strona główna forum dyskusyjne















VII Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych
Olsztyn - Gutkowo 30.06.2018


Klasyfikacja RODZINNA

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKDRUŻYNAMIEJSCE
1JankowskiGrzegorzMiłomłyn757585953308701
2JankowskiMichałMiłomłyn556550902608701
3JankowskiMaciejMiłomłyn805565802808701
4WasilewskiMirosławDobre Miasto556090752808102
5WasilewskiMarekDobre Miasto705040752358102
6BelkaKrzysztofDobre Miasto807065802958102
7SzypowskiMaciejOlsztynek705560802658003
8SzypowskiBłażejOlsztyn404060351758003
9SzypowskiRobertOlsztyn704565852658003
10SzypowskiStanisławOstróda6050606023003
11WiśniewskiMarekRypin1540454014003
12WiśniewskiJakubRypin6540655522503
13SzypowskiJacekOlsztyn5555659527003
14BieniekJanuszKętrzyn652565802357804
15BieniekTomaszKętrzyn706065502457804
16BieniekŁukaszKętrzyn854585853007804
17RomelGrzegorzKętrzyn2530553014004
18StefańskaWojciechKościerzyna756060852807405
19StefańskiKatarzynaGdańsk301535351157405
20StefańskiRobertGdańsk754050602257405
21StefańskiMariuszKościerzyna5040455519005
22StefańskiMarcinKościerzyna6050656023505
23ŁakomyJakubWarszawa754050752407106
24ŁakomyWojciechOlsztyn606070752657106
25ŁakomyMateuszWarszawa354060702057106
26OlszewskiMarcinWarszawa655540852457007
27OlszewskiJakubWarszawa755045702407007
28MolęgowskiStanisławWarszawa504555652157007
29MolęgowskiKrzysztofWarszawa2540456517507
30NeugebauerJerzyOlsztyn907070803106458
31NeugebauerJanOlsztyn403035451506458
32TułodzieckiMieczysławOlsztyn504050451856458
33SzybińskiMarian604570452206259
34SzybińskaAlicja35202015906259
35SzybińskiWiesław454040501756259
36SzybińskiPiotr5550507523009
37DzięgielDawidOlsztyn6550503520061010
38AniołkowskiPiotrGrudziądz8545658027561010
39DzięgielBartoszGrudziądz3020305513561010
40KossakowskiLeszekSztum6040456521059511
41KossakowskiJacekSztum5540504519059511
42SobierajskiPiotrOstróda5540505019559511
43KossakowskiJan35153545130011
44SmolińskiMarek10255040125011
45DraszekPiotrOlsztynek5025504517052012
46KowalskiArkadiuszOlsztynek4040203513552012
47KowalskiWiesławOlsztynek5525303514552012
48TuremkoKamilOlsztynek60506035205012
49GromackiKrzysztofOlsztyn6545656524051513
50GromackaMirosławaOlsztyn301510106551513
51WierzbińskiDanielCzerwony Bór02510256051513
52WierzbińskiKonradCzerwony Bór25305030135013
53WierzbińskiKamilCzerwony Bór4554545140013
54LeźnickiJacekOlsztyn8530754523551513
55LeźnickiJerzyOlsztyn201510156051513
56Nałęcz-LeźnickiMateuszOlsztyn5045606522051513
57BiałaśAndrzejIława20204058548015
58BiałaśMichałIława6535555020548015
59OniśkoAndrzejCzarna Białostocka5535406019048015
60JurczakSergiejKaliningrad35520258546016
61StarodubcevEwgienijKaliningrad2525254011546016
62DementievWładimirKaliningrad251030158046016
63BarejszczinIliaKaliningrad50305035165016
64BorisovAleksandrKaliningrad50304050170016
65BiełowDenisKaliningrad35253035125016
66KozmenkoAleksandrKaliningrad1025301580016
67SzudarskiJarosławZbigniew4020454515038017
68SzudarskaEdytaZbigniew151525409538017
69GadeckiEdwardZbigniew3520354513538017
70Sapryka AndrzejWAS BANDITOS5520301512034018
71ZakrzewskiPawełWAS BANDITOS4510353012034018
72ZakrzewskaAgnieszkaWAS BANDITOS5025104034018
73BoczonAdamWAS BANDITOS55251550018
74BojarowskiPawełWAS BANDITOS10203535100018


Klasyfikacja DIANY

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKMIEJSCE
1BąkEwaMrągowo50252540140
2StefańskaKatarzynaKościerzyna30153535115
3SzudarskaEdytaZbigniew1515254095
4SzybińskaAlicja3520201590
5GromackaMirosławaOlsztyn3015101065
6ZakrzewskaAgnieszkaWAS BANDITOS50251040


