strona główna forum dyskusyjne















VII Międzynarodowy Puchar MKS ASTRA w COMPAK SPORTINGU
Bydgoszcz - Skoraczewo 23-24.09.2017


Kategoria: OPEN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Szablovski AndreiSEN ARUS24/2524/2323/2123/2194/90184
2Pluciński MarcinSEN APOL22/2222/2025/2522/2491/91182
3Dydkowski PrzemysławJUNPOL192024/2324/2324/2091/86177
4Savickas SauliusSEN ALTU22/1824/1924/2322/2192/81173
5Pokrzywka PawełSEN APOL24/2021/2124/2020/2189/82171
6Jarecki JacekSEN APOL23/2022/2123/2319/1987/83170
6Załoga PawełSEN APOL25/2224/2024/2120/1493/77170
8Boiko StanislavSEN ARUS23/1622/2121/2122/2288/80168
9Eritzian ArturSEN ARUS24/1520/1921/2322/2387/80167
9Karagadian GrigoryWETRUS23/1921/2121/1623/2388/79167
9Isaryk SergijWETUKR22/2024/1921/1822/2189/78167
9Dytkowski PiotrSEN APOL21/1822/2222/2222/1887/80167
13Bauć WojtekSEN APOL21/1623/1421/2224/2089/72161
14Borzych JanuszSEN BPOL21/1621/1923/2319/1884/76160
14Wierycho MichałSEN BPOL18/2120/2324/2215/1777/83160
16Muszyński WojciechWETPOL15/2120/2024/1920/1679/76155
17Nowogórski AdamSEN BPOL22/1619/1823/1618/2082/70152
18Shokurov GenadijSEN BRUS23/1620/1917/1620/2080/71151
19Zaworski HenrykS WETPOL19/1719/1720/2018/1876/72148
20Spierewka EdwardWETPOL17/1619/1920/2219/1575/72147
21Kruszyński DariuszSEN BPOL20/1318/2119/1818/1775/69144
22Król RobertSEN BPOL18/1519/1620/1916/1973/69142
23Sztuczka JanuszWETPOL15/1717/1718/1619/1769/67136
24Borzych MałgorzataLADPOL20/1714/1218/1816/1868/65133
25Mielcarski KrzysztofSEN BPOL19/919/720/1916/1874/53127
26Adamczyk JacekSEN BPOL24/622/1022/021/1989/35124
27Kamiński JerzyS WETPOL18/1314/1416/1714/1462/58120
28Węsierski TomaszSEN BPOL23/018/2320/011/072/2395
29Kokociński MirosławSEN BPOL23/018/020/017/078/078
30Vehma JouniSEN BFIN19/018/022/018/077/077


Kategoria "DIAN"

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Borzych MałgorzataLADPOL20/1714/1218/1816/1868/65133


Kategoria: SENIOR A

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Szablovski AndreiSEN ARUS24/2524/2323/2123/2194/90184
2Pluciński MarcinSEN APOL22/2222/2025/2522/2491/91182
3Savickas SauliusSEN ALTU22/1824/1924/2322/2192/81173
4Pokrzywka PawełSEN APOL24/2021/2124/2020/2189/82171
5Załoga PawełSEN APOL25/2224/2024/2120/1493/77170
5Jarecki JacekSEN APOL23/2022/2123/2319/1987/83170
7Boiko StanislavSEN ARUS23/1622/2121/2122/2288/80168
8Eritzian ArturSEN ARUS24/1520/1921/2322/2387/80167
8Dytkowski PiotrSEN APOL21/1822/2222/2222/1887/80167
10Bauć WojtekSEN APOL21/1623/1421/2224/2089/72161


Kategoria: SENIOR B

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Borzych JanuszSEN BPOL21/1621/1923/2319/1884/76160
1Wierycho MichałSEN BPOL18/2120/2324/2215/1777/83160
3Nowogórski AdamSEN BPOL22/1619/1823/1618/2082/70152
4Shokurov GenadijSEN BRUS23/1620/1917/1620/2080/71151
5Kruszyński DariuszSEN BPOL20/1318/2119/1818/1775/69144
6Król RobertSEN BPOL18/1519/1620/1916/1973/69142
7Mielcarski KrzysztofSEN BPOL19/919/720/1916/1874/53127
8Adamczyk JacekSEN BPOL24/622/1022/021/1989/35124
9Węsierski TomaszSEN BPOL23/018/2320/011/072/2395
10Kokociński MirosławSEN BPOL23/018/020/017/078/078
11Vehma JouniSEN BFIN19/018/022/018/077/077


Kategoria: WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Karagadian GrigoryWETRUS23/1921/2121/1623/2388/79167
1Isaryk SergijWETUKR22/2024/1921/1822/2189/78167
3Muszyński WojciechWETPOL15/2120/2024/1920/1679/76155
4Spierewka EdwardWETPOL17/1619/1920/2219/1575/72147
5Sztuczka JanuszWETPOL15/1717/1718/1619/1769/67136


Kategoria: SUPER WETERAN

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Zaworski HenrykS WETPOL19/1719/1720/2018/1876/72148
2Kamiński JerzyS WETPOL18/1314/1416/1714/1462/58120


Kategoria: JUNIOR

Miej.Nazwisko i imięKat.OkręgA/EB/FC/GD/HRazemOGÓŁEM
1Dydkowski PrzemysławJUNPOL192024/2324/2324/2091/86177

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.