strona główna forum dyskusyjne















III Puchar Normy Tarnów - Fiuk/Sieradza 08.06.2019


Klasyfikacja kobiet

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Figura KlaudiaM1008045502757594169444
2Malcharek SylwiaM857030402258687173398
3Zakręta AlinaM706550352208391174394
4Kraska EwaM656545502256994163388
5Rachwalik BarbaraP655525451907392165355
6Krawiec-Grabczak MartaP557040301955180131326


Klasa strzelecka mistrzowska

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Jamróz KamilM1009550502959298190485
2Górski HenrykM1009550502959198189484
3Kukulski KrzysztofM9510045502909797194484
4Pudełko JanuszM959550502909097187477
5Pospiech SergiuszM909050502809597192472
6Tomala SławomirM9085505027595100195470
7Szwiec RyszardM9010050452858399182467
8Wysocki MichałM959045452759597192467
9Stokłosa AndrzejM959550502908787174464
10Babiński HubertM1009045452808297179459
11Pasztaleniec MariuszM859550502808198179459
12Szczotka AdamM9590454527582100182457
13Rubiś MariuszM1007550502759289181456
14Nowak TadeuszM957050502659299191456
15Wiśniewski HubertM958050502758397180455
16Gospodarczyk RafałM959550502908082162452
17Małecki ArturM959545452808290172452
18Szczęch KrzysztofM8075505025592100192447
19Figura KlaudiaM1008045502757594169444
20Kołodziejczyk ZygmuntM907550452609094184444
21Mołdrzyk DawidM857550502609093183443
22Zawiślan MarcinM9510045502905993152442
23Górnik JerzyM1008550452807092162442
24Gawdzik MichałM858050502658097177442
25Kuta TomaszM759050452607898176436
26Kluska PiotrM906550502559190181436
27Miszycki PiotrM907545502608586171431
28Demski WitoldM808545452558492176431
29Kęski AdamM707050502408498182422
30Kostrzewa DariuszM856545452408694180420
31Dylewski GrzegorzM905550452358994183418
32Nowak HenrykM957550502606096156416
33Nieradka BogdanM858040452507194165415
34Samborski JakubM808050502606490154414
35Fryc KrzysztofM807540502457989168413
36Malinkiewicz KazimierzM907050302408884172412
37Szaro JanuszM809535452555996155410
38Gębala MarekM857545452506187148398
39Malcharek SylwiaM857030402258687173398
40Zakręta AlinaM706550352208391174394
41Kraska EwaM656545502256994163388
42Zawiślan JanuszM857045402405286138378
43Okrojek StanisławM704050452057696172377
44Lewczuk GrzegorzM855540502305587142372
45Hadel WojciechM757035502301897115345


Klasa strzelecka powszechna

Miej.Nazwisko i imięKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Pasztaleniec KamilP708050502509297189439
2Tomala DamianP809050502707196167437
3Przywara ArkadiuszP808550402558993182437
4Szarzec RomanP758545502558097177432
5Abramowicz SławomirP858050502657292164429
6Mołdrzyk JanuszP906550502558094174429
7Lalowicz MateuszP957540502607189160420
8Banaś RobertP957540502606295157417
9Klekowski DanielP758540502507790167417
10Leśko KarolP908535402507492166416
11Bocian GrzegorzP858040452508284166416
12Szaro WiesławP806545452357195166401
13Stabla JanuszP858550502705377130400
14Wieczerzak KrzysztofP757050502457085155400
15Drożdż AleksanderP758040502456192153398
16Gąsiorek BogusławP857530502407088158398
17Kupiec AdamP757540502405290142382
18Powroźnik PiotrP905045502356671137372
19Barszcz PiotrP657045502305386139369
20Makuch MariuszP857035402304493137367
21Bielak SzymonP608550402354188129364
22Szczecina WiesławP657545352207765142362
23Adamczyk TomaszP555050401957295167362
24Mańko MariuszP656045452154892140355
25Rachwalik BarbaraP655525451907392165355
26Kluska HubertP556020351708787174344
27Powroźnik BogdanP855040402153986125340
28Krawiec-Grabczak MartaP557040301955180131326
29Wiktorczyk TomaszP704035301755780137312
30Kalinowski HubertP406030401705484138308
31Napora RyszardP504535201507176147297
32Kuta MarcinP85704520220323163283
33Przyszlakowski MarcinP604030201505083133283
34Kucharczyk ŁukaszP454025251353980119254
35Kalinowski MarekP304020151055490144249
36Rapacz ŁukaszP254015401204076116236

Opracował Bogusław Bauer
Członek niestowarzyszony


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.