strona główna forum dyskusyjne















VI Puchar Firmy SKIBICKI Włocławek - Ostrowy 27.08.2017


Klasa DIANY

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Głazowska SylwiaP756540402205787144364
2Łabenda AgataM704550352005788145345
3Skibicka AlinaP755535151802281103283


Klasa Mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Rudnicki PiotrM959550502908893181471
2Pietrzak RobertM1009050452858497181466
3Pankowski MarcinM959550502907892170460
4Szyszka PiotrM909050452758798185460
5Szczęch KrzysztofM958045502709099189459
6Surma TomaszM959050452807791168448
7Szul MarekM809550502757595170445
8Marlęga SławomirM858050452608597182442
9Przeorek JerzyM906550502559196187442
10Samborski JakubM908545402608392175435
11Kalinowski PawełM809035452508299181431
12Smykowski MarcinM958545402658184165430
13Łożyński PiotrM859050502756093153428
14Hajczuk WiesławM808545402508592177427
15Moroz PiotrM907545502605589144404
16Karczewski AdamM7565354021588100188403
17Kwiatkowski CzesławM757045452355287139374
18Michalski RyszardM557045352057186157362
19Rupiński LeszekM656045452158066146361
20Szczypka JózefM855040302057071141346
21Jakubowski KrzysztofM757530352153379112327


Klasa Powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Ławniczak ŁukaszP959545402758590175450
2Cieślak RajmundP908550502757497171446
3Kaszewski AndrzejP957535502559090180435
4Nowak RobertP809545352558192173428
5Buczyński PawełP957040452508093173423
6Mujta PrzemysławP858050452606892160420
7Łożyński PawełP858045402506797164414
8Gaweł ŁukaszP759050402556988157412
9Tomaszewski MaciejP1007035452507190161411
10Borowski RobertP759040402456396159404
11Szypszak KonradP857545352406797164404
12Michalski MarianP858545352506485149399
13Kołodziejski AlbertP807050352356797164399
14Moroz MichałP758050352406094154394
15Piątkowski MaciejP857530352256990159384
16Kaczmarski DariuszP805045402157196167382
17Sobczak ŁukaszP708020452158079159374
18Polit RomanP506550402058088168373
19Mętlewicz MateuszP657550352257560135360
20Błaszczyk MichałP906525302105193144354
21Makarewicz MarianP754045201807549124304
22Kaczmarski PiotrP506540151704482126296
23Kuciński RobertP305040401603590125285
24Kaczorowski WaldemarP407025151507056126276
25Sikorski AdamP703525101404286128268
26Buziewski SebastianP45602535165702090255

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.