strona główna forum dyskusyjne















XVIII Mistrzostwa Polski Lekarzy OSIE 26.08.2017


Klasa DIANY

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Borzych MałgorzataOPoznań2117142173
2Jedwabińska IwonaOBydgoszcz1819141667
3Nowak IwonaOElbląg1111101446
4Stefańska MałgorzataOBydgoszcz119101444
5Skibicka AlinaOWłocławek101111941


Klasa LEKARZE

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Isaryk SiergijOBydgoska2222232592
2Głyda AndrzejOWielkopolska2320232187
3Jedwabiński MarekOBydgoska1823222285
4Mohr AndrzejOGdańska2318152480
5Czarnowski BartoszOToruńska2220191677
6Gmitrzak MaciejOBydgoska1918211775
7Kuprian BogusławOOlsztyńska1819182075
8Inglot GrzegorzORzeszowska2014162272
9Nowak RadosławOGdańska1918142172
10Kraśniewski ZdzisławOŚwiętokrzyska1912171765
11Pułkownik GrzegorzOBydgoska1616151360
12Pac AdamOToruńska1710111957
13Czapla KrzysztofOKoszalińska1315151457
14Suchodół JerzyOLubelska1410161050
15Baran ZdzisławOToruńska1511121149
16Stefański KazimierzOWielkopolska161281248
17Kraśniwski WitoldOUSA91671244
18Fesser ZbigniewOToruńska125121443
19Pasiński MaciejOBydgoska9861033


Klasa GOŚCIE

Miej.Nazwisko i imięKlasaIzba lekarskaKlinikaSzpitalPoradniaGabinetDIAGNOZA
1Pokrzywka PawełOBydgoszcz2223242291
2Szurlej ŁukaszOBydgoszcz2321202488
3Gmitrzak MateuszOBydgoszcz2021202586
4Warszewski KarolOSłupsk2218152486
5Wierycho MichałOGdańsk2021232185
6Nowogórski AdamOBydgoszcz2321192184
7Spierewka EdwardOGdańsk2220222084
8Rozumczyk TomaszOBydgoszcz2120222184
9Montowski HubertOBydgoszcz2024241684
10Kogut LeszekOBydgoszcz2120202283
11Góralczyk TymoteuszOGdańsk2021182281
12Borzych JanuszOPoznań2218202080
13Błaszczyk MichałOToruń2320152179
14Zaworski HenrykOGdańsk2119192079
15Gmitrzak MarcinOBydgoszcz2117202179
16Tokarz PawełOBydgoszcz2121142278
17Meler JakubOBydgoszcz2020172178
18Piątkowski MaciejOBydgoszcz1722191977
19Gruss MarcinOToruń2020171976
20Aniołkowski PiotrOToruń2119191675
21Kamiński JerzyOBydgoszcz2217171874
22Szopiński JanOGdańsk2016182074
23Kokociński MirosławOBydgoszcz1818172174
24Rupiński LeszekOToruń1618201771
25Grynia JerzyOKoszalin2015142170
26Kwaśnik JarosławOGdańsk1917171669
27Arcimowicz MaciejOToruń2119121466
28Marcinek MarianOBydgoszcz1518131866
29Arcimowicz AndrzejOToruń1717131665
30Skibicki RyszrdOWłocławek189162063
31Kotas DawidOBydgoszcz1814131762
32Stangenberg GrzegorzOBydgoszcz1610161658
33Słupecki JędrzejOToruń1513141557
34Gatz ArkadiuszOKoszalin131491652
35Radecki MarekOBydgoszcz12921235
36Burek WłodzimierzOBydgoszcz7102928

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.