowicz Paweł451
13Kowalski Marek449
14Pietrzak Robert447
15Pankowski Marcin445
16Łożyński Piotr444
17Gawdzik Michał444
18Kaszewski Andrzej438
19Pawlak Wojciech436
20Hajczuk Wiesław433
21Czarnecki Michał430
22Szafrański Wojciech429
23Kwasigroch Jakub428
24Moroz Piotr428
25Domiak Robert428
26Pilorz Grzegorz423
27Saganowski Robert421
28Nowak Robert421
29Gaweł Łukasz419
30Cieślak Rajmund418
31Amrozy Jarosław414
32Semkiw Krzysztof412
33Socha Dominika411
34Ośmiałowski Radosław407
35Wiśniewski Piotr406
36Tomaszewski Maciej407
37Warsiewicz Robert404
38Karpiński Andrzej404
39Michalski Ryszard403
40Szypszak Konrad401
41Lewandowski Marek399
42Sidoruk Andrzej398
43Juminiak Tomasz396
44Piątkowski Maciej392
45Gedrowski Maciej390
46Lewandowski Przemysław387
47Domaszczyński Maciej387
48Chuderski Kazimierz386
49Walczak Kamil386
50Łabenda Agata378
51Gołębiewski Leszek374
52Żyła Wojciech374
53Zakręta Alina372
54Dawidczyk Kazimierz369
55Włodarczyk Joanna362
56Edel Andrzej356
57Choręgiewicz Konrad355
58Czermiński Radosław352
59Szczypka Józef345
60Pestka Łukasz336
61Adamska Bibiana332
62Rumiński Jarosław327
63Baranowski Marcin321
64Kalinowski Sylwester307
65Kołodziejski Albert307
66Kaczorowski Waldemar305
67Pawlak Adrian294
68Skorupa Rafał248
69Czarnecki Radosław122
70Jastrzębski Paweł105


KLASYFIKACJA DIAN

Miej.Nazwisko i imięWYNIK
1SOCHA DOMINIKA411/500
2ŁABENDA AGATA378/500
3ZAKRĘTA ALINA372/500
4WŁODARCZYK JOANNA362/500
5ADAMSKA BIBIANA332/500


KLASYFIKACJA DZIK

Miej.Nazwisko i imięWYNIK
1ŁOŻYŃSKI PAWEŁ94/100
2NENEMAN TOMASZ93/100
3ADAMSKI ŁUKASZ92/100


KLASYFIKACJA ROGACZ/LIS

Miej.Nazwisko i imięWYNIK
1GROBELNY ADAM100 /100
2CHORĄGIEWICZ KONRAD100/100
3PLATA ŁUKASZ99/100


KLASYFIKACJA 200 M.

Miej.Nazwisko i imięWYNIK
1ŁOŻYŃSKI PAWEŁ94/100
1WŁODARCZYK JOANNA81/100
2GAWDZIK MICHAŁ93/100
3WŁODARCZYK REMIGIUSZ91/100
4MARLĘGA SŁAWOMIR91/100
5SZYSZKA PIOTR91/100
6GROBELNY ADAM89/100
7NOWAK ROBERT88/100
8DAUKSZYS TADEUSZ86/100

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.