strona główna forum dyskusyjne













IV Puchar Prezesa GOBARTO Leszno - Krzywiń 11.05.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Socha DominikaM856050452409098188428
2Gilner MonikaM806545452359091181416
3Oset MariaM907050452555093143398
4Zakręta AlinaM805050302108783170380
5Łabenda AgataM855540402206887155375
6Piątkowska-Kalimaszewska EwaP755045302007180151351
7Wesołowska DominikaP30401520105465399204


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Rudnicki MarcinM9510050502958899187482
2Szober KrzysztofM9010050502909398191481
3Oborski PrzemysławM9010050502909196187477
4Gałęcki BogdanM10085505028590100190475
5Szarpak ŁukaszM95100454528590100190475
6Usowski PatrykM9510040502859197188473
7Szymański TomaszM909050502809299191471
8Jóźwiak PiotrM959550452858699185470
9Baliński RomanM8510045452759396189464
10Smykowski MarcinM959050502857899177462
11Buda PrzemysławM959045502808695181461
12Buda MarekM858550502709199190460
13Szymczuk MarcinM959050452808396179459
14Kwiatkowski WiesławM958550452758498182457
15Furmańczak TomaszM859550402708798185455
16Banasiak TomaszM907550502659595190455
17Motwicki JanuszM908545502708797184454
18Wiśniwski PiotrM958550452758395178453
19Bekasiak HubertM909050502807397170450
20Fiszer MarcinM1008045452708396179449
21Surma TomaszM958050452708097177447
22Dobrzykowski DanielM758550502609294186446
23Baliński DamianM959050252608798185445
24Jachimiak JanM958545452707896174444
25Bekasiak SzymonM908050502708193174444
26Franczak GrzegorzM908545452658889177442
27Sidoruk AndrzejM858550302509498192442
28Kocon AdrianM8510040502756997166441
29Borys DamianM809045502659284176441
30Włodarczyk WaldemarM907540502559096186441
31Lewandowski RyszardM907045502558898186441
32Telkowski MariuszM859050502757689165440
33Czerwiński MarekM957545502658095175440
34Tomczak BartoszM956545502558895183438
35Łozowski TomaszM908045402558894182437
36Nowacki MateuszM907035502459498192437
37Olczyk DariuszM758045502508898186436
38Poliński IreneuszM858540502608589174434
39Śmiałek DamianM857050452508697183433
40Rączka RomanM806550502459393186431
41Kołodziejczyk PiotrM9570454525575100175430
42Daukszys TadeuszM857535452409395188428
43Socha DominikaM856050452409098188428
44Tracz MarekM857545502557894172427
45Łaziki KrzysztofM907050502607390163423
46Tarnowy ZenonM906050452458296178423
47Stachowiak GrzegorzM857540452458296178423
48Sikora RafałM859040352507695171421
49Mielczarkowski WaldemarM659540452457996175420
50Gilner MonikaM806545452359091181416
51Gmitrzak MateuszM909550452804491135415
52Warsiewicz RobertM806545452359090180415
53Ławniczak ŁukaszM1008045502755683139414
54Pauś MaciejM956550402506995164414
55Kaczmarek GrzegorzM856050352308697183413
56Worobaj ZbigniewM855050502358493177412
57Kubiaczyk MikołajM907045452506596161411
58Tomaszewski MaciejM908035302357597172407
59Klawe HubertM807045352308295177407
60Skorobogaty TadeuszM857045402408283165405
61Olejarz LeszekM857050402457485159404
62Patelka AndrzejM708045452407193164404
63Onopiak RyszardM906550502555791148403
64Sokół PiotrM806550352307796173403
65Pulikowski EugeniuszM906040502406795162402
66Fiebig MarcinM907045502556977146401
67Marcinkowski BartoszM857040452407388161401
68Szarpak AndrzejM807040452356995164399
69Oset MariaM907050452555093143398
70Rozpendowski ŁukaszM757050402356495159394
71Grocholski TomaszM757040402257297169394
72Daniec JanM855045502306593158388
73Łukaszewicz JarosławM755050402157895173388
74Chuderski KazimierzM905040452256693159384
75Zakręta AlinaM805050302108783170380
76Marconi WiktorM755540452156896164379
77Picur JózefM95750402107198169379
78Łabenda AgataM855540402206887155375
79Retkowski TomaszM807045352305290142372
80Prędki PawełM90705002106693159369
81Pulcer ŁukaszM60705001807889167347
82Kmieć AntoniM755040402054968117322
83Marcinowski PatrykM060402012081100181301
84Przybyłowicz RemigiuszM807550020509393298
85Wykrzykowski StanisławM605520401754379122297
86Wróblewski AndrzejM8504001255497151276


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Walczak KamilP958045452658897185450
2Krzyżagórski BartoszP859045402608198179439
3Gmitrzak MarcinP1008030502608096176436
4Marconi HubertP859025452459398191436
5Kadziszewski MaciejP858050502658288170435
6Buda SławomirP907550452608093173433
7Naworocki TomaszP857540502507796173423
8Marconi GianniP906550402457996175420
9Breska NorbertP808550402557291163418
10Okoniewski MarcinP907050452557783160415
11Kapuściński HubertP709030502408391174414
12Jakóbczyk JarosławP807045402358791178413
13Dul GrzegorzP757050452408288170410
14Nadborski HubertP907050502606584149409
15Ratajczak TomaszP757545402358192173408
16Brzeziński AdrianP906050452456795162407
17Kobus HubertP854050502259089179404
18Kraśniwski AndrzejP807545502507573148398
19Janicki MichałP808040502507275147397
20Mrówczyński RadosławP757045402307789166396
21Fedosz MaciejP805550502356094154389
22Narowski JacekP804550452208484168388
23Chmielewski KarolP706540452206398161381
24Tarnowy MateuszP957050502656940109374
25Gąsiorek BolesławP657045302106683149359
26Gałczyński DariuszP657035302007680156374
27Piątkowska-Kalimaszewska EwaP457550302007180151351
28Bazylczuk MikołajP857535352304278120350
29Nisterenko ŁukaszP505535451857479153338
30Patelka JakubP06545451558890176331
31Cerazy JózefP801004540265000265
32Duszyński GrzegorzP45040151006995164264
33Wesołowska DominikaP15304020105465399204
34Wawrzyniak WojciechP5575500180000180
35Majewski AndrzejP6545020130000130

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.