strona główna forum dyskusyjne















II Puchar PZŁ MIX Katowice - Siemianowice Śląskie 01-02.06.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Gilner MonikaKatowice959550502908498182472
2Łyczykowska AleksandraKatowice909050502809092182462
3Łabenda AgataSłupsk858550452657593168433
4Nowak LilianaTarnów858050452608192173433
5Bernacka-Adamczyk DominikaOpole907550502656895163428
6Hein BeataPiła708045402357794171406
7Temel KatarzynaBielsko Biała757550252258889177402
8Zakręta AlinaKatowice757050352307594169399
9Michalska MariaWarszawa659045252257595170395
10Klejnotowska AlicjaGdańsk707550452406390153393
11Rachwalik BarbaraKraków855030502158394177392
12Oset MariaBydgoszcz708545502503993132382
13Piątkowska-Klimaszewska EwaSuwałki906545402405385138378
14Sokólska UrszulaŁomża808545352454283125370
15Mazur JulitaToruń855050352205495149369
16Królak MagdalenaSiedlce806550302256281143368
17Przeorek-Dąbkowska DominikaCiechanów558045302106288150360
18Szymkiewicz-Wójcik MonikaRadom605545351958283165360
19Melanowicz BarbaraGorzów Wlkp.656540402107073143353
20Krawiec-Grabczak MartaRzeszów805035251906386149339
21Polakowska MałgorzataElbląg407535351855191142327
22Grynia BarbaraKoszalin606040452054179120325
23Lorenc JoannaKrosno606045352006557122322
24Prusińska MichalinaSieradź704045251805685141321
25Gaj JoannaJelenia Góra607045252004376119319
26Jańczyk AnnaChełm507015351705578133303
27Górecka JustynaZielona Góra504550301754183124299
28Skiepko AnnaBiałystok355035251456179140285
29Zawisiak MonikaZamość555030101455188139284
30Nurczyńska MałgorzataPiotrków Tryb.555540101604071111271
31Biegańska MarcelinaKalisz653525251503581116266
32Bąk EwaOlsztyn55405015160286795255
33Rybińska-Nowak AnetaTarnobrzeg454535151402679105245
34Cieślak KatarzynaŁódź305030251352979108243
35Przybył MonikaPoznań204025151004491135235
36Wesołowska DominikaKonin352530201103865103213
37Kuczaj AgataNowy Sącz2520301590257297187
38Galus PaulinaLeszno1525253095305585180
39Komornicka SabinaWałbrzych15202010654662108173
40Walczak DorotaSzczecin304015590222547137
41Kisiel EwaBiała Podlaska0052530237598128
42Szymczuch JoannaKielce15255550324072122
43Pieczek ZdzisławaPrzemyśl102000308364474


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Gałęcki BogdanGorzów Wklp.10010050503009299191491
2Kraiński PiotrGdańsk9510050502959496190485
3Jamróz KamilKielce959050502859793190475
4Oleksik MarcinRadom959550502908994183473
5Gilner MonikaKatowice959550502908498182472
6Kołodziejczyk PiotrLeszno9095455028090100190470
7Baliński DamianSieradź9510040452809494188468
8Bać StanisławRzeszów859550502809395188468
9Hanusz JakubSiedlce859550502809196187467
10Wróblewski AndrzejKalisz959550502907797174464
11Fiszer MarcinPoznań9010050402808894182462
12Łyczykowska AleksandraKatowice909050502809092182462
13Montowski ZbyszkoBydgoszcz1008550502858393176461
14Marlęga SławomirCiechanów1009045502857897175460
15Pudełko JanuszKraków1007550502758698184459
16Sokół PiotrZielona Góra909045452709197188458
17Gochnio JerzyBiała Podlaska909050502808097177457
18Pindera PawełWałbrzych909550502858091171456
19Demski WitoldPrzemyśl909550502857992171456
20Andrzejczyk PawełKoszalin8010050502808591176456
21Cybula RyszardPiotrków Tryb.859550452758298180455
22Surma TomaszŁódź8510050502857099169454
23Neneman TomaszKonin859050502758099179454
24Tomala SławomirTarnobrzeg859050402658898186451
25Karpik MichałToruń1007050502708396179449
26Guzik RafałNowy Sącz908550502757895173448
27Śmiałek DamianSzczecin8510040502757597172447
28Turczyn PawełOstrołęka908550502758981170445
29Adamczyk BartoszOpole859550502806896164444
30Święcki KrzysztofŁomża959045502807191162442
31Małecki ArturKrosno909050502807289161441
32Wiśniewski HubertTarnów808540452509394187437
33Jesionowski JakubOlsztyn859545452707491165435
34Łabenda AgataSłupsk858550452657593168433
35Nowak LilianaTarnów858050452608192173433
36Roszko MarcinSuwałki858050502658285167432
37Tomczyk MarcinBielsko Biała758045452458599184429
38Bernacka-Adamczyk DominikaOpole907550502656895163428
39Czerwień MarekPiła858050502658082162427
40Piętak PawełChełm757545502458695181426
41Bernacki RomanKatowice759550452658080160425
42Pilicki BogusławBiałystok758050302358795182417
43Polski RobertZamość857545452506988157407
44Hein BeataPiła708045402357794171406
45Ankiewicz TomaszWarszawa907545352456693159404
46Sztobnicki PawełSłupsk758535502457285157402
47Temel KatarzynaBielsko Biała757550252258889177402
48Zakręta AlinaKatowice757050352307594169399
49Onopiak RyszardElbląg857550502604086126386
50Oset MariaBydgoszcz708545502503993132382
51Mazur JulitaToruń855050352205495149369


