strona główna forum dyskusyjne















VI Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn - Gutkowo 08.07.2017 r


Klasyfikacja RODZINNA

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKDRUŻYNAMIEJSCE
1JankowskiGrzegorzMiłomłyn658575652908201
2JankowskiMaciejMiłomłyn658065652758201
3JankowskiMichałMiłomłyn506575652558201
4SzypowskiJacekOlsztyn507070602507152
5SzypowskiStanisław (Jr)Warszawa457560602407152
6SzypowskiRobertOlsztyn506575352257152
7SzypowskiMaciejOlsztynek455060602152152
8SzypowskiStanisławOstróda454575301951952
9WiśniewskiJakubRypin306555401901902
10WiśniewskiMarekRypin503545401701702
11SzypowskiRomanToruń256055201601602
12SzypowskiMarcinSzczytno51055551251252
13BieniekJanuszKętrzyn507075502457003
14BieniekŁukaszKętrzyn456085502407003
15BieniekTomaszKętrzyn504575452157003
16NeugebauerJerzyOlsztyn609580602956604
17NowickiKarolOlsztyn457585452506604
18NeugebauerPiotrOlsztyn253030301156604
19TułodzieckiMieczysławOlsztyn2530303011504
20GmitrzakMateuszBydgoszcz359060402256455
21GmitrzakMarcinBydgoszcz356560552156455
22GmitrzakMaciejBydgoszcz456045552056455
23StefańskiWojciechKościerzyna406070452156056
24StefańskiMarcinKościerzyna555055502106056
25StefańskiRobertGdańsk306540451806056
26StefańskaKatarzynaKościerzyna3030503514506
27StefańskiMarianKościerzyna1535501511506
28ŁakomyWojciechOlsztyn358565402256007
29ŁakomyJakubWarszawa406550401956007
30ŁakomyMariuszOstróda356050351806007
31KossakowskiLeszekSztum307045552005658
32KossakowskiJacekSztum455545401855658
33SobierajskiPiotrOstróda404050501805658
34KwiatkowskiTomaszWłocławek2535203011008
35AniołkowskiPiotrGrudziądz458070552505309
36DzięgielDawidOlsztyn553550551955309
37DzięgielBartoszGrudziądz1503535855309
38KościńskiWojciechOlsztyn5565705024053010
39KościńskiWłodzimierzOlsztyn5545505520553010
40KościńskaAnnaOlsztyn25204008553010
41GromackiKrzysztofOlsztyn4060754021549511
42WierzbińskiKonradCzerwony Bór3540601515049511
43WierzbińskiKamilCzerwony Bór3025552013049511
44WierzbińskiDanielCzerwony Bór15040055011
45LeźnickiJacekOlsztyn5560404019548512
46Nałęcz-LeźnickiMateuszOlsztyn3070504019048512
47LeźnickiJerzyOlsztyn1525501010048512
48KiziewiczPiotrKętrzyn3055705020547513
49CyrulikMarcinKętrzyn4535554017547513
50CyrulikRomanKętrzyn54015359547513
51SzudarskiJarosławZbigniew3540504016547014
52GadeckiJarosławZbigniew5525454016547014
53GadeckiEdwardZbigniew2045403514047014
54WojsiatJacekOlsztyn2540554516545515
55WojsiatMichałOlsztyn2550453015045515
56WojsiatKrzysztofOlsztyn3035255014045515
57FigielskiDariuszNidzica4065603520045016
58FigielskiJakubNidzica4540455018045016
59BorkowskiAndrzejOlsztyn202020107045016
60BiałaśMichałIława4035405016542517
61BiałaśAndrzejIława3025504515042517
62OniśkoAndrzejCzarna Białostocka1035303511042517
63BiereszinIliaKaliningrad2555652016540518
64BiełowDenicKaliningrad3030453013540518
65BorisowAleksandrKaliningrad2035203010540518
66JurczakSergiejKaliningrad5254030100018
67DementiejewWładimirKaliningrad201520560018
68JanczewskiKarolOlsztyn3560605020530519
69JanczewskiJanOlsztyn253020108530519
70JanczewskiKrystianOlsztyn000151530519


Klasyfikacja DIAN

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKMIEJSCE
1StefańskaKatarzynaKościerzyna303050351451
2BąkEwaMrągowo354020401352
3KościńskaAnnaOlsztyn2520400853
4ŚliwińskaMałgorzataWSS JONKOWO2010510454
5ZakrzewskaAgnieszkaWAS BANDITOS51550255


