strona główna forum dyskusyjne













II Memoriał Grzegorza Wardyńskiego Radom - Piastów 27.04.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Gilner MonikaM908040302409493187427
2Bernacka-Adamczyk DominikaM907050402507488162412
3Przeorek DominikaP75705052006991160360
4Michalska MariaP605535151657595170335


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Szczęch KrzysztofM909550502859397190475
2Włodarczyk RemigiuszM1009050452859198189474
3Jamróz KamilM1009050502909786183473
4Bać StanisławM9010050502909488182472
5Kwiatkowski WiesławM909550452809096186466
6Szymczuk MarcinM959050452808796183463
7Borys DamianM9510050402858193174459
8Pasztaleniec MariuszM1008550502857994173458
9Surma TomaszM1008550402758697183458
10Marlęga SławomirM10085454527581100181456
11Krawczyk PawełM959550502906994163453
12Tomala SławomirM1009550302757897175450
13Turczyn PawełM908550352609694190450
14Sot TomaszM9010050402807594169449
15Szugajew MichałM9075504526087100187447
16Winiarski DariuszM908045502658397180445
17Tuźnik SylwesterM909040402608996185445
18Kęski AdamM859050402658495179444
19Mordalski MarcinM957050452608796183443
20Kubik BartoszM958550452756997166441
21Madej JakubM9510045302707794171441
22Daukszys TadeuszM1007050402608695181441
23Zawiślan MarcinM9510050402857183154439
24Baliński RomanM958050402659183174439
25Sawicki DariuszM807550502559094184439
26Kasprzyk AdamM958045452657696172437
27Grzybowski ZbigniewM957550452658487171436
28Kubik IreneuszM808550402558893181436
29Nowicki PawełM758545452508894182432
30Ankiewicz TomaszM958040452608286168428
31Miszycki PiotrM858550252458697183428
32Gilner MonikaM908040302409493187427
33Święcki KrzysztofM758050502557794171426
34Przeorek JerzyM907550402557792169424
35Adamczyk BartoszM958550352656392155420
36Kulikowski MarekM807550302358996185420
37Lewandowski RyszardM908040302408097177417
38Olender RobertM859050202457992171416
39Małecki ArturM956050352407799176416
40Bernacka-Adamczyk DominikaM907050402507488162412
41Wysocki MichałM908050202408883171411
42Kostrzewa DariuszM758550352457885163408
43Hajczuk WiesławM907050302408088168408
44Olborski WojciechM907045352407488162402
45Zieliński MarcinM707550502455796153398
46Woropaj ZbigniewM956550402506185146396
47Ścieszko TomaszM705545402107997176386
48Kozłowski JanM857550352454778125370
49Krupa KazimierzM606545251956297159354
50Szczęsny BogdanM755045302006884152352


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Wadas MichałP907550502659284176441
2Wójcik TomaszP1008050452757194165440
3Stasiak SylwesterP1007050452657996175440
4Borysiuk BartłomiejP808550452608096176436
5Pasztaleniec PiotrP1008050152459296188433
6Pasztaleniec KamilP958050352608583168428
7Udrycki SławomirP857050352408698184424
8Tomala DamianP906550452507099169419
9Leśko KarolP957550202407199170410
10Janus SławomirP708550252308491175405
11Michalski JakubP805550252109196187397
12Przywara ArkadiuszP907545202307393166396
13Mężyk HubertP809050252456782149394
14Barwicki PawełP955550252257296168393
15Żmiejko PawełP808045152208488172392
16Banaszek WojciechP908045452606863131391
17Buczyński PawełP808045152206996165385
18Walczak KamilP907540102158090170385
19Kustrzepa DanielP755540402107395168378
20Dudek MichałP758035452355880138373
21Pycia MariuszP658015502106395158368
22Domański KamilP756545152007989168368
23Kulikowski PatrykP755045251958984173368
24Warchoł JacekP657045352156884152367
25Przeorek DominikaP75705052006991160360
26Ćmiel PatrykP608045252106384147357
27Barszcz MateuszP806550202155184135350
28Michalska MariaP605535151657595170335
29Kalinowski HubertP507035201753983122297
30Hejmo JacekP65604015180355691271

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.