strona główna forum dyskusyjne















Myśliwski Parcour PZŁ - ZESTAWIENIE


Poglądowe zestawienie wyników po trzech zawodach.

Miej.Nazwisko i imięKlZO PZŁKatowicePoznańOpoleRazem
1Łyczykowski KrzysztofWKatowice969796289
2Pluciński MarcinSKatowice979592284
3Adamczyk JacekSToruń979194282
4Grabałowski ZbigniewSPiotrków Tryb.949089273
5Spierewka EdwardWGdańsk928585262
6Borzych JanuszSPoznań918382256
7Łyczykowska AleksandraDKatowice858580250
8Adamczyk BartoszSOpole849072246
9Bernacka-Adamczyk DominikaDOpole737975227
10Borzych MałgorzataDPoznań677762206
11Kamiński MarcinSKatowice95960191
12Pypłacz MaciejSOpole96093189
13Kopczyński JanuszSKraków94086180
14Bać StanisławSRzeszów87091178
15Pokrzywka PawełSBydgoszcz88890177
16Szober KrzysztofSZielona Góra08988177
17Pacyga BartłomiejSBielsko-Biała90085175
18Kamiński RyszardWWarszawa09081171
19Kamiński JerzySVBydgoszcz88820170
20Wojtylak WłodzimierzWBielsko-Biała86080166
21Jędros WitoldSOpole90075165
22Kotlarz RafałSOpole86078164
23Maciaszek KonradSKonin80084164
24Furczoń MarianWKraków82080162
25Polak SzymonSBielsko-Biała89073162
26Kokot JarosławSOpole78077155
27Bykowski PawełSPiotrków Tryb.78073151
28Tokaruk WiktorWWałbrzych79071150
29Długosz JacekSOpole66077143
30Sioch FilipSWrocław06465129
31Szopiński JanuszSVGdańsk67600127
32Zaborowski GrzegorzSZielona Góra05866124
33Czerski PawełSWrocław940094
34Gawron JakubSRzeszów930093
35Wąsik DawidSBielsko-Biała009393
36Gazdowski HubertWWarszawa009292
37Gmitrzak MateuszSBydgoszcz092092
38Isaryk SergijWBydgoszcz092092
39Włodarczyk RemigiuszSOpole920092
40Kamiński KrzysztofSWarszawa009191
41Tomala SławomirSTarnobrzeg009191
42Adamski ŁukaszSOpole009090
43Montowski HubertSBydgoszcz090090
44Lipiński JacekSGdańsk087087
45Tokarz PawełSBydgoszcz087087
46Wiarycho MichałSPoznań087087
47Buniowski KrzysztofJBrak860086
48Muszyński WojciechVGdańsk860086
49Pasztaleniec KamilJTarnobrzeg008686
50Tomala DamianSTarnobrzeg008686
51Bauć WojciechSBrak850085
52Król RobertSPoznań085085
53Mackiewicz JanSPoznań085085
54Montowski ZbyszkoSBydgoszcz085085
55Rybczyński TomaszSPoznań085085
56Zwierz ArturSPoznań085085
57Dzierżanowski ŁukaszSOpole008484
58Buczyński PawełSPiotrków Tryb.008383
59Kamiński LeszekSWarszawa008383
60Niczyporuk LeszekSGdańsk082082
61Załoga PawełSPiotrków Tryb.008282
62Gniado MichałJKatowice008181
63Niedziałek KamilSWrocław008181
64Pasztaleniec PiotrJTarnobrzeg800080
65Proszewski MichałSOpole008080
66Biereśniewicz WacławWWałbrzych007979
67Pietraszak PiotrSGdańsk079079
68Buda MarekSZielona Góra078078
69Dudek RafałSBielsko-Biała780078
70Kryszkiewicz HubertSPoznań078078
71Kuszela MateuszJTarnobrzeg780078
72Lissowski AndrzejSWarszawa078078
73Darek IksińskiSBrak770077
74Górski HenrykSTarnobrzeg007777
75Jarecki JacekSPoznań077077
76Kaliński HubertSPoznań077077
77Michalski MarianSPoznań077077
78Grzebinoga MarcinSBielsko-Biała007676
79Kasprzyk AdamSCzęstochowa007676
80Makowski SławomirSPoznań076076
81Ślusarz AndrzejSTarnobrzeg076076
82Włodarczyk WaldemarSOpole076076
83Zaworski HenrykSPoznań076076
84Zbrożek PiotrSNowy Sacz076076
85Kołodziej PiotrSKalisz007575
86Haufa LeszekSPoznań073073
87Gembalczyk JózefSWKatowice720072
88Gwóźdź JacekSOpole007272
89Kokiel MarekVWałbrzych720072
90Misztela PiotrSPiotrków720072
91Fiebig MarianSZielona Góra071071
92Kuchczyński RadosławSOpole007171
93Pasztaleniec DamianJTarnobrzeg007171
94Pierlak WojciechSBielsko-Biała710071
95Woźniak JerzyWKraków710071
96Brzeziak MariuszSKatowice007070
97Gmitrzak MarcinSBydgoszcz070070
98Szykowny MichałSCzęstochowa700070
99Tarnowy ZenonSZielona Góra069069
100Zakręta AlinaDKatowice690069
101Cetnarowski KamilSWrocław006868
102Olczyk DariuszSWrocław006868
103Tomala ArkadiuszSTarnobrzeg680068
104Buda SławomirSZielona Góra065065
105Kraśniewski ZdzisławWKielce006565
106Osieleniec MaciejSHełm006565
107Połczyński KrzysztofSPiła065065
108Mielczarkowski WaldemarSPiotrków640064
109Nitka StanisławWWałbrzych006464
110Rycombel TomaszSPoznań064064
111Stotko KrzysztofSOpole006464
112Szostak RafałVKatowice640064
113Marconi WiktorSJelenia Góra006363
114Gilner MonikaDKatowice006262
115Gniado MirosławSWKatowice006262
116Gilner AnnaDKatowice006161
117Marconi GianniJJelenia Góra006161
118Lenartowicz PiotrWJelenia Góra006060
119Oskroba RobertSTarnobrzeg005959
120Marconi HubertJJelenia Góra005858
121Tarnowy MateuszSZielona Góra057057
122Laprus MarcinSKielce560056
123Małek WaldemarSPoznań054054
124Kłodnicki RomualdSKalisz005151
125Kopeć JanuszSOpole005151
126Adamska BibianaDOpole004848
127Krawiec-Grabczak MartaDRzeszów360036
128Jachimowski HubertSPoznań032032

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.