strona główna forum dyskusyjne















XXXV Turniej Strzelectwa Myśliwskiego
Suwałki - Doliwy 30.07.2017


Szblę oficerską wygrał Damian Borys.

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Komarewski TomaszO9510050502958396179474
2Chodowiec AndrzejO1009050452858699185470
3Święcki KrzysztofO9510045502908393176466
4Goerck MarekO958545502759398191466
5Szymczuk MarcinO959535502759293185460
6Szul MarekO909550402759095185460
7Wróblewski AndrzejO80100504027090100190460
8Gochnio JerzyO958545502759192183458
9Smoliński PiotrO1008550502857894172457
10Udrycki SławomirO959550452859082172457
11Domoracki ZbigniewO959045502808491175455
12Szyłejko RafałO859550502808590175455
13Tymosiak KarolO1009045402759189180455
14Leźnicki JacekO9010050452856899167452
15Hościło AdrianO909550502858681167452
16Gromacki KrzysztofO9510040452808092172452
17Kowalski MarekO909550352708893181451
18Jesionowski JakubO859050452709091181451
19Borys DamianO959045502808088168448
20Godusławski AdamO909050502807197168448
21Karpiński KrzysztofO909045502757397170445
22Kapuściński RafałO909045502757693169444
23Woropaj ZbigniewO909545452758877165440
24Osipiński RafałO959035402608196177437
25Szadziewski MichałO859540352558993182437
26Onopiak RyszardO909550452806195156436
27Pieciak ZbigniewO808550452608788175435
28Uździło WitoldO1009530452707094164434
29Dorniak RobertO808050502607893171431
30Wojtulewicz JarosławO708550502558294176431
31Barański AndrzejO859550452756193154429
32Pióro RobertO908045402558093173428
33Lewandowski RyszardO758045452459093183428
34Marcinkowski BartoszO808045402458793180425
35Czarnecki MichałO808040452458989178423
36Konarski JarosławO907545402507795172422
37Babiarz AdamO907050452557788165420
38Warsiewicz RobertO808540502558085165420
39Kozikowski RafałO858030452408494178418
40Semkiw KrzysztofO907045402457196167412
41Krajewski MarekO709035302258199180405
42Zamojski Marcin O857050452507084154404
43Chruściel ŁukaszO858035402406794161401
44Sawicki DariuszO806540352209287179399
45Bieniek TomaszO707035452208195176396
46Kozikowski KrzysztofO859045302504596141391
47Sobolewski MirosławO858545352504590135385
48Kaczmarczyk PrzemysławO857045202208279161381
49Wawryniuk TomaszO656550402206789156376
50Oset MariaO709035252207184155375
51Kisielewski MarekO707025502157583158373
52Kleszczewski ZbigniewO953530402007395168368
53Złotorzyński GrzegorzO707040151958390173368
54Kowalski JędrzejO757035452255981140365
55Kłosowski SławomirO856035302107281153363
56Lewandowski MarekO807545152156087147362
57Piechowski MiłosławO606545352055785142347
58Krawiec WładysławO708530152006580145345
59Bieniek JanuszO708035202054693139344
60Pieciak JulianO554540351756795162337
61Luto KrzysztofO756530251956375138333
62Sokólska UrszulaO606540201855386139324
63Piątkowska EwaO556525251706385148318
64Kifiak EdytaO355030201358281163298
65Szydłowski TomaszO606535351953863101296
66Chmielewski BogdanO3585354019506969264
67Warsiewicz AnnaO30251525955262114209

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.