Klasyfikacja indywidualna RODZIN

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKMIEJSCE
1JankowskiGrzegorzMiłomłyn75758595330
2NeugebauerJerzyOlsztyn90707080310
3BieniekŁukaszKętrzyn85458585300
4BelkaKrzysztofDobre Miasto80706580295
5StefańskaWojciechKościerzyna75606085280
6JankowskiMaciejMiłomłyn80556580280
7WasilewskiMirosławDobre Miasto55609075280
8AniołkowskiPiotrGrudziądz85456580275
9SzypowskiJacekOlsztyn55556595270
10SzypowskiMaciejOlsztynek70556080265
11SzypowskiRobertOlsztyn70456585265
12ŁakomyWojciechOlsztyn60607075265
13JankowskiMichałMiłomłyn55655090260
14BieniekTomaszKętrzyn70606550245
15OlszewskiMarcinWarszawa65554085245
16GromackiKrzysztofOlsztyn65456565240
17ŁakomyJakubWarszawa75405075240
18OlszewskiJakubWarszawa75504570240
19BieniekJanuszKętrzyn65256580235
20StefańskiMarcinKościerzyna60506560235
21LeźnickiJacekOlsztyn85307545235
22WasilewskiMarekDobre Miasto70504075235
23SzypowskiStanisławOstróda60506060230
24SzybińskiPiotr55505075230
25WiśniewskiJakubRypin65406555225
26StefańskiRobertGdańsk75405060225
27Nałęcz-LeźnickiMateuszOlsztyn50456065220
28SzybińskiMarian60457045220
29MolęgowskiStanisławWarszawa50455565215
30KossakowskiLeszekSztum60404565210
31BiałaśMichałIława65355550205
32TuremkoKamilOlsztynek60506035205
33ŁakomyMateuszWarszawa35406070205
34DzięgielDawidOlsztyn65505035200
35SobierajskiPiotrOstróda55405050195
36OniśkoAndrzejCzarna Białostocka55354060190
37StefańskiMariuszKościerzyna50404555190
38KossakowskiJacekSztum55405045190
39TułodzieckiMieczysławOlsztyn50405045185
40SzypowskiBłażejOlsztyn40406035175
41MolęgowskiKrzysztofWarszawa25404565175
42SzybińskiWiesław45404050175
43DraszekPiotrOlsztynek50255045170
44BorisovAleksandrKaliningrad50304050170
45BarejszczinIliaKaliningrad50305035165
46SzudarskiJarosławZbigniew40204545150
47NeugebauerJanOlsztyn40303545150
48KowalskiWiesławOlsztynek55253035145
49RomelGrzegorzKętrzyn25305530140
50WiśniewskiMarekRypin15404540140
51WierzbińskiKamilCzerwony Bór4554545140
52WierzbińskiKonradCzerwony Bór25305030135
53KowalskiArkadiuszOlsztynek40402035135
54DzięgielBartoszGrudziądz30203055135
55GadeckiEdwardZbigniew35203545135
56KossakowskiJan35153545130
57BiełowDenisKaliningrad35253035125
58SmolińskiMarek10255040125
59Sapryka AndrzejWAS BANDITOS55203015120
60ZakrzewskiPawełWAS BANDITOS45103530120
61StefańskiKatarzynaGdańsk30153535115
62StarodubcevEwgienijKaliningrad25252540115
63BojarowskiPaweł10203535100
64SzudarskaEdytaZbigniew1515254095
65SzybińskaAlicja3520201590
66BiałaśAndrzejIława202040585
67JurczakSergiejKaliningrad355202585
68DementievWładimirKaliningrad2510301580
69KozmenkoAleksandrKaliningrad1025301580
70GromackaMirosławaOlsztyn3015101065
71WierzbińskiDanielCzerwony Bór025102560
72LeźnickiJerzyOlsztyn2015101560
73BoczonAdam55251550
74ZakrzewskaAgnieszkaWAS BANDITOS50251040


Klasyfikacja indywidualna GOŚĆ

Miej.Nazwisko ImięMiastoBażant -Oś 1Krąg -Oś 2Oś -Oś 3Parkur -Oś 4WYNIKMIEJSCE
1JedwabińskiMarekBydgoszcz907065100325
2CiecierskiArkadiuszOlsztyn80655591291
3KuprianBogusławOlsztyn80707070290
4GałązkaMaciejMrągowo70556095280
5PawszykJarosławOlsztyn75456590275
6DorniakRobertBraniewo70457085270
7FitaszewskiMarianOlsztyn75556570265
8OnopiakRyszardElbląg50706085265
9KościńskiWłodzimierzOlsztyn80406580265
10SmolińskiPiotrElbląg60606575260
11KalińskiAdamWarszawa70605565250
12PieklikHubertOlsztyn55507075250
13FigielskiDariusz65407070245
14ZalewskiDariuszOlsztyn55456065225
15GrzybowskiRafał50505555210
16DębskiArturWSS JONKOWO65554540205
17KościńskiWojciechOlsztyn55654535200
18FilipińskiCezary60255555195
19BurandtWaldemarOstróda65305540190
20KrawiecWładysławKetrzyn45305555185
21MikulskiPiotrDobre Miasto35307045180
22BasińskiBartoszRyn60205050180
23CiecierskiRobertOlsztyn45404540170
24MałkiewiczMariusz40357520170
25OleksyDamianOlsztyn55304035160
26BasińskiJacekRyn40205035145
27BąkEwaMrągowo50252540140
28DębskiDariuszWSS JONKOWO35104545135
29KorzeniewskiOlegSankt-Petersburg-Olsztyn/Garda15403025110
30KwiatkowskiTomasz2520302095

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.