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Stepura IreneuszPiła9510045452858287169454
2Cybula SewerynPiotrków Tryb.859045502708197178448
3Brzeziński AdrianGorzów Wlkp.958545502758385168443
4Amrozy JarosławToruń909050502806595160440
5Kleszczewski ZbigniewSuwałki909535452658193174439
6Bocian GrzegorzPrzemyśl907050502608197178438
7Lubas WojciechWałbrzych808040502509592187437
8Zdunek MarcinKatowice859050452707392165435
9Sadowski MarekOpole907550452607996175435
10Leśko KarolKielce759050452608193174434
11Boczkowski ArkadiuszKatowice1009050502904895143433
12Krzyżagórski BartoszPoznań6510050502657296168433
13Stefański WojciechGdańsk958050352608486170430
14Wadas MichałSiedlce808550502658282164429
15Pcion JacekChełm858540452558094174429
16Bąk MichałKalisz909050402706691157427
17Wójcik TomaszWarszawa859050452706196157427
18Brzeske NorbertLeszno957550452657585160425
19Walczak KamilŁódź858545452606897165425
20Hołodniak IreneuszKrosno758550402507798175425
21Tomala DamianTarnobrzeg958050452705796153423
22Biereśniewicz DamianSzczecin859045502707182153423
23Nadborski HubertZielona Góra808050502608079159419
24Konarski JarosławBiała Podlaska757545502459083173418
25Kucharczyk KazimierzBielsko Biała806550502457498172417
26Ożga MateuszZamość756545502358498182417
27Siedlecki JakubBydgoszcz809035502557784161416
28Zalewski ArturOlsztyn859045502706775142412
29Niedźwiecki PrzemysławCiechanów858050452605696152412
30Dul GrzegorzJelenia Góra857050452507388161411
31Prusiński KamilSieradź757535452308497181411
32Motyliński PrzemysławŁomża709045502555590145400
33Adamczyk TomaszTarnów757050402356996165400
34Gąsiorek BogusławKraków958545352605087137397
35Knurowski HubertNowy Sącz758045452456883151396
36Michalska MariaWarszawa659045252257595170395
37Klejnotowska AlicjaGdańsk707550452406390153393
38Rachwalik BarbaraKraków855030502158394177392
39Barwicki PawełRadom807040402306495159389
40Kulikowski PatrykBiałystok606540502157595170385
41Dawidczyk KazimierzKonin809040352456474138383
42Flis KazimierzRzeszów857545352405687143383
43Strąk MaciejSłupsk708045352307082152382
44Sapilak DanielKoszalin757545502455877135380
45Piątkowska-Klimaszewska EwaSuwałki906545402405385138378
46Sokólska UrszulaŁomża808545352454283125370
47Królak MagdalenaSiedlce806550302256281143368
48Przeorek-Dąbkowska DominikaCiechanów558045302106288150360
49Szymkiewicz-Wójcik MonikaRadom605545351958283165360
50Melanowicz BarbaraGorzów Wlkp.656540402107073143353
51Polakowski WitoldElbląg754545452105981140350
52Krawiec-Grabczak MartaRzeszów805035251906386149339
53Polakowska MałgorzataElbląg407535351855191142327
54Grynia BarbaraKoszalin606040452054179120325
55Lorenc JoannaKrosno606045352006557122322
56Prusińska MichalinaSieradź704045251805685141321
57Gaj JoannaJelenia Góra607045252004376119319
58Jańczyk AnnaChełm507015351705578133303
59Górecka JustynaZielona Góra504550301754183124299
60Skiepko AnnaBiałystok355035251456179140285
61Zawisiak MonikaZamość555030101455188139284
62Nurczyńska MałgorzataPiotrków Tryb.555540101604071111271
63Biegańska MarcelinaKalisz653525251503581116266
64Bąk EwaOlsztyn55405015160286795255
65Rybińska-Nowak AnetaTarnobrzeg454535151402679105245
66Cieślak KatarzynaŁódź305030251352979108243
67Przybył MonikaPoznań204025151004491135235
68Wesołowska DominikaKonin352530201103865103213
69Kuczaj AgataNowy Sącz2520301590257297187
70Galus PaulinaLeszno1525253095305585180
71Komornicka SabinaWałbrzych15202010654662108173
72Walczak DorotaSzczecin304015590222547137
73Kisiel EwaBiała Podlaska0052530237598128
74Szymczuch JoannaKielce15255550324072122
75Pieczek ZdzisławaPrzemyśl102000308364474


Klasa C do 5 lat

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Cybula SewerynPiotrków Tryb.859045502708197178448
2Amrozy JarosławToruń909050502806595160440
3Zdunek MarcinKatowice859050452707392165435
4Pcion JacekChełm858540452558094174429
5Kucharczyk KazimierzBielsko Biała806550502457498172417
6Ożga MateuszZamość756545502358498182417
7Dul GrzegorzJelenia Góra857050452507388161411
8Adamczyk TomaszTarnów757050402356996165400
9Michalska MariaWarszawa659045252257595170395
10Strąk MaciejSłupsk708045352307082152382
11Sokólska UrszulaŁomża808545352454283125370
12Przeorek-Dąbkowska DominikaCiechanów558045302106288150360
13Polakowska MałgorzataElbląg407535351855191142327
14Prusińska MichalinaSieradź704045251805685141321
15Zawisiak MonikaZamość555030101455188139284
16Biegańska MarcelinaKalisz653525251503581116266
17Rybińska-Nowak AnetaTarnobrzeg454535151402679105245
18Przybył MonikaPoznań204025151004491135235
19Wesołowska DominikaKonin352530201103865103213
20Galus PaulinaLeszno1525253095305585180
21Komornicka SabinaWałbrzych15202010654662108173
22Kisiel EwaBiała Podlaska0052530237598128

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.