strona główna forum dyskusyjne















II Sportowe zawody w strzelectwie śrutowym o Puchar Tamed
Olsztyn - Gutkowo 24.02.2018 r.


Miej.NazwiskoImięPole nr. 1 KRĄGPole nr. 2 OŚRAZEM
1AniołkowskiPiotr11575190
2CiecierskiArkadiusz11575190
3GołębiewskiBartłomiej12050170
4PawszykJarosław10065165
4DorniakRobert10065165
4SzulMarek10560165
4SzypowskiJacek11055165
8JesionowskiJakub10055155
8KościńskiWojciech9560155
10SzypowskiStanisław9060150
11BieniekŁukasz9550145
11MierzejewskiJacek8560145
11FigielskiDariusz8560145
14GromackiKrzysztof10040140
14JankowskiGrzegorz8060140
14DzięgielDawid11030140
17ZalewskiArtur9540135
17SzurlejŁukasz8055135
17BieniekJanusz7065135
20BieniekTomasz6070130
20ŁakomyJakub8050130
20KuprianBogusław9040130
20BelkaKrzysztof7555130
24WasilewskiMarek9035125
24KassakowskiLeszek9530125
26DębskiArtur6550115
26Bałdyga Grzegorz7045115
26ChełstowskiLeszek7540115
26GałązkaMaciej7045115
30FigielskiJakub4565110
31GmitrzakMarcin7530105
32KossakowskiJacek504595
32DębskiDariusz603595
34HamerszmitTomasz553085
35CiemięgaZbigniew602080
35BiałaśMichał651580
35WerhunIgor552580
38SobierajskiPiotr353570
39BiałaśAndrzej303060
40KorzeniewskiOleg351045
41ParzyszekRobert25530

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.