Klasyfikacja indywidualna RODZIN

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKMIEJSCE
1NeugebauerJerzyOlsztyn609580602951
2JankowskiGrzegorzMiłomłyn658575652902
3JankowskiMaciejMiłomłyn658065652753
4JankowskiMichałMiłomłyn506575652554
5SzypowskiJacekOlsztyn507070602505
6NowickiKarolOlsztyn457585452505
7AniołkowskiPiotrGrudziądz458070552505
8BieniekJanuszKętrzyn507075502458
9SzypowskiStanisław (Jr)Warszawa457560602409
10BieniekŁukaszKętrzyn456085502409
11KościńskiWojciechOlsztyn556570502409
12SzypowskiRobertOlsztyn5065753522512
13GmitrzakMateuszBydgoszcz3590604022512
14ŁakomyWojciechOlsztyn3585654022512
15SzypowskiMaciejOlsztynek4550606021515
16BieniekTomaszKętrzyn5045754521515
17GmitrzakMarcinBydgoszcz3565605521515
18StefańskiWojciechKościerzyna4060704521515
19GromackiKrzysztofOlsztyn4060754021515
20StefańskiMarcinKościerzyna5550555021020
21GmitrzakMaciejBydgoszcz4560455520521
22KościńskiWłodzimierzOlsztyn5545505520521
23KiziewiczPiotrKętrzyn3055705020521
24JanczewskiKarolOlsztyn3560605020521
25KossakowskiLeszekSztum3070455520025
26FigielskiDariuszNidzica4065603520025
27SzypowskiStanisławOstróda4545753019527
28ŁakomyJakubWarszawa4065504019527
29DzięgielDawidOlsztyn5535505519527
30LeźnickiJacekOlsztyn5560404019527
31WiśniewskiJakubRypin3065554019031
32Nałęcz-LeźnickiMateuszOlsztyn3070504019031
33KossakowskiJacekSztum4555454018533
34StefańskiRobertGdańsk3065404518034
35ŁakomyMariuszOstróda3560503518034
36SobierajskiPiotrOstróda4040505018034
37FigielskiJakubNidzica4540455018034
38CyrulikMarcinKętrzyn4535554017538
39WiśniewskiMarekRypin5035454017039
40SzudarskiJarosławZbigniew3540504016540
41GadeckiJarosławZbigniew5525454016540
42WojsiatJacekOlsztyn2540554516540
43BiałaśMichałIława4035405016540
44BiereszinIliaKaliningrad2555652016540
45SzypowskiRomanToruń2560552016045
46WierzbińskiKonradCzerwony Bór3540601515046
47WojsiatMichałOlsztyn2550453015046
48BiałaśAndrzejIława3025504515046
49StefańskaKatarzynaKościerzyna3030503514549
50GadeckiEdwardZbigniew2045403514050
51WojsiatKrzysztofOlsztyn3035255014050
52BiełowDenicKaliningrad3030453013552
53WierzbińskiKamilCzerwony Bór3025552013053
54SzypowskiMarcinSzczytno510555512554
55NeugebauerPiotrOlsztyn2530303011555
56TułodzieckiMieczysławOlsztyn2530303011555
57StefańskiMarianKościerzyna1535501511555
58KwiatkowskiTomaszWłocławek2535203011058
59OniśkoAndrzejCzarna Białostocka1035303511058
60BorisowAleksandrKaliningrad2035203010560
61LeźnickiJerzyOlsztyn1525501010061
62JurczakSergiejKaliningrad525403010061
63CyrulikRomanKętrzyn54015359563
64DzięgielBartoszGrudziądz15035358564
65KościńskaAnnaOlsztyn25204008564
66JanczewskiJanOlsztyn253020108564
67BorkowskiAndrzejOlsztyn202020107067
68DementiewWładimirKaliningrad20152056068
69WierzbińskiDanielCzerwony Bór1504005569
70JanczewskiKrystianOlsztyn000151570


Klasyfikacja indywidualna GOŚĆ

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKMIEJSCE
1CiecierskiArkadiuszOlsztyn4565100502601
2ChełstowskiLeszekWielbark507080452452
3DębskiDariuszWSS JONKOWO305075602153
4DębskiArturWSS JONKOWO357060502153
5BelkaKrzysztofDobre Miasto455560552153
6BasińskiBartoszRyn306565552153
7MilewiczJakubKętrzyn306080402107
8WasilewskiMirosławLidzbark warmiński455070452107
9DorniakRobertBraniewo506555352059
10KalińskiAdamWarszawa405570402059
11ChełstowskiMaciejWielbark407555352059
12KuprianBogusławOlsztyn456550452059
13KrawiecWładysławKętrzyn3065654020013
14GałązkaMaciejMrągowo5050356019514
15FitaszewskiMarianOlsztyn3555703519514
16ZalewskiDariuszOlsztyn3565553519016
17PieklikHubertOlsztyn4545653018517
18ZalewskiArturOlsztyn2045754018018
19NowińskiPiotrLubawa3070354017519
20WasilewskiMarekDobre Miasto2050406017020
21MinkowskiAdamWSS JONKOWO2535505516521
22MikulskiPiotrDobre Miasto3040504516521
23OleksyDamianOlsztyn4030553516023
24Sapryka AndrzejWAS BANDITOS3060254015524
25BąkEwaMrągowo3540204013525
26KorzeniewskiOlegOlsztyn/Garda1045254012026
27BojarowskiPawełWAS BANDITOS1040401010027
28ZakrzewskiPawełWAS BANDITOS102540209528
29KozłowskiWojciechMrągowo40200309029
30ŚliwińskaMałgorzataWSS JONKOWO20105104530
31ZakrzewskaAgnieszkaWAS BANDITOS515502531